در مهمانی چگونه جین رنگی بپوشم؟

جین‌های رنگی چندی است که مد شده‌اند و محبوب خانم‌ها. اگر از عشاق جین هستید و با آن بزرگ شده‌اید و نمی‌خواهید که از آن دل بکنید و از طرفی تنوع را دوست دارید و می خواهید مدل‌های دیگر را تجربه کنید با ما با مقاله در مهمانی چگونه جین رنگی بپوشم؟ همراه باشید. 

۱- آن را با رنگ‌های پایه بپوشید

هیچوقت امکان ندارد که از ست کردن رنگ های مختلف با رنگ های پایه یا میانه مانند مشکی، سفید، کرم، قهوه ای یا رنگ پوست پشیمان شوید. هر شلوار جین روشن به راحتی با یک پیراهن سفید، یک لباس چسبان مشکی یا یک سویشرت کرم ست می شود. در طرحی که در تصویر زیر مشاهده می کنید ما یک جین رنگی را با پیراهن طوسی چیتی ست کرده ایم و آنقدر طبیعی است که گویی همچین تیپی از ابتدا وجود داشته است.

در مهمانی چگونه جین رنگی بپوشم؟

۲- از مدل‌های بلوکی استفاده کنید

یکی از روش‌های ست کردن لباس به کار بردن رنگ‌های بلوکی است. این بدین معنی است که رنگ را به صورت تک رنگ و در ابعاد بزرگ با هم ست کنید. برای ست کردن رنگ‌های بلوکی بهترین انتخاب شما رنگ های پاستلی هستند. شما می‌توانید رنگ های پاستلی مختلف را به سادگی با هم ادغام کنید.  پس از ست کردن رنگ‌ها از جواهرات کلاسیک استفاده کنید تا تیپتان امروزی‌تر شود.

در مهمانی چگونه جین رنگی بپوشم؟

۳- آن را با مدل و طرح خاص ست کنید 

راه دیگر ست کردن جین‌های رنگی با لباس های طرح دار است. این لباس شامل لباس مجلسی های گلدار، نقطه دار، پلنگی و دارای اشکال هندسی است. در این مورد هم پیشنهاد ما ساده و کلاسیک نگاه داشتن جواهرات است.

در مهمانی چگونه جین رنگی بپوشم؟

۴- ژاکت بهاری با جین رنگی می‌آید

از راه‌های ست کردن جین رنگی در بهار و پاییز پوشیدن آن با ژاکت‌های رنگ روشن است. ژاکت های جین، پالتوی رنگ روشن و بلیزرهای خوش رنگ بهترین انتخاب‌های شما در این فصل هستند. در مدلی که در تصویر زیر می بینید یک بلیزر سفید به راحتی با جین صورتی ست شده است. بهترین گزینه برای تیپ مجلسی و رسمی پوشیدن یک لباس مجلسی گلدار از زیر بلیزر است. یادتان باشد با این شلوارهای جین رنگی پاشنه بلند نمی پوشند!

در مهمانی چگونه جین رنگی بپوشم؟

مطالب مرتبط:

1- پوشیدن کفش رسمی مردانه و شلوار جین

2- اصول خرید شلوار جین مناسب

3- چجوری شلوار جین رو تکه دوزی کنم؟

4- همراه با شلوار جین مشکی چی بپوشیم ؟

محمد رضا اهوارکی
نویسنده: محمد رضا اهوارکی
چند وقتی است که در حوزه ی استایل به طور جدی فعالیت می کنم و مطالبی رو که در ارتباط با آخرین مد روز برایم جالب باشد در سایت " چی بپوشم " قرار می دهم. مهندس مخابرات هستم و برنامه نویسی iOS نیز انجام می دهم.


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :