چگونه سریع چربی بسوزانیم؟

0

خیلی از ما دنبال رسیدن به تناسب اندام هستیم آنهم خیلی سریع. برای این کار اول باید بتونیم سریع چربی بسوزانیم. آیا ممکنه؟ محققین آلمانی نشان دادن که این امر ممکنه و میشه سریع تر چربی های بدن خودمان را بسوزانیم. با کارشناسان چی بپوشم همراه باشید تا راه و روشی رو بهتون یاد بدیم که بتونیم سریع چربی بسوزانیم.

1- آب زیاد بنوشید

تحقیقات نشان داده اند که نوشیدن 2 فنجان آب سرد، بصورت آنی متابولیسم بدن شما رو تا 30 درصد افزایش میده. که البته دلیل این امر هم افزایش norepinephrine در بدن می باشد.

2- نوشیدنی های انرژی زا

تحقیقات نشان داده است که برخی نوشیدنی های انرژی زا که حاوی  200 گرم کافئین و 250 گرم EGCG باشه میتونه بدون تغییر رژیم غذایی، وزن افراد رو کاهش بده.

3- پروتئین مایع

نوشیدن مایع پروئنینی به عنوان مین وعده، می تونه به عضله سازی و بطور هم زمان به چربی سوزی بدن شما کمک کنه. ولی یادتون بشه زیاد هر چیزی ضرر داره. البته برای تاثیر گذاشتن روی گرسنه نشدن شما، بهتره آب کمتری درون این نوشیدنی بکار ببرید.

سریع چربی بسوزانیم

4- غذای زیاد شیرین نخورید

5- سعی کنید سویا را جایگزین غذای فعلی کنید

6- امگا 3

توجه داشته باشید که امگا 3 درون روغن ماهی، به چربی سوزی کمک می کنه. تنها چند گرم از روغن ماهی در صبح استفاده کنید تا تاثیر شگرفش را ببینید.

7- چای سبز

در صورتی که قهوه یا چای می نوشید، به چای سبز وی بیاورید. مطالعات زیادی نشان داده است که چای سبز تاثیر زیادی روی لاغری و چربی سوزی در بدن فراد داره. سعی کنید زیاد چای سبز بنوشید.

سریع چربی بسوزانیم

مطالب مرتبط:

1- نکات ورزشی کوتاه برای رسیدن به تناسب اندام

2- خانم ها چگونه از تناسب اندام خود مطمئن شوند؟

3- آیا از راه های درمان لاغری به صورت اصولی و اساسی خبر دارید؟

بهراد
نویسنده: بهراد
بهراد هستم یه هوادار مد و فشن. بیشتر در مورد استایل آقایون می نویسم و مهندس مکانیکم.


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :