مهفام میرزایی در
0

نگاهی به برند بولگاری

نگاهی به برند بولگاری

بولگاری یک برند لاکچری ایتالیایی است که در زمینه طراحی و ساخت جواهرات، اکسسوری، عطر و همچنین هتل و هتلداری فعالیت می کند. این برند از قدیمی ترین برند های اکسسوری در ایتالیا و جهان بوده و در لوگوی آن نام بولگاری به لاتین اغلب با V نوشته می شود. در این مطلب نگاهی به برند بولگاری و تاریخچه آن می اندازیم.

single_content ad banner

نگاهی به برند بولگاری

سوتیریوس بولگاریس یک جواهر ساز یونانی بود که اولین مغازه جواهر فروشی خود را در ناپل ایتالیا تاسیس کرد. در سال 1881 او به رم مهاجرت کرد و سه سال بعد کمپانی خود را با کمک دو پسرش کونستانتینو و جورجیو راه اندازی کرد. نام یونانی وی برای تلفظ بهتر در ایتالیایی به بولگاری تغییر یافت. بعد از مرگ جورجیو در 1966 پسرش جیانی مدیریت کمپانی را به عهده گرفت. او کار جهانی سازی برند بولگاری را آغاز کرد و فروشگاه هایی در نیویورک، مونت کارلو، ژنو و پاریس افتتاح کرد.

نگاهی به برند بولگاری

در اواخر دهه 1970 میلادی خط تولید ساعت مچی بولگاری و در دهه 1990 خط تولید عطر بولگاری راه اندازی شد و تا آن زمان کمپانی توسط نواداگان سوتیروس بولگاریس اداره می شد. از سال 2001 هتل های زنجیره ای بولگاری تاسیس شد و در سال 2011 خانواده بولگاری سهام خود را به قیمت 4 میلیارد دلار شرکت LVMH فروختند و اکنون بزرگترین سهام دار این شرکت هستند.

نگاهی به برند بولگاری

طراحی جواهرات برند بولگاری بسیار اصیل و متفاوت و شناخته شده است و همیشه مورد تقلید تولیدکنندگان مختلف قرار می گیرد. به طور مثال در مجموعه سال 2016 از طرح سر مار برای طراحی جواهرات و حتی کیف های بولگاری استفاده شده که در نوع خود بسیار متفاوت و زیبا است. ساعت های بولگاری که در سوئیس تولید می شوند و دارای سیستم پیشرفته ای هستند در میان افراد ثروتمند جهان بسیار محبوب و پر فروش است.

نگاهی به برند بولگاری

مطالب مرتبط:

1- نگاهي به برند ورا وانگ

2- نگاهي به برند بوتگا ونتا

3- نگاهي به برند بالميندیدگاه شما

سارا هنجنی در تاریخ 26 نوامبر 2017

عالی بود مرسی
واقعا عطرهای بولگاری عالیهارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :