معرفی چند تیپ اسپرت مردانه

0

هر کدام از ما آقایون در طی هفته حداقل خارج از محل کار و یا نحصیل خود نیاز به یک استایل غیر رسمی داریم. لذا در این مقاله می خواهیم به معرفی چند تیپ اسپرت مردانه بپردازیم. 

۱- تیپ اسپرت مردانه – بیس بال

طرفدار هر تیپی هم که باشید امکان ندارد از تیپ های الهام گرفته از تیپ ورزش بیس بال خوشتان نیاید. ژاکت های مخصوص این تیپ را امسال از کمپانی های گوچی و ولنتاینو شاهد بودیم. در این ژاکت های مخصوص قسمت پایینی ژاکت به صورت کشباف ساخته شده است و همین امر موجب تنگ شدن آن در قسمت کمر شده است. این کشباف بودن را در یقه و سرآستین ها نیز شاهد هستیم که درنهایت موجب به وجود آمدن طرحی جذاب شده اند. این ژاکت های اسپرت زیبا مناسب تیپ های لایه ای هستند.

معرفی چند تیپ اسپرت مردانه

معرفی چند تیپ اسپرت مردانه

معرفی چند تیپ اسپرت مردانه

۲- تیپ اسپرت مردانه – گلف

از قرن ۱۸م میلادی ما شاهد عرضه پوشاکی از سمت کلوب گلف بازان هستیم که برای شما تیپی میان رسمی و اسپرت را می سازد. جذابیت و شکیل بودن این تیپ به قدری زیاد است که می تواند بعد از بیرون آمدن از یک محیط ورزشی با همان سر و وضع به مهمانی نیز بروید و همچنان خوش تیپ بمانید. در این تیپ شما یک پولوشرت کلاسیک را با یک شلوار کتانی رنگی ست کرده و به همراه آن ها یک ژاکت یا بافت خوش رنگ به تن می کنید. خوش رنگ بودن و استفاده از ترکیب رنگ های مناسب در کنار هم در این ژاکت مهم ترین کلید خوش تیپ بودن شماست.

معرفی چند تیپ اسپرت مردانه معرفی چند تیپ اسپرت مردانه

۳- تیپ اسپرت مردانه – موتور سواری

اگر شما هم از عشاق این تیپ اسپرت مردانه هستید حتما یک تیپ سرتا پا چرم مناسبتان خواهد بود. تا اینجای کار که همه چیز خوب است به غیر از تابستان ها با گرمای طاقت فرسایشان. در تابستان عشاق تیپ موتور سواری می توانند کت تک یا بلیزر خود را حفظ کرده و آن را با پیراهن های آستین کوتاه و کتانی ست کنند.

معرفی چند تیپ اسپرت مردانه

۴- تیپ اسپرت مردانه – قایق سواری

یکی از پرطرفدارترین تیپ هایی که هرسال با اسمی جدید به عرصه مد پا می گذارد همین تیپ است. امسال این تیپ اسپرت را با نام تیپ “ملوانی” می شناسیم. در این تیپ لاکچری ورزشی ما شاهد کفش های چرم اصل، بافت های رنگ روشن و شلوارهای کتان رنگی هستیم که رنگ های کلاسیک در آن ها به کار رفته است. همین تیپ روزانه را می توانید به راحتی به تیپ مخصوص مجالس تبدیل کنید. با تعویض کفش چرم به کفش های قایقی یا کالج و پوشیدن یک پیراهن دکمه دار این کار را انجام دهید. باور نمی کنید اگر بگوییم که این تیپ، حالت رسمی نیز دارد. یعنی شما با پوشیدن یک کت شش دکمه و پیراهن سفید و شلوار کتان سفید می توانید به مدل رسمی آن دست پیدا کنید.

معرفی چند تیپ اسپرت مردانه

۵-  تیپ اسپرت مردانه – دو و میدانی

شاید سال ها قبل این تیپ، زیاد تیپ جالبی نبود و پوشیدن یک ژاکت ورزشی گشاد موجب مسخره شدن شما می شد. نگران نباشید،‌ آن شکل و شمایل قرار نیست برگردند. تیپی شبیه به این تیپ اسپرت در آن زمان را با نام تیپ مخصوص ورزش دو میدانی می شناسیم. در این تیپ شما باید یک ژاکت ورزشی را با پیراهنی سفید و شلواری تقریبا تنگ و چسبان ست کنید.

معرفی چند تیپ اسپرت مردانه

معرفی چند تیپ اسپرت مردانه

مطالب مرتبط:

1- اصول انتخاب کت اسپرت مردانه

2- روش تمیز کردن کفش اسپرت 

3- ۴ راه برای پوشیدن کت اسپرت

محمد رضا اهوارکی
نویسنده: محمد رضا اهوارکی
چند وقتی است که در حوزه ی استایل به طور جدی فعالیت می کنم و مطالبی رو که در ارتباط با آخرین مد روز برایم جالب باشد در سایت " چی بپوشم " قرار می دهم. مهندس مخابرات هستم و برنامه نویسی iOS نیز انجام می دهم.


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :