مدل‌های خاص و متفاوت برای حلقه نامزدی

0

نامزدی و ازدواج یکی از اتفاقات مهم هر خانمی در زندگی است و خرید حلقه ازدواج یکی از اولین رسوم در ازدواج است. حلقه های ساده و کلاسیک از محبوب ترین مدل ها برای بیشتر آقایان و خانم ها هستند اما اگر شما جزو افرادی هستید که مدل های تکراری و خسته کننده را که معمولا نکین ساده الماس یا بدون نگین هستند نمی پسندند و به دنبال یک چیز متفاوت برای شروع زندگی هستند این مطلب را که مدل‌های خاص و متفاوت برای حلقه نامزدی است بخوانید.

سنگ اوپال

مدل‌های خاص و متفاوت برای حلقه نامزدی

این سنگ با رنگ‌های رنگین کمانی خود جلوه زیبایی دارد و در کنار الماس نیز به خوبی دیده می‌شود. پس می‌توانید حلقه نامزدی خود را به صورت ترکیبی از اوپال و الماس سفارش دهید.

مورگانیت

مدل‌های خاص و متفاوت برای حلقه نامزدی

این سنگ از خانواده زمرد و یاقوت آبی است و درخششی صورتی مایل به هلویی دارد و برای علاقمندان به این رنگ می‌تواند انتخابی فوق العاده باشد. رنگ‌های دیگری از سنگ مورگانیت نیز وجود دارد.

الماس اشکی

مدل‌های خاص و متفاوت برای حلقه نامزدی

اگر شکل‌های معمول سنگ الماس مثل مربعی و گرد برای شما تکراری شده است می‌توانید از برش اشکی الماس برای حلقه نامزدی خود سفارش دهید و حلقه ای متفاوت داشته باشید. البته سنگ‌های دیگر به جز الماس را می‌توان با این برش انتخاب کرد.

سنگ‌های رنگی

مدل‌های خاص و متفاوت برای حلقه نامزدی

سنگ‌های قیمتی تنوع رنگی بالایی دارند. یاقوت کبود، عقیق، الماس زرد و زمرد رنگ‌های دیگری هستند که می‌توانند زینت بخش حلقه نامزدی متفاوت شما باشند.

سنگ ماه

مدل‌های خاص و متفاوت برای حلقه نامزدی

این سنگ دوام و کیفیت بسیار بالایی دارند و درخشش آن در کنار پوست دست می‌تواند بسیار خیره کننده و زیبا باشد. شما می‌توانید این سنگ را همراه با حلقه‌ای به رنگ رزگلد انتخاب کرده و یک حلقه نامزدی استثنایی داشته باشید.

مطالب مرتبط:

۱- نکاتی برای خرید حلقه نامزدی

۲- تاریخچه حلقه ازدواج

۳- ۵ برند جواهرات که شاید آن‌ها را نمی شناسید

۴- ۱۷ مدل انگشتر تک نگین که مُد هستند

مهفام میرزایی
نویسنده: مهفام میرزایی
کارشناس ارشد طراحی صنعتی، طراح لباس، تصویرساز و نویسنده مد


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :