مهفام میرزایی در
0

محصولات ضروری برای مراقبت از لباس

محصولات ضروری برای مراقبت از لباس

لباس‌های با کیفیت معمولا گران هستند و به همین دلیل هزینه پوشاک بخش مهمی از هزینه‌های زندگی افراد را تشکیل می‌دهد. بنابراین مراقبت درست از لباس‌ها و تلاش برای افزایش عمر آن‌ها می‌تواند در کاهش هزینه‌ها موثر باشد. برای مراقبت صحیح از لباس‌ها شما علاوه بر رعایت نکات خاص به محصولات خاص هم نیاز دارید که در نگهداری، شستشو و مراقبت از لباس‌ها می‌توانند کمک کننده باشند. محصولات ضروری برای مراقبت از لباس را در این مطلب ببینید. البته لزومی ندارد همه این محصولات را خریداری کنید و خیلی از آن‌ها با وسایل دور ریختنی قابل تهیه است.

کاور کیف

کیف‌های شما به ویژه کیف‌های چرم در مقابل گرد و غبار و رطوبت حساس هستند و لازم است زمانی که آن‌ها را در کمد نگهداری می‌کنید از پوشش مناسب روی آن‌ها استفاده کنید تا کمتر آسیب ببینند. معمولا فروشگاه‌های معتبر موقع خرید به شما کاور مناسب کیف می‌دهند.

محصولات ضروری برای مراقبت از لباس

پرکننده پوتین

پوتین‌هایی که بالاتر از مچ قرار می‌گیرند مستعد این هستند که هنگام قرار گرفتن در جاکفشی خم شوند و چرم آن‌ها چروک شود که همین چروک زمینه آسیب و پارگی را در آن‌ها به وجود می‌آورد. اما پرکننده پوتین مناسب می‌تواند از این خطر جلوگیری کند. یک مجله یا بالشتک بلند هم می‌تواند این کار را انجام دهد.

محصولات ضروری برای مراقبت از لباس

پرکننده کیف

مشابه کاری که برای پوتین باید انجام دهید شما به پرکننده کیف هم نیاز دارید تا کیفتان آسیب نبیند برای این کار می‌توانید از روزنامه مچاله شده برای پرکردن آن استفاده کنید.

محصولات ضروری برای مراقبت از لباس

کیت خیاطی

هر فرد خوش لباس باید بتواند تعمیرات اولیه لباس مانند دوخت دکمه و … را خودش انجام دهد و این کار به یک کیت خیاطی کامل نیاز دارد.

محصولات ضروری برای مراقبت از لباس

بوگیر و خوشبو کننده

برای این که لباس‌های شما موقع انبار شدن برای فصل‌های بعدی بو نگیرد بهتر است در کمد لباس خود از یک بوگیر استفاده کنید و با یک خوشبو کننده مناسب آن‌ها را معطر نگه دارید.

محصولات ضروری برای مراقبت از لباس

مطالب مرتبط:

1- راهنمای کامل مراقبت از پارچه ها کشمیر

2- راهنمای کامل مراقبت از لباس های پشمی

3- راهنمای مراقبت از لباس های خز

mobile_sticky_top ad banner


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :