آب کردن چربی های شکم بدون ورزش

0

چربی های شکم یکی از بدترین چربی های اضافه بدن است و به قول معروف همیشه تو چشم است و استایل شما را بهم می زند. برای از بین بردن چربی های شکم ورزش های مختلفی وجود دارد اما باید بدانیم که در کنار ورزش باید از چه مواد غذایی درستی استفاده کنیم تا به راحتی بتوانیم این چربی ها را بسوزانیم. چند ماده غذایی و نکات دیگر ضروری برای چربی سوزی در ناحیه شکم وجود دارد که لیست آن ها را برایتان قرار داده ایم. مقاله آب کردن چربی های شکم بدون ورزش را در سایت چی بپوشم بخوانید. 

۱- برای آب کردن چربی های شکم آب زیاد بنوشید

بیش از نیمی از بدن انسان را آب تشکیل می دهد و طی تحقیقاتی که محققان انجام داده اند کسانی که آب بیشتری می نوشند بیشتر از سایر افراد وزن کم می کنند چون آب به راحتی بدن را پر می کند و احساس سیری به شما دست می دهد. سعی کنید در طول روز به جای استفاده از آبمیوه های که درصد بالایی شکر دارند از آب استفاده کنید.می توانید از میوه هایی مانند لیمو، پرتقال یا توت فرنگی برای طعم دار کردن آب خود هم استفاده کنید به این صورت که در یک بطری آب چند حلقه از میوه را (همراه با پوست) در آب بیاندازید و تا انتهای روز از آن آب استفاده کنید. این نوع طمع دار کردن آب نه تنها باعث کاهش وزن می شود بلکه تمام میکروب ها وعفونت های درون بدن شما را نیز از بین می برد.

آب کردن چربی های شکم بدون ورزش

۲- برای آب کردن چربی های شکم به اندازه کافی بخوابید

خیلی از افراد گمان می کنند خوابیدن سبب چاقی می شود ولی اینطور نیست. وقتی شما به اندازه کافی نمی خوابید هورمون های شما دچار اختلال می شود و بدن شروع به آزاد سازی هورمون کورتیزول می کند. هورمون کورتیزول همان هورمون استرس است در نتیجه فرد دچار استرس می شود.آمار و ارقام نشان داده است افراد زیادی به هنگام استرس شروع به افراط در خوردن انواع و اقسام مواد غذایی می کنند در نتیجه برنامه خواب خود را به طور کامل و به موقع داشته باشید.

۳- برای آب کردن چربی های شکم از روغن نارگیل استفاده کنید

روغن نارگیل سوخت و ساز بدن را زیاد می کند به این صورت که در اثر استفاده از روغن نارگیل انرژی شما دو چندان می شود درنتیجه فعالیت شما افزایش پیدا می کند و چربی های شکم را به خوبی می سوزاند.

آب کردن چربی های شکم بدون ورزش

۴- برای آب کردن چربی های شکم ماست بخورید

دو نکته درباره ماست وجود دارد که شما باید بدانید. طبق تحقیقات انجام شده توسط محققان افزایش مصرف کلسیم به شما کمک می کند چربی بیشتری بسوزانید علاوه بر این اگر در رژیم های غذایی به جای غذاهایی با قند بالا از پروتئین بیشتری استفاده کنیم سبب می شود در طولانی مدت احساس سیری کنیم و ماست هم که یکی از منابع سرشار از کلسیم و پروتئین است.

آب کردن چربی های شکم بدون ورزش

۵- کره بادام زمینی برای آب کردن چربی های شکم

چربی های اشباع نشده می تواند به شما در کاهش وزن بسیار کمک کند علاوه بر این برای قلب هم بسیار خوب است. بادام زمینی یکی از آجیل هایی ست که هم طعم خوبی دارد و هم با خوردن چند دانه یا استفاده از کره آن در طولانی مدت شما را کم اشتها کرده و چربی های شکم را آب می کند.

آب کردن چربی های شکم بدون ورزش

۵- برای آب کردن چربی های شکم شکلات تلخ بخورید

و اما آخرین مورد استفاده از شکلات تلخ است. همه ما می دانیم که  انواع شکلات ها و مواد غذایی شیرین دشمن چربی سوزی است چون پس از خوردن مواد غذایی شیرین انسولین ترشح شده اجازه چربی سوزی نمی دهد اما خوردن مقدار کمی شکلات تلخ قبل و بعد از وعده های غذایی از ترشح انسولین جلوگیری می کند.

آب کردن چربی های شکم بدون ورزش

مطالب مرتبط:

۱- ۶ راهکار برای آب کردن چربی دور شکم

۲- ۳ تمرینی که برای آب کردن شکم نباید انجام دهید

۳- سه راهکار ساده برای کوچک کردن شکم در یکماه

chadmin
نویسنده: chadmin


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :