مهفام میرزایی در
0

با کمد کوچک خود چه کنیم؟

با کمد کوچک خود چه کنیم؟

همه از نعمت داشتن خانه و اتاق بزرگ و در نتیجه کمد لباس بزرگ بهره مند نیستند. اگر شما هم جزو افرادی هستید که کمد لباس های کوچکی دارید که همیشه نا مرتب و شلخته است این مطلب با عنوان با کمد کوچک خود چه کنیم؟ برای شماست. در این مطلب متوجه خواهید شد که داشتن کمدهای کوچک بهانه خوبی برای داشتن کمدی نامرتب نیست. 

با کمد کوچک خود چه کنیم؟

قفسه بندی صحیح
یک قانون ساده برای مرتب کردن کمدهای کوچک وجود دارد: از همه فضای کمد استفاده کنید. اگر به فضای کمدها خود دقت کنید خواهید دید که فضاهای مرده زیادی وجود دارند که از آن ها استفاده نمی شود. با قفسه بندی صحیح می توان استفاده از فضا را به حداکثر رساند.

سقف را فراموش نکنید
سقف کمدها نیز یک فضا محسوب می شود که از آن می توان برای آویزان کردن کیف ها، چتر ها و مجموعه لباس های فصل های آتی استفاده کرد.

دیوار ها را پر کنید
دیوار های داخلی کمدها و قسمت پشت در کمد فضای بسیار مناسبی برای قرار دادن وسایل مختلف است. با نصب قفسه های مناسب و چوب رختی ها یا صفحه های مشبک و یا جای جوراب و لباس زیر می توان از این فضاها استفاده بهینه کرد.

با کمد کوچک خود چه کنیم؟

از فضاهای عمودی استفاده کنید
قفسه بندی یک راه برای استفاده از فضاهای عمودی است که معمولا در کمدها خالی می مانند. راه دیگر قرار دادن لوازم به صورت عمودی روی هم است مثلا کفش ها را می توان به جای چیدن کنار هم به صورت عمودی روی هم قرار داد تا فضای کمتری اشغال شود.

مطالب مرتبط:

1- براي کنسرت چي بپوشم؟دیدگاه شما

۷ مدل شلوار زنانه ضروری برای شیک پوش ها – پارلا-برای زنان و دختران در تاریخ 28 ژانویه 2021

[…] انتخاب کرده ایم که این شلوار ها را حتما باید در کمد لباس های خود داشته باشید تا استایل شیکی داشته […]ارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :