بهراد در
0

سه پوشش متضاد مناسب

سه پوشش متضاد مناسب

با توجه به پیشرفت چشمگیر مد آقایان، اجازه یکسری پوشش های متضاد هم به آقایان داده شده تا مشخص بشه که مد این گونه از افراد بسیار دوست داشتنی فقط به سبک رباتیک و آدم آهنی وار نیست. در این مقاله سه پوشش متضاد مناسب که خود آقایان با استایل های روزانه ایجاد کردند رو بهتون معرفی میکنیم. این سه پوشش متضاد مناسب ممکنه در وهله اول از نظر شما عجیب بنظر بیان ولی مواردی هستند که طبق آمار که متخصصان چی بپوشم دریافت کردند، کاملا در صنعت مد پذیرفته شده هستند.

1- تیشرت و شلوار پارچه ای

وقتی دمای هوا بالا میره، تیشرت یکی از بهترین جایگزین ها برای پیراهن هست و شلوار پارچه ای هم نسبت به شلوار جین سبک تر و نازک تر هستش که بهترین ترکیب برای روزهای گرم میشن.

اگه جز کسانی هستید که خیلی دنبال مد روز هستید، پیشنهاد میکنم که جوراب نپوشید.

سه پوشش متضاد مناسب

سه پوشش متضاد مناسب

سه پوشش متضاد مناسب

2- کت و شلوار و کتانی

برای کسانی که عاشق قانون شکنی هستند، این گزینه بهترین مورد هستش. چرا که هم عادات روزانه رو میشکنه و هم روح تازه ای به رسمیت کت و شلوار میده.

به شخصه آن مورد رو اصلا نمیپسندم، چرا که هم خیلی سخته و هم خیلی محدود و اگه کمی اشتباه کنید، کاملا ظاهرتون منفجر میشه. برای الهام گرفتن هم به عکس های زیر دقت کنید.

سه پوشش متضاد مناسب

سه پوشش متضاد مناسب

3- کت و شلوار جین 

یک تیپ هوشمندانه ولی نه با پوشش زیاد، همین نوع محسوب میشه. این مدل یکی از محبوب ترین ها در پوشش شبانه آقایون برای شبی با دوستان محسوب میشه.  اگر هم شک دارید یادتون باشه که کت آبی تیره و شلوار جین جذب، تو تن همه آقایون خوب نشون میده. امتحان کنید. البته یک پیشنهاد دیگه هم میتونه استفاده از کفش های کالج باشه که خیلی راحت میتونه این ترکیب رو زیباتر کنه.

سه پوشش متضاد مناسب

سه پوشش متضاد مناسب

مطالب مرتبط:

1- چجوری یک لباس رو بپوشم که تکراری نشه؟

2- لباس‌هایی که هیچ گاه از مد نمی افتند!

3- انتخاب لباس مردانه با توجه به تناسب اندام

mobile_sticky_top ad banner


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :