با بهترین مدل لباس زمستانی زنانه شیک پوش و گرم شوید

0

همه ما عاشق فصل‌های سرد مثل پاییز و زمستان هستیم. وقتی صدای خش‌خش برگ‌های پاییزی زیر پایمان را می‌شنویم، یا بوی باران و نرمی اولین دانه برف را حس می‌کنیم، به وجد می‌آییم. با این حال، معمولا هنگام جمع کردن پیراهن‌های گلدار بهاری و لباس‌های خنک تابستانی کمی دلگیر می‌شویم. چون فکر می‌کنیم لباس‌های این فصل‌ها تنوع بیشتری دارند. اما اینطور نیست. شروع فصل سرد به این معناست که شما برای خوشتیپ بودن، ده‌ها گزینه جذاب پیش رو دارید! مثلا: کت، جلیقه، پانچو، شال‌گردن، و غیره. لباس‌های پاییزی و زمستانی به خاطر رنگ‌های گرم و دلنشین‌شان، جذابیت خاص خود را دارند. وقتی آنها را به درستی باهم ست کنید، حتی از لباس‌های تابستانی هم جذاب‌تر می‌شوند! اگر می‌خواهید در فصل‌های سرد با بهترین مدل لباس زمستانی زنانه شیک پوش باشید و سرما نخورید، با چی بپوشم همراه باشید!

 

لایه‌های زیرین لباس در حفظ گرما نقش بسیار مهمی دارند

اولین و مهم‌ترین نکته این است که برای لایه‌های زیرین، لباس گرم انتخاب کنید. مثلا از یک جلیقه استفاده کنید. تاثیرگذار است، اما زیاد ضخیم نیست. در نتیجه می‌توانید به راحتی از آن زیر کت استفاده کنید. برای حداکثر گرما، از پارچه‌هایی مانند پنبه و یا پشم استفاده کنید.

برای ترکیب‌های پاییزی و زمستانی، چه لباس‌هایی بخریم؟

پاییز و زمستان امسال، هر خانم خوشتیپی باید این لباس‌ها را در کمدش داشته باشد:

شلوار جین رنگی

جنس این شلوارها مثل شلوار جین است. با این تفاوت که رنگی اند. این رنگ‌ها، مد پاییز امسال هستند: سبز زیتونی، زرشکی، و کاراملی. پس همین حالا دست به کار شوید و این رنگ‌ها را تهیه کنید تا از قافله عقب نمانید!

با بهترین مدل لباس زمستانی زنانه شیک پوش و گرم شوید

مدل لباس زمستانی زنانه – شلوار جین رنگی

جلیقه

اگر تا به حال جلیقه نداشته‌اید، امسال حتما یک مدل آن را بخرید. به خصوص اگر به پوشیدن پیراهن‌های پاییزی علاقه دارید. مطمئن باشید از این کار پشیمان نمی‌شوید. مهم نیست از چه جنسی استفاده کنید. می‌توانید آن را روی هر لباسی، از جمله پیراهن پاییزی بپوشید و شانه‌های ‌سردتان را گرم نگه دارید.

با بهترین مدل لباس زمستانی زنانه شیک پوش و گرم شوید

مدل لباس زمستانی زنانه – جلیقه

ژاکت و پلیور ضخیم

ژاکت‌ها و پلیورهای ضخیم هیچوقت از مد نمی‌افتند! می‌توانید آنها را با شلوار جین، دامن نیمه بلند (تا سر زانو) و نیم‌بوت ست کنید.

با بهترین مدل لباس زمستانی زنانه شیک پوش و گرم شوید

مدل لباس زمستانی زنانه – ژاکت و پلیور ضخیم

 

شومیز چهارخانه

چگونه پاییز امسال شیک بپوشیم ؟ امسال هر چیز چهارخانه‌ای مد شده است! از جمله، شومیزهای چهارخانه. اما اگر به لباس‌های طرح‌دار عادت ندارید، از یک شال‌گردن چهارخانه شروع کنید.

 

مدل لباس زمستانی زنانه – شومیز چهارخانه

شال‌گردن طرح‌دار

به کمک یک شال‌گردن طرح‌دار، لایه دیگری به تیپ پاییزی و زمستانی‌تان اضافه کنید. رنگ‌هایی مانند زرشکی تیره و سبز، و طرح‌های چهارخانه برای استفاده در ترکیب‌های پاییزی بسیار مناسب هستند.

با بهترین مدل لباس زمستانی زنانه شیک پوش و گرم شوید

مدل لباس زمستانی زنانه – شال گردن طرح دار

پیراهن پاییزی

ممکن است با سرد شدن هوا، پیراهن‌هایتان دیگر به چشم‌تان نیایند. اصلا این اشتباه را نکنید! در روزهای خنک پاییزی، این پیراهن‌ها را با یک کت نازک و نیم‌بوت ست کنید و لذت ببرید! با سردتر شدن هوا نیز می‌توانید پیراهن‌تان را با جوراب شلواری و بوت بلند ست کنید.

با بهترین مدل لباس زمستانی زنانه شیک پوش و گرم شوید

مدل لباس زمستانی زنانه – پیراهن

کت‌های ساده و کاربردی

از کت‌های ساده و کاربردی چشم‌پوشی نکنید. مثلا یک کت زیتونی ساده و کلاه‌دار هیچوقت از مد نمی‌افتد. همچنین می‌توانید آن را با بسیاری از رنگ‌های گرم پاییزی، و ترندهای جدید فصل ست کنید.

نکته: ترجیحا از رنگ‌هایی استفاده کنید که به چشم می‌آیند. مثلا زرشکی، لاجوردی یا حتی ارغوانی روشن را با رنگ‌های خنثی ست کنید. این رنگ‌ها همچنین باعث ایجاد آرامش و شادی می‌شوند.

مدل لباس زمستانی زنانه – کت ساده

کیف کوچک با بند بلند

این کیف‌ها را در هر فصلی و با هر لباسی می‌توانید استفاده کنید. اما پاییز امسال، از رنگ کاراملی آن استفاده کنید.

نیم‌بوت

تقریبا تمام فصل می‌توانید نیم‌بوت را با شلوار جین تنگ و پلیور ضخیم ست کنید.

شلوار لگ دو تکه (پارچه و چرم)

استفاده از شلوار لگ در استایل‌های پاییز کاملا مرسوم است. پیشنهاد می‌کنیم که با رنگ مشکی، و ترکیب پارچه و چرم شروع کنید و با ترند امسال همراه شوید.

حالا که تمام لباس‌های مورد نیاز پاییز را تهیه کردید، می‌خواهیم در مورد ترندهای امسال برایتان بگوییم.

لباس‌های گلدوزی شده

این روزها می‌بینیم که روی همه لباس‌ها گلدوزی شده است. کیف‌ها، کت‌ها، بوت‌ها، و حتی شلوارها! شما هم دست به کار شوید و یک کت گلدوزی‌شده تهیه کنید تا با مد امسال همراه شوید.

 

کیف‌های خاص

امسال، کیف‌هایی که بند زنجیری دارند و یک گلوله پشمی به آنها آویزان است بسیار مد شده اند! می‌توانید برای پاییز و زمستان، از رنگ بادمجانی، صورتی یا زیتونی این کیف‌ها استفاده کنید.

پارچه‌های ضخیم گلدار

یکی از مدهای پاییز امسال، پارچه‌ ضخیم گلدار، با زمینه تیره است. پیراهن‌های آستین بلند مشکی گلدار، و حتی شلوار جین‌هایی که روی آنها گلدوزی شده است، جزو ترندهای امسال هستند.

آستین‌های گشاد

اگر بلوزهای تنگی را دیدید که آستین‌شان به طرز عجیبی گشاد است، اصلا تعجب نکنید! این سبک لباس از تابستان امسال مد شده و همچنان هم جزو ترندهای فشن پاییز است.

نمونه‌هایی از ترکیب‌های زیبای مدل لباس زمستانی زنانه

ترکیب شال گردن کلفت و کت جین

اگر هنوز به لحظات آخر تابستان فکر می‌کنید و دوست ندارید لباس‌های نیمه خنک و زیبایتان را در کمد بگذارید، اصلا ناراحت نباشید. هنوز هم می‌توانید از آنها استفاده کنید و آرام آرام به ماه‌های سرد سال وارد شوید. کافیست چند تکه لباس به آنها اضافه کنید. مثلا روی یک ژاکت نازک، یک کت جین کلاسیک بپوشید و یک ترکیب اسپرت و کاربردی ایجاد کنید. برای اینکه تیپ‌تان خاص‌تر و جذاب‌تر شود، از رنگ‌ها بهره ببرید. استفاده از یک شال‌گردن رنگی و شیک، باعث می‌شود خوشتیپ‌تر به نظر برسید!

ترکیب کت بلند و پلیور یقه اسکی

گاهی اوقات، با پوشیدن لباس‌های گرمتان می‌شود، یا حتی احساس می‌کنید چاق‌تر به نظر می‌رسید! برای اینکه این اتفاق رخ ندهد، از ترکیب یک پلیور یقه اسکی نازک، یک کت بلند تنگ، و شلوار جین تنگ استفاده کنید. بدین ترتیب، هم بیش از حد گرمتان نمی‌شود، هم چاق به نظر نمی‌رسید، هم با مد امسال همراه می‌شوید.

مدل لباس زمستانی زنانه – ترکیب کت بلند و پلیور یقه اسکی

ترکیب شلوار لگ مخملی و پلیور آستین گشاد

از شلوار جین، شلوار لگ ساده و پلیورهای ساده خسته شده‌اید؟ امسال می‌توانید با استفاده از پلیور آستین گشاد و شلوار لگ مخملی، یک ترکیب شیک و خاص ایجاد کنید و با مد همراه شوید.

مدل لباس زمستانی زنانه

مطالب مرتبط:

۱- چند مدل لباس زنانه برای شیک پوشی در زمستان

۲- نکاتی برای پوشیدن لباس‌های زمستانی زنانه

۳- اصول روی هم پوشیدن لباس ها

۴- روش شستن لباس پشمی

سوگل پورمهرام
نویسنده: سوگل پورمهرام


دیدگاه شما

سارا هنجنی در تاریخ 07 دسامبر 2017

عالی و کاربردی … بازم در مورد لباس زمستانی زنانه مطلب بذارید

پویان ایزدی در تاریخ 12 دسامبر 2018

سلام تمامی مدل ها عالی و جدید بودن. ممنون از مطلب خوبتون. استفاده کردیم.ارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :