کیف و کوله پشتی های برند کانادایی هرشل

0

هرشل (Herschel) یک برند کانادایی است که شیک و مدرن بودن را در طراحی محصولاتش سرلوحه قرار داده است. اکثر افراد فکر می‌کنند برند هرشل کار خود را از سال‌ها پیش شروع کرده است ولی اینطور نیست. جالب است بدانید، برند هرشل کمتر از ۱۰ سال است که کار خود را شروع کرده است. این برند تولید محصولات خود را از سال ۲۰۰۹ آغاز کرده است. یک نام تجاری که به محض شروع کار رشد چشمیگری داشت و در حال حاضر برند محبوب دانش آموزان و دانشجویان است. هرشل طیف گسترده‌ای از کوله پشتی‌ها و چمدان‌های مسافرتی را تولید می‌کند. تاریخچه کامل این برند کانادایی را در چی بپوشم بخوانید.

کیف و کوله پشتی های برند هرشل

تاریخچه برند هرشل از سال ۲۰۰۹ تا کنون

هنگامی که در مورد تاریخچه یک برند صحبت می‌کنیم دوره‌های زمانی محتلف را کنار هم می‌گذاریم. حتما با خود فکر می‌کنید چون برند هرشل در سال ۲۰۰۹ تاسیس شده است چیز زیادی برای گفتن در مورد آن نخواهیم داشت، ولی اینطور نیست! برند هرشل توسط دو برادر به نام‌های لیندون و جیمی کورمک تاسیس شد. وجه تسمیه این برند هم شهری کوچک در کانادا بود که اجداد این دو برادر در آن زندگی می‌کردند. هر دو برادر با دنیای مد آشنا بودند لیندون با طراحی کتانی ونس و جیمی با کار در کمپانی K2  Sports.

تاریخچه برند هرشل : کیف و کوله های برند کانادایی هرشل

آشنایی این دو برادر با دنیای مد به سرعت بخشیدن به پیشرفت کسب و کارشان کمک شایانی کرد. برادران کورمک به جای این که سریعا شروع به طراحی محصولات بکنند بازار را تجزیه و تحلیل کردند و سبک‌هایی که ممکن بود بیشتر مورد توجه بازار قرار بگیرد را شناسایی کردند. با وجود بازار رقبابتی میان تولید کنندگان کیف و چمدان‌های سفری، این دو برادر می‌خواستند کیف‌هایی طراحی کنند که مقرون به صرفه باشند و محبوب اکثر افراد جامعه. با بررسی‌های زیاد آن‌ها به این نتیجه رسیدند که مردم طرح‌های نوستالژیک با حال و هوای مدرن را بیشتر می‌پسندند. شهری که نام برند را از آن گرفته بودند منبع الهامشان شد و عکاسی از مغازه‌ها و نشانه‌هایی که به آن‌ها در ایجاد ظاهر قدیمی محصولاتشان کمک می‌کرد شروع شد.

کیف و کوله پشتی های برند هرشل

کیف و چمدان‌های برند هرشل معروف شدند. با تحسین و تمجید مشتریان طراحان این برند تصمیم گرفتند که طرح‌های جدیدتری را امتحان کنند و سبک‌ کلاسیک را با رنگ‌های امروزی درهم بیامیزند.

با وجود تاریخچه کوتاه برند هرشل اکنون به نامی شناخته شده تبدیل شده است و محصولاتش به باکیفیت بودن، مدرن بودن و مقرون به صرفه بودن مشهور هستند.

کوله پشتی و چمدان برند هرشل

 

کیف زنانه برند هرشل

کیف و کوله پشتی های برند کانادایی هرشل

کوله پشتی زنانه هرشل

مطالب مرتبط:

۱- معرفی برند اسکچرز تولید کننده بهترین کتانی‌های روزمره

۲- راهنمای خرید و انتخاب کوله پشتی مناسب برای مدرسه

۳- شیک پوشی به سبک ایتالیایی با کفش های برند جیوکس

ساناز شمس
نویسنده: ساناز شمس


دیدگاه شما

سمیرا در تاریخ 06 نوامبر 2017

بسیار زیبا و کاربردی مطالب خوبتون با سایرین به اشتراک میذارید مرسی چی بپوشمارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :