لباس زمستانی زنانه ۹۶ را اینگونه ست کنید

0

لباس زمستانی زنانه ۹۶ را اینگونه ست کنید. اولین چیزی که از نظر بسیاری از ما می‌گذرد این است که لباس های متنوعی ندارم و این کمد لباس محدود شیک پوشی را غیر ممکن است. اما ما در این مقاله به شما آموزش خواهیم داد که نیازی نیست که کمدی پر از لباس‌های مختلف داشته باشید؛ راهنمای ست کردن لباس را به شما آموزش خواهیم داد. با چی بپوشم همراه باشید. 

 

ست کردن لباس زمستانی زنانه ۹۶

قرار نیست که لباس شما گران قیمت و یا از برندهای لوکس باشد، کافیست که لباس را درست انتخاب کنید و هارمونی بین رنگ‌ها و طرح‌ها پیدا کنید. اما اگر خود را با هنرپیشه‌ها مقایسه می‌کنید با شما بگوییم که این افراد معمولی در کنار خود یک استایلیست دارند که آن‌ها را در انتخاب لباس راهنمایی می‌کنند.

لباس زمستانی زنانه ۹۶ را اینگونه ست کنید

این ۹ لباس عبارتند از یک شال بزرگ و گرم، یک دامن پشمی زمستانی، یک جفت بوت بلند زمستانی، یک شلوار جین، بلوز آستین بلند گرم، یک ژاکت بافتنی بدون آستین، یک شلوار مخمل کبریتی، کفش چرم بنددار و یک مانتوی بافتنی بلند به همراه تعدادی اکسسوری مورد نیاز مثل گردنبند منگوله‌ای، جوراب ضخیم و یک دستبند فلزی.

 

چند روش ست کردن لباس زمستانی زنانه ۹۶

۱- بلوز، دامن زنانه و شال را با هم ست کنید

 

ترکیب بلوز و دامن از ترکیب‌هایی است که همیشه و حتی در فصل زمستان هم قابل استفاده است به شرطی که لباس‌های مناسبی را برای این کار انتخاب کنید مثلا ترکیب بلوز آستین بلند پاییزی با دامن پشمی ضخیم چنین خاصیتی دارد و هم شما را به خوبی گرم نگه می‌دارد و هم به اندازه کافی شیک و زیبا است.

لباس زمستانی زنانه ۹۶ را اینگونه ست کنید

۲- ژاکت آستین حلقه را با شلوار مخمل کبریتی ست کنید

 

ترکیب بلوز و شلوار هم از ترکیباتی است که هم می‌تواند کاملا رسمی و مجلسی باشد و هم بسیار راحت و خودمانی. ترکیبی که برای این مورد پیشنهاد می‌شود ترکیب ژاکت بافتنی خاکستری بدون آستین با یقه اسکی است که همراه با شلوار مخمل کبریتی رنگی پوشیده می‌شود.

 

لباس زمستانی زنانه ۹۶ را اینگونه ست کنید

۳- بافتنی بلند را با بوت بپوشید و ست کنید

 

مانتو بافتنی و ژاکت‌های بلند در فصل زمستان طرفداران زیادی دارند و می‌توانند یک لباس کامل و گرم باشند. این لباس را می‌توانید با بوت بلندی که لبه آن از لبه مانتو بالاتر است بپوشید و از یک شال زمستانی بزرگ هم استفاده کنید تا پوشیدگی ترکیب لباس شما کامل شود. برای گرم شدن بیشتر می‌توان روی این مانتو از بارانی یا پالتو زنانه هم استفاده کرد.

 

لباس زمستانی زنانه ۹۶ را اینگونه ست کنید

۴- ژاکت، بلوز زنانه و شلوار جین را با هم ست کنید

 

مشکلی که در مورد ست کردن  لباس زمستانی وجود دارد ایجاد حجم زیاد روی بدن و چاق به نظر رسیدن است. در حالی که با انتخاب درست لباس‌ها می‌توان علاوه بر گرم ماندن از این مشکل هم جلوگیری کرد. ژاکت بدون آستینی که روی بلوز پاییزی پوشیده می‌شود چنین خاصیتی دارد و کمک می‌کند حرکت بازوهای شما محدود نشود و به حجم آن‌ها هم اضافه نشود.

 

لباس زمستانی زنانه ۹۶ را اینگونه ست کنید

۵- بلوز زنانه و شلوار مخمل کبریتی و بوت بلند را با هم ست کنید

 

با این لباس‌های محدود می‌توان یک ترکیب بلوز و شلوار دیگر هم به وجود آورد که از بلوز پاییزی با شلوار مخمل کبریتی تشکیل می‌شود. این ترکیب را می‌توان حتی در منزل هم پوشید.

 

لباس زمستانی زنانه ۹۶ را اینگونه ست کنید

۶- ژاکت بدون آستین، شلوار جین و شال را با هم ست کنید

 

ترکیب ژاکت بدون آستین با شلوار جین یک ترکیب ایده آل از نظر استایل است اما ممکن است از نظر گرم بودن محدودیت‌هایی داشته باشد به همین دلیل می‌توانید برای کامل کردن آن از یک شال بزرگ گرم استفاده کنید و شانه‌ها و بازوها را بپوشانید، اگر هم احساس گرما کردید می‌توانید شال را بردارید. یک جفت کفش چرم بنددار هم می‌توانند به همراه دستبند فلزی اکسسوری کامل کننده این ترکیب باشند.

 

لباس زمستانی زنانه ۹۶ را اینگونه ست کنید

مطالب مرتبط:

۱- ۵ لباس زمستانی که خانم‌ها امسال لازم دارند

۲- با بهترین مدل لباس زمستانی زنانه شیک پوش و گرم شوید

۳- چند ترکیب کلاسیک لباس زمستانی زنانه بدون پوتین

۴- روش شستن لباس پشمی

سارا هنجنی
نویسنده: سارا هنجنی
دوستام به من میگن خوره مد بعضی هام میگن عشق تیپ زدن. لباس پوشیدن از بچگی برام مهم بوده، چند وقتی میشه که با سایت چی بپوشم به عنوان نویسنده همکاری میکنم. خیلی خوبه که آدم کاری انجام بده که دوست داره:)


دیدگاه شما

سارا هنجنی در تاریخ 20 ژانویه 2018

مرسی از سایت خوب و با محتوا چی بپوشم

کاربر در تاریخ 20 ژانویه 2018

من یه دامن مشکی پلیسه دارم اون رو با چه بلوزی ست کنم ؟ ممنون میشم راهنمایی کنید.ارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :