محمد رضا اهوارکی در
0

۶ اشتباه رایج در لباس پوشیدن آقایان

۶ اشتباه رایج در لباس پوشیدن آقایان

هرچقدر هم که احساس خوشتیپ بودن داشته باشید بازهم نیاز به دانش کافی در این زمینه دارید و امکان دارد در قسمت هایی ضعیف عمل کنید. در این مقاله ۶ اشتباه رایج در لباس پوشیدن آقایان را بیان می کنیم. امیدواریم این مطالب در نحوه ی پوشش شما تاثیر گذار باشد. با چی بپوشم همراه باشید.

۱- کت و شلوار بزرگ

بیشتر آقایان کت و شلوارهایی که می گیرند را یکی دو سایز بزرگتر انتخاب می کنند. معمولا این اتفاق برای کت شلوارهای اول و دوم آنها اتفاق می افتد. این را بدانید که خرید کت شلوار در فروشگاه تمام نمی شود و حتما باید آن را برای اندازه کردن دقیق نزد خیاط نیز ببرید. با اینکار یک کت و شلوار اندازه دارید و این یعنی خوشتیپ بودن.

۶ اشتباه رایج در لباس پوشیدن آقایان

۲- پیراهن های بزرگ

از خرید و پوشیدن پیراهن هایی که قسمت کمر آنها خیلی بلند است و مجبورید قسمت زیادی از آن را داخل شلوارتان بگذارید دوری کنید. قواره ی اصلی شما در این پیراهن ها به خوبی دیده نمی شود.

۳- تیشرت های یقه هفتی یا یقه ی پهن

این مدل ها قسمت زیادی از بدن و سینه ی شما را نمایان می کنند و در عمل مراسم یا موقعیتی وجود ندارد که نیاز باشد تا این مقدار از بدن شما دیده شود مگر باشگاه های بدنسازی. پس از این تیشرت ها دوری کنید.

۴- جین های‌ Bro

این جین ها مدلی بین جین تنگ و جین پاچه تنگ هستند. شاید اصطلاح “یا رومی رومی یا زنگی زنگی” را شنیده باشید. این اصطلاح اینجا صدق می کند. پیشنهاد ما این است که یا مدل های تنگ و چسبان را انتخاب کنید یا پاچه تنگ ها را که مخصوص داخل بوت گذاشتن هستند را انتخاب کنید.

۶ اشتباه رایج در لباس پوشیدن آقایان

۵- کت و شلوار مشکی 

این مدل کت و شلوارها متاسفانه آنطور که باید، جا نیفتاده اند. ازنظر عوام این رنگ کت و شلوار مخصوص مراسم بسیار رسمی یا مراسم ختم است. برای مراسم کمی خودمانی تر از رنگ های طوسی و خاکستری استفاده کنید.

۶ اشتباه رایج در لباس پوشیدن آقایان

۶- کراوات نازک بلند

با این مدل کراوات ها که جدیدا مد شده‌اند متاسفانه جدی گرفته نمی شوید و تیپ شما مدل مردانه ی خودش را از دست می دهد.

۶ اشتباه رایج در لباس پوشیدن آقایان

مطالب مرتبط: 

1- ۳ اشتباه رایج در پوشیدن لباس ها

2- اشتباهات آقایان در لباس پوشیدن

3- ۶ اشتباه رایج در تیپ های تابستانی

mobile_sticky_top ad banner


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :