چگونه با کفش پاشنه بلند راحت تر راه برویم؟

0

از مزیت های و معایب کفش پاشنه بلند برایتان گفته ایم و مسلما خودتان نیز زیاد در موردش فکر کرده وشنیده اید. اما در این مقاله با دانستن همه ی مزایا و معایب پاشنه بلند به راه رفتن در آن می پردازیم. مساله ای که شاید اگر اصولی اتفاق بیفتد از درد های کمر و پای شما به مقدار زیادی کم می کند. 

۱- آرام شروع کنید

اگر در پوشیدن پاشنه بلند تازه کار هستید با کفش های پاشنه بلند کوچک یا کفش های لژدار شروع کنید. پاشنه های کوتاه تر را انتخاب کنید و سعی کنید به مرور زمان ارتفاع این پاشنه را افزایش دهید. این افزایش دادن باید با میزان راحتی شما در کفشی که پوشیده اید متناسب باشد. یعنی اگر حس کردید در این میزان پاشنه راحت هستید آن را افزایش می دهید.

چگونه با کفش پاشنه بلند راحت تر راه برویم؟

۲- قدم های کوچک بردارید 

کفش پاشنه بلند قدرت مانور شما در راه رفتن را می گیرد. با قدم های کوچک و ساده شروع کنید. سعی کنید به هیچ وجه زانویتان را خم نکنید که ژست شما را بهم بزند. به مرور زمان می توانید قدم را بلندتر و سریعتر بردارید.

۳- از کفی های ژله ای استفاده کنید

کفی های ژله ای موجب می شود شما در کفش پاشنه بلند احساس راحتی بیشتری داشته باشید. از اصطکاک های بی مورد جلوگیری می کند و نتیجتا پای شما درگیر تاول یا التهاب های شدید نمی شود. کفی های ژله ای را امروزه در هر داروخانه ای می توانید بیابید.

چگونه با کفش پاشنه بلند راحت تر راه برویم؟

۴- کیفیت را بر کمیت ترجیح دهید 

همیشه کیفیت بهتر راحتی و آسایش بیشتری را برای شما در پی دارد. حتی اگر قیمت سه کفش بی کیفیت به اندازه ی یک کفش با کیفیت باشد هم باز هم توصیه ما به شما خرید کفش با کیفیت تر است. چراکه در کفش با کیفیت، راحت هستید و پایتان به هیچ وجه تاول نمی زند و عرق سوز نمی شود.

۵- به دنبال کفش پاشنه بلند با بند و سگک باشید

بندها و سگک ها سالم ماندن پای شما را ضمانت می کنند. از طریق آن ها کفش در پای شما سفت تر و محکم تر قرار می گیرد و شما با آن راحت تر راه می روید. و احتمال پا درد و کمر درد را کاهش می دهد.

چگونه با کفش پاشنه بلند راحت تر راه برویم؟

۶- سعی کنید کفش اندازه پایتان باشد

همیشه در چی بپوشم این نکته را ذکر کرده ایم که پوشاکی که انتخاب می کنید باید اندازه شما باشند. خریدهای اینترنتی و یا حرف فروشنده و دوستان خود را کنار بگذارید. بنشینید و کفش را بپوشید. با آن کمی راه بروید. بگذارید کفش در پای شما جا باز کند و سپس ببینید که آیا در آن راحت هستید یا خیر. این گونه است که می توانید یک کفش مناسب انتخاب کنید.

مطالب مرتبط:

۱- چگونه با کفش پاشنه‌بلند بدوید؟

۲- چگونه با کفش پاشنه‌بلند راه برویم؟

3- استفاده ی راحت تر از کفش پاشنه‌بلند

محمد رضا اهوارکی
نویسنده: محمد رضا اهوارکی
چند وقتی است که در حوزه ی استایل به طور جدی فعالیت می کنم و مطالبی رو که در ارتباط با آخرین مد روز برایم جالب باشد در سایت " چی بپوشم " قرار می دهم. مهندس مخابرات هستم و برنامه نویسی iOS نیز انجام می دهم.


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :