اشتباهات رایج آقایان حین پوشیدن کت‌ و شلوار

۱۳ آبان ۱۳۹۵ ساعت ۱۵:۰۸

توسط محمد رضا اهوارکی

اشتباهات رایج آقایان حین پوشیدن کت‌ و شلوار

چقدر با اشتباهات رایج آقایان حین پوشیدن کت‌ و شلوار آشنا هستید؟ بسیاری از آقایان بدون اینکه اطلاع داشته باشند به صورت منظم این خطاها را تکرار می‌کنند. با چی بپوشم همراه باشید. 

۱- اندازه نبودن کت‌ و شلوار

کت و شلواری که اندازه شما نیست هرقدر هم که زیبا باشد زیباییش به چشم نمی آید.

اشتباهات رایج آقایان حین پوشیدن کت و شلوار

۲- دکمه‌ها

حین پوشیدن کت و شلوار قرار نیست همه دکمه ها بسته شده باشند. اگر کت و شلوار شما دو دکمه است باید فقط دکمه بالایی، اگر کت و شلوار سه دکمه پوشیده اید فقط دکمه میانی را ببندید. البته فقط هنگامی که ایستاده اید در حالت نشسته همه دکمه های کت باید باز باشند.

۳- بلند بودن پاچه شلوار

طول پاچه شلوار باید دقیقا تا بالای کفش شما باشد و روی کفش نیفتد.

۴- جدا کردن تگ کت

بلافاصله بعد از خرید کت جدید حتما تگ روی آستین را جدا کنید و کوکی که برای اتصال چاک کت زده شده را به کمک یک سوزن و با دقت بشکافید.

۵- سر آستین ها

به طول آستین کت توجه کافی داشته باشید، آستین کت نباید خیلی کوتاه و یا خیلی بلند باشد.

اشتباهات رایج آقایان حین پوشیدن کت و شلوار

۶- ست کردن پوشت و کراوات

پوشت و کراوات شما باید مکمل هم باشند نه اینکه شبیه هم باشند. اکثر آقایان به دلیل اینکه کراوات و پوشت را با هم تهیه می کنند و به صورت ست هستند آن ها را با هم می پوشند در صورتی که این کار اشتباه است.

اشتباهات رایج آقایان حین پوشیدن کت و شلوار

۷- پوشین جوراب ورزشی به همراه کت و شلوار

این نیز کاری غلط است. شما نباید هیچ وقت جوراب ورزشی را به همراه کت و شلوارتان بپوشید.

۸- پوشیدن جلیقه وقتی گیره کراوات استفاده می کنید

یکی دیگر از اشتباهات رایج آقایان این است که وقتی جلیقه می پوشند گیره کراوات را هم به عنوان اکسسوری استفاده می کنند. این نیز کاری غلط است زیرا وظیفه جلیقه این است که کراوات شما را در محل خود نگاه دارد و گیره کراوات هم به همین منظور استفاده می شود. پس استفاده از آن ها به صورت همزمان کاری غلط است.

اشتباهات رایج آقایان حین پوشیدن کت و شلوار

۹- درست ست کردن

رنگ کفش، کمربند و بند ساعت شما باید یکسان باشد، متاسفانه بسیاری از آقایان به این مساله توجه نمی کنند.

۱۰- پوشیدن زیرپوش سفید 

نپوشیدن زیر پوش زیر پیراهنتان مشکلی ایجاد نمی کند ولی اگر شما به اجبار یک زیرپوش یقه گرد زیر پیراهن بپوشید و یا رنگ پیراهن و زیر پوش به گونه ای باشد که زیر پوش از زیر آن نمایان شود یک اشتباه مهلک را انجام داده اید.

مطالب مرتبط:

۱- انتخاب کت و شلوار پاییزه

۲-  این ۱۰ جفت کتانی را با کت و شلوار می توان پوشید

۳- نکات مهمی در زمینه پوشیدن کت و شلوار خوش دوخت

آرایش آرایش صورت آرایش چشم استایل استایل آقایان استایل بازیگران استایل زنانه استایل مردانه اصول انتخاب لباس اصول انتخاب لباس مناسب اصول انتخاب کفش مردانه اصول خوش پوشی اصول درست لباس پوشیدن اصول شیک پوشی اصول لباس پوشیدن افراد مشهور انتخاب رنگ لباس انتخاب ساعت مچی انتخاب شلوار جین انتخاب لباس عروس انتخاب لباس مجلسی انتخاب لباس مردانه انتخاب پیراهن مردانه انتخاب کت و شلوار مردانه اکسسوری برند لاکچری برند مشهور برندهای مشهور برندهای مشهور جهان برندهای مشهور مد بوت زنانه ترفند خوشتیپ شدن تناسب اندام جواهرات خوشتیپ خوش تیپ بودن خوشتیپ بودن خوشتیپ شدن خوشتیپ شدن آقایان خوش پوشی راهنمای خرید رنگ لباس رنگ مو ساعت مچی سلامت پوست شلوار جین شلوار جین زنانه شلوار زنانه طراح لباس طراحی لباس عطر عطر و ادکلن عینک آفتابی لباس لباس زمستانی لباس زنانه لباس شب لباس عروس لباس مجلسی,مدل لباس مجلسی,لباس شب,مدل لباس شب لباس مجلسی زنانه لباس مردانه مانتو,مدل مانتو,مانتو مجلسی,مدل مانتو مجلسی مانتو مجلسی مدل لباس شب مدل لباس مجلسی مدل مانتو مدل مانتو مجلسی مد و فشن مراقبت از مو مراقبت از پوست نکات خوشتیپ شدن پالتوی زنانه چی بپوشیم کت و شلوار کت و شلوار مردانه کفش زنانه کفش مردانه کفش پاشنه بلند کمد لباس کیف زنانه

©چی بپوشم / بازنشر مطالب تنها با کسب اجازه کتبی و پرداخت هزینه بابت هر مطلب و همچنین ذکر منبع و لینک مستقیم به همان مطلب مجاز است