۵ نکته مهم و کاربردی در نگهداری از لباس زیر زنانه+ پیشنهاد خرید

شما برای اینکه ظاهری مناسب و آراسته داشته باشید همواره به لباس هایتان توجه ویژه ای می کنید. به یاد داشته باشید که لباس زیرتان نیز به همان اندازه دارای اهمیت است.  با توجه به اینکه شورت و سینه بند در تماس مستقیم با پوست مان است کم توجهی و عدم رعایت نکات بهداشتی منجر به بوجود آمدن بیماری های قارچی خواهد شد. ۵ نکته مهم و کاربردی در نگهداری لباس زیر عنوان مقاله ای است که کارشناسان چی بپوشم در ادامه به آن خواهند پرداخت. با ما همراه باشید.

 

نکات مهم و کاربردی

۱- ترجیحا لباس زیر (شورت و سینه بند) خود را با دست بشویید و از ماشین رختشویی برای شستشوی آن ها استفاده نکنید. چرا که برنامه های مختلف ماشین رختشویی دارای میزان گردش و درجه حرارت متفاوتی از آب بوده و باعث آسیب زدن به الیاف لباس زیر شما خواهد شد.

۲- لباس زیری را انتخاب کنید که از الیاف طبیعی و نخی تهیه شده اند چرا که الیاف پلاستیکی باعث ایجاد عفونت های قارچی بر روی پوست بدنتان خواهد شد.

۳- حتما بعد از حمام لباس های زیرتان را عوض کنید و شورت و سینه بندی را به تن کنید که کاملا خشک شده باشند و از پوشیدن لباس های زیر نمدار و یا خیس جدا خودداری کنید چرا که بسیاری از قارچ ها در محیط های مرطوب بهتر رشد و نمو خواهند نمود.

۴- بعد از شستشوی شورت و سینه بند خود بهتر است آن را در معرض مستقیم نور خورشید قرار دهید تا میکروب های احتمالی از بین بروند. اگر چنین امکانی ندارید به کمک اتو سعی کنید لباس زیرتان را خشک نمایید.

۵- لباس زیر یک کالای مصرفی است، بنابراین بعد از مدتی که احساس کردید شورت و یا سینه بندتان کهنه شده و یا دچار لک شده حتما آن را عوض نمایید.

 

 

 

مطالب مرتبط:

۱- دو گام تا انتخاب سینه بند مناسب

۲- چگونه سایز سینه بند خود را تشخیص دهم؟

۳- چه جوراب شلواری برای پاهای من مناسب است؟

۴- خانم ها: حالا چی بپوشم؟

مدیر سایت
نویسنده: مدیر سایت
کارشناسان معتقدند که ۹۰ درصدِ نظر مردم راجع به شما در ۹۰ ثانیه اول ملاقات شما شکل می گیرد و شما هیچ وقت فرصت دیگری برای تغییر دادنِ تاثیر اولیه به دست نخواهید آورد.


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :