محمد رضا اهوارکی در
0

ساقدوش داماد باید چی بپوشه؟

ساقدوش داماد باید چی بپوشه؟

در این سایت قصد ما پوشش دادن همه ی موقعیت هایی است که شاید بخواهید بدانید در آن ها چه لباسی بپوشید. یکی از این موقعیت ها ساقدوش بودن است. شما نیز باید به اندازه ی داماد خوشتیپ باشید. ساقدوش داماد باید چی بپوشه؟ ما در این مقاله شما را راهنمایی خواهیم نمود. 

سنتی

اگر اهل تیپ سنتی هستید و می خواهید سنتی تر بپوشید باید بگوییم که امروزه اکثر تیپ ها به سمت تیپ های مدرن تر پیش می رود. ولی راهی به شما پیشنهاد می کنیم که بتوانید تیپ سنتی را نیز داشته باشید و در عین حال مدرن باشید.

آبی کلیدی ترین رنگ برای عروسی رفتن است. حالا از طوسی تیره بگیرید تا آبی روشن همه انتخاب های شما هستند. سعی کنید رنگ کروات و رنگ پوشت تان را به نوعی با پیراهن داماد ست کنید.

ساقدوش داماد باید چی بپوشه؟ ساقدوش داماد باید چی بپوشه؟

پاپیون مشکی

اگر مجلس عروسی در شب برگزار می شود باید این پاپیون را پوشید ولاغیر. باید بگویم این پاپیون به همه ی آقایان می آید و هیچ محدودیتی وجود ندارد.

پاپیون مشکی همچنین با آخرین تیپ های امروزی نیز سازگار است و با همه نوع کت وشلواری ست می شود و خراب کردن تیپ با آن واقعا کار سختی است!

اگر خیلی به جزییات فکر می کنید می توانید با سایه ها و رنگ ها بازی کنید. لباس مردانه ی طوسی با یک یقه برگردان تیره تر زیباست ولی اگر عروسی در شب برگزار می شود کفش های تیره و یک پاپیون صاف مشکی می تواند تیپ شما را دگرگون کند.

ساقدوش داماد باید چی بپوشه؟ ساقدوش داماد باید چی بپوشه؟

تیپ غیر رسمی هوشمندانه!

عروسی مراسم خیلی بزرگی است. شاید نتوانید آن را به خوبی درک کنید ولی لباس پوشیدنتان می تواند حاکی از درک بالای شما باشد. کار سختی است که بخواهید با کفش های تازه و لباس های اتو خورده برقصید. حالا اگر می خواهید تیپ غیر رسمی بزنید این موارد را توجه کنید.

مهمترین نکته در مورد ساقدوش ها دوام و پایداری است. پوشیدن کت و شلوار و پیراهن برایتان الزامی است ولی باز گذاشتن یقه ی بالایی پیراهن و یا پوشیدن کراوات ساده تر هم ایرادی ندارد. اگر کلا با کت و شلوار مشکل دارید می توانید پیراهن های خوش دوخت، کت های پشمی اسپرت و شلوار رنگی را جایگزین آن کنید.

ساقدوش داماد باید چی بپوشه؟ ساقدوش داماد باید چی بپوشه؟

مطالب مرتبط:

1- به عنوان ساقدوش عروس چی بپوشم؟

2- دستکش عروسی باید چه شکلی باشه؟

3- 5 ویژگی تاج عروس کدام است؟دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :