مهفام میرزایی در
0

ترفندهایی ساده برای سریع تر آماده شدن

ترفندهایی ساده برای سریع تر آماده شدن

آماده شدن در صبح یک روز کاری معمولا کار وقت گیری است، به خصوص اگر شما جزو آن دسته از افرادی باشید که نمی خواهند ژولیده و نامرتب از خانه خارج شوند. پس شما دو راه بیشتر نخواهید داشت. یا حداقل یک ساعت زودتر از خواب بیدار شوید تا زمان کافی برای آماده شدن داشته باشید یا این که با یاد گرفتن چند ترفند ساده برای خود زمان بخرید و مدت بیشتری بخوابید! پس این مطلب را بخوانید تا با ترفندهایی ساده برای سریع تر آماده شدن آشنا شوید. با اجرای این ترفندها در کمتر از ده دقیقه برای خروج از منزل آماده خواهید شد.

hurryup

در آینه نگاه کنید
قبل از هر چیز در آینه خود را برانداز کنید تا تصویر بهتری از خود داشته باشید و بدانید که چه چیز هایی را قرار است تغییر دهید و بهتر کنید.

لباس های کم دردسر
از شب قبل لباس های روز بعد را انتخاب و آماده کنید و چک کنید که دچار پارگی، دکمه افتاده و … نباشند، آب و هوا را نیز چک کنید. لباس هایی را برای حاضر شدن انتخاب کنید که پوشیدن آن ها ساده تر است و زمان کمتری می گیرد. مثلا لباسی که 18 دکمه دارد یا حتما باید از بالای سر پوشیده شود و یا زیپی در پشت دارد که دستتان به آن نمی رسد انتخاب های مناسبی نیستند.

آرایش
کارهای آرایشی شما باید به حداقل و سریع ترین موارد تقلیل داده شود. یک کرم مرطوب کننده مناسب و ضد آفتاب و کرم پودر می تواند در یک کرم BB خلاصه شود. ازشب قبل از تمیز بودن و خوش حالت بودن موها مطمئن شوید و در صورت نیاز حمام کنید، استفاده از شامپوی خشک نیز راه مناسبی است. همچنین مطمئن شوید که بدنتان و دهانتان بوی بد نمی دهد.

اکسسوری ها
دست بند و ساعت و انگشتر را برای انتها نگه دارید. مسلما نمی خواهید لباس تان به به آن ها گیر کند و دچار مشکل شوید. آن ها را در محلی نزدیک در خروجی اتاقتان نگهداری کنید تا موقع خروج به آن ها دسترس داشته و فراموششان نکنید. مراقب باشید که اکسسوری ها و جواهرات مرتب دسته بندی شده باشند.

یک کیف کوچک
اگر شما جزو آن دسته از افراد هستید که همه چیز را فراموش یا گم می کنند پس به یک کیف کوچک نیاز دارید تا لوازم ضروری را همیشه در آن قرار داده و در کیف بزرگ خود بگذارید و نگران گم شدن دسته کلید و کارت های اعتباری نباشید. همیشه کیف خود را از قبل آماده کنید.

ترفندهایی ساده برای سریع تر آماده شدن

مطالب مرتبط:

1- 10 نکته براي لباس پوشيدن آقايان در پاييز

2- افراد موفق دنيا چگونه لباس مي پوشند؟

3- خانم ها و آقايان در پاييز چه عطري بزنند؟دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :