لباس مردانه مناسب برای روزهای گرم سال

یکی از ویژگی‌های خوب پاییز و زمستان این است که اگر احساس سرما کنید کافیست چند لباس مختلف را روی بپوشید اما در بهار و تابستان موضوع کاملا فرق می‌کند! برای اینکه در لباس‌هایتان عرق نکنید و همچنین احساس خنکی کرده و در کنار آن خوش‌پوش و جذاب نیز به نظر برسید باید نکاتی را بدانید. لباس مردانه مناسب برای روزهای گرم سال چه ویژگی‌هایی دارد؟ با چی بپوشم همراه باشید. 

۱- لباس‌های نازک و قابل تنفس بپوشید

به دنبال پارچه مناسب باشید. زمانی که هوا گرم می‌شود پارچه‌های نخی راه‌راه، کتان، پارچه‌های درشت‌بافت و پارچه‌های پنبه‌ای سبک عمدتاً مورد استفاده قرار می‌گیرند؛ که به خاطر بافت خاص خود سطح تماس کمتری با پوست دارند و همین امر فضای بیشتری جهت جریان هوا و خنک شدن شما ایجاد می‌کند.

لباس مردانه مناسب برای روزهای گرم سال

۲- رنگ‌های روشن‌تر بپوشید

همه‌ی ما می‌دانیم که رنگ‌های تیره، گرما و نور جذب می‌کنند و با اینکه شما تی شرت‌های مشکی را دوست دارید بهتر است آن را با رنگ‌های روشن‌تر جایگزین کنید. رنگ‌های روشن‌تر نور را منعکس می‌کنند، بنابراین تحمل گرما و حرارت راحت‌تر خواهد بود؛ با این‌ حال در نظر داشته باشید که رنگ‌های روشن‌تر متأسفانه لکه‌های عرق را بیشتر نشان می‌دهند که برای رفع این مشکل به سراغ ترفند بعدی می‌رویم.

لباس مردانه مناسب برای روزهای گرم سال

۳- یک زیر پیراهنی بپوشید

زیر پیراهنی‌ عرق بدنتان را جذب کرده و سبب می‌شود که لکه‌ عرق روی لباس شما مشاهده نشود. سعی کنید تی شرت‌های خاکستری، طوسی روشن نپوشید این نوع رنگ‌ها لکه‌های عرق را نشان می‌دهند.

لباس مردانه مناسب برای روزهای گرم سال

۴- استفاده از جوراب کالج

هیچ‌کس زمانی که پاهایش تاول‌زده است نمی‌خواهد جوراب‌های بلند و ضخیم بپوشد، اما پوشیدن کفش‌های چرم و قایقی (کالج) با جوراب کوتاه (جوراب کالج) فاجعه‌ی دیگری است. استفاده از جوراب‌های کوتاه از جنس الیاف قابل تنفس مانند بامبو یا نخ در رفع عرق و بوی پا کمک خواهند کرد.

لباس مردانه مناسب برای روزهای گرم سال

۵- کت و شلوار را کنار بگذارید

چنانچه در محلی کار می‌کنید که پوشیدن کت و شلوار و یا بلیزر اجباری نیست، این لباس مردانه را کنار بگذارید و در عوض از پیراهن نخی روشن استفاده کنید. ولی اگر مجبورید از لباس فرم و یا کت استفاده کنید هرگز پارچه‌های ابریشمی، ساتن و پلاستیکی نپوشید.

لباس مردانه مناسب برای روزهای گرم سال

مطالب مرتبط:

۱- معرفی چند ست لباس مردانه اسپرت برای عید ۹۶

۲- راهنمای انتخاب کت و شلوار مردانه برای بهار و تابستان

۳- معرفی چند ست پیراهن و شلوار مردانه برای بهار

۴-  ۱۱ مدل لباس مردانه برای روزهای گرم

حمید شمس الهی
نویسنده: حمید شمس الهی


دیدگاه شما

سارا هنجنی در تاریخ 30 مارس 2017

واقعا اون لباس مردانه آبی روشن محشره مرسی بابت ایده هایی که میدیدارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :