مدیر سایت در
0

ده برند مشهور جواهرات

ده برند مشهور جواهرات

جواهرات به عنوان ساخته دست بشر از گذشته تا امروز بخشی از زندگی ما را تشکیل می دهد. استفاده از جواهرات در گذشته نشان دهنده اصالت خانواده ها بود ولی امروزه بسیاری از افراد بر اساس مد به انتخاب جواهرات، حلقه ازدواج و … می پردازند. این به این معنی است که همه جواهرات برای همه افراد جامعه ساخته نشده است. عده ای خاص از یک جامعه توانایی خرید آن ها را دارند. در ادامه به معرفی ده برند مشهور جواهرات می پردازیم. 

ده برند مشهور جواهرات

۱۰- برند لاکچری چوپارد (Chopard)

در کنار تولید ساعت های لوکس و گرانقیمت چوپارد را به عنوان کلکسیون جواهرات لوکس نیز می شناسند. برندی که تنها به استفاده از بهترین مواد اولیه برای تولید جواهر و … می پردازد. این برند روزانه به تولید جواهر می پردازد و با ترکیب سنگ های قیمتی و طلا محصولاتی خیره کننده ارایه می نماید.

ده برند مشهور جواهرات

۹- برند لاکچری میکی موتو (Mikimoto)

کوچی میکی موتو شاید برای کلکسیون مرواریدش شناخته شده نباشد، اما وی کسی است که توانست با قبول ریسک مروارید را به دنیایجواهرات اضافه کند.  میکی موتو در کلکسیون خود فقط از مرواریدهای نایاب سفید، حلزونی، صورتی و … استفاده می کند. همچنین وی در خط تولید جواهراتش تنها از طلای ۱۸ عیار، الماس های نایاب استفاده می کند.

ده برند مشهور جواهرات

۸- برند لاکچری بولگاری (Bvlgari)

بولگاری را بدون شک به عنوان یکی از برندهای لوکس حوزه مد و جواهرات می شناسید. این برند همواره امضای خاص خود را در صنعت جواهر داشته است و در محصولات خود تنها از سنگ های بسیار نایاب، الماس های بزرگ و نایاب استفاده می کند. این برند نیز همچون میکی موتو از طلای ۱۸ عیار برای تولیداتش بهره می برد.

ده برند مشهور جواهرات

۷- برند لاکچری پیاژه (Piaget)

بسیاری از مردم نیز با این برند آشنا می باشند. این برند ابتدا به عنوان تولید کننده ساعت وارد حوزه لاکچری شد. و به مرور با گسترش فعالیت های خود به دنیای جواهرات نیز قدم نهاد. این برند سویسی به ترکیب طراحی های قدیمی و جدید در جواهرات می پردازد و امضای خاص خودش را دارد.

ده برند مشهور جواهرات

۶- برند لاکچری گراف (Graff)

این برند در میان ثروتمندان بسیار شناخته شده است. این مساله تنها به دلیل استفاده از سنگ های قیمتی و نایاب نبوده است بلکه هنر جمع آوری و طراحی این برند است که آن را مشهور ساخته است. موسس این برند گرانقیمت لارنس گراف (Laurence Graff) می باشد.

ده برند مشهور جواهرات

۵- برند لاکچری تیفانی (Tiffany)

مطمئنا هر فرد جواهر دوستی با این برند پر آوازه آشناست. این برند لوکس محصولات خود را تنها برای بانوان محدود نساخته است بلکه به تولید جواهر برای آقایان و همچنین کودکان نیز می پردازد. این برند در سال ۱۸۳۷ فعالیت خود را آغاز نموده و سال ها طول کشید تا به این درجه از شهرت برسد.

ده برند مشهور جواهرات

۴- برند لاکچری بوکلاتی (Buccellati)

این برند که ریش های آن را می توان در رم مشاهده نمود همواره به تولید برترین جواهرات از بهترین طلاهای ایتالیا می پردازد. گردن بندها و دست بندهای این برند از آوازه جهانی برخوردار است. این برند همچنین از الماس برای تولید محصولات خود استفاده می کند.

ده برند مشهور جواهرات

۳- برند لاکچری ون کلیف و آرپلز (Van Cleef & Arpels)

این برند تجاری براساس تصمیم مشترک Estelle Arpels و Alfred Van Cleef جهت همکاری با یکدیگر آغاز به کار کرد. بسیاری از تولیدات این برند نمایانگر شکوه و عظمت بوده و الگوهای آن براساس جهان قدیم است. این برند بیشتر محصولات خود را در خانه جواهرات خودش ارایه می کند و شعبه های زیادی در جهان ندارد.

ده برند مشهور جواهرات

۲- برند لاکچری کارتیر (Cartier)

کارتیر برند مورد علاقه متخصصان چی بپوشم؛ در سال ۱۸۶۰ تاسیس گردید. این برند را بیشتر به خاطر طراحی جواهرات سلطنتی می شناسید. کارتیر متخصص طراحی و تولید جواهرات ویژه در سرتاسر جهان است. کارتیر به پایبندی به هنر دکو شناخته می شود.

۱- برند لاکچری هری وینستون (Harry Winston)

این برند از جواهرات از برترین فلزات، سنگ ها در تولیدات خود بهره می برد. این برند در سال ۱۹۳۰ تاسیس شد. محصولات این برند تنها توسط برترین استادان جواهرا ساخته می شود.

مطلب مرتبط: 

۱- ده برند مشهور جواهرات

۲- فروش گرانقیمت ترین الماس آبی دنیا

۳- ۲۰ برند جواهرات ایتالیایی که بسیار گرانقیمت هستنددیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :