مدیر سایت در
0

معرفی سه برند عینک آفتابی

معرفی سه برند عینک آفتابی

شاید برای پیش آماده باشد که قصد خرید یک عینک آفتابی هستید و با تعداد زیادی مدل و برند مواجه شوید و سردرگم شوید که باید کدام یک را انتخاب کنید؟ چه طرح و برندی برای شما مناسب تر خواهد بود؟ این سوال امروز توسط کارشناسان چی بپوشم پاسخ داده خواهد شد.  در ادامه به معرفی سه برند عینک آفتابی می پردازیم. 

طراحان مد و فشن معمولا به تولید عینک هایی خاص برای مشاهیر و بازیگران معروف تهیه می کنند که به راحتی در هر مغازه ای نمی توان آن طرح‌ها را دید و یا خرید! ما در این مقاله به شما کمک خواهیم نمود که عینک آفتابی  کدام بازیگر و یا خواننده معروف به صورت شما می آید و مناسب شما خواهد بود.

1- کلوین کلاین: این برند مشهور معمولا به تولید عینک آفتابی با قیمت پایین می پردازد و در دسته بندی عینک های لاکچری قرار نمی گیرد، بیشتر مدل های این برند دارای فریم فلزی نازک می باشند.

2- شانل: احتمالا این برند را به خوبی بشناسید. یکی از مشهورترین مدل های آنمدل هاوانا بوده که دارای فریم پلاستیکی بزرگ و تو پر است.

3- JLO از محصولات برند جنیفر لوپز که تولیدات خود را با قیمتی مناسب برای مصرف کنندگان عرضه نموده است.

نکته ای که قبل از خرید عینک آفتابی باید مد نظر قرار دهید این است که جدا از برند و قیمت؛ حتما به استاندارد بودن عینک، محلی که از آن خرید را انجام می دهید و همچنین متناسب بودن عینک آفتابی با فرم صورت خود دقت داشته باشید.

به هر حال علت اینکه بسیاری از مشاهیر و بازیگران دارای عینک های آفتابی زیبا هستند این است که خط تولید بسیاری از برند ها به تولید اختصاصی برای آنان می پردازند.

مطالب مرتبط:

1- انتخاب عینک آفتابی با توجه به فرم صورت

2- ۶ توصیه چشم پزشکان برای خرید عینک آفتابی

3- تاریخچه و نحوه پیدایش عینک آفتابیدیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :