نحوه انتخاب جوراب مناسب هر کفش

جوراب علاوه بر محافظت از پاهای شما نقش بزرگی را در استایل شما ایفا می‌کند. انتخاب جورابی که با کفش شما همخوانی داشته باشد می‌تواند کمی گیج‌کننده باشد. این متن می‌تواند تا حدی به شما در انتخاب جوراب مناسب کمک کند.

جوراب سر پنجه

این جوراب فقط پنجه را می‌پوشاند و انگشتان پا و قسمت پاشنه را باز می‌گذارد. این نوع جوراب کاملا مناسب پوشیدن با کفش‌های جلوباز از قبیل برخی کفش‌های تختT پاشنه‌بلند صندل است چون مشخص نخواهد بود و در عین حال از پاهایتان مراقبت و از درد جلوگیری خواهد کرد.

جوراب کالج

این نوع جوراب را با جوراب ساق کوتاه اشتباه نگیرید. جوراب کالج کوتاه‌تر است و به جوراب نامرئی نیز معروف است. همانطور که از نام این جوراب پیداست، بهتر است آن را با کفش‌های کالج و ساق کوتاه بپوشید. می‌توانید این جوراب را با کتانی و کفش پاشنه بلند جلوبسته نیز بپوشید، مخصوصا اگر شلوارتان کوتاه است یا دامن پوشیده‌اید.

جوراب ساق کوتاه و یک ربع

این جوراب‌ها در واقع برای استفاده ورزشی طراحی شده اند و برای کسانی که تحرک زیادی دارند مناسب هستند. در حالت ایده‌آل این جوراب‌ها را با کتانی‌های ورزشی می‌پوشند اما برای پوشیدن با کتانی‌های معمولی، صندل و نیم بوت نیز بسیار مناسب هستند.

جوراب ساق‌دار

این نوع جوراب مناسب استایل‌های کژوال و اسمارت کژوال هستند. این جوراب‌ها اکثرا مردانه هستند اما مدل‌های زنانه و ساده آن‌ها معمولا مناسب پوشیدن با بوت هستند. با مدل‌های طرح‌دار و رنگی این جوراب می‌توانید ظاهر کژوال و بی نقصی داشته باشید؛ فقط کافیست آن را با یک جفت کتانی آل استار یا ونس بپوشید. مدل توری (فیش تیل) این جوراب با کفش کالج ترکیب جالبی می‌سازد.

جوراب زیر زانو و بالای زانو

این جوراب‌ها نیز بیشتر کاربرد ورزشی دارند اما خیلی‌ها در استفاده از آن‌ها نوآوری می‌کنند. اگر قصد دارید در مجلسی دامن کوتاه بپوشید می‌توانید از انواع این جوراب‌ها با کفش یا بوت پاشنه بلند استفاده کنید، از نوع ضخیم آن گرفته تا نازک. اگر استایلتان اسپرت است می‌توانید کفش پاشنه بلند را با کفش تخت یا کتانی جایگزین کنید.

مدیر سایت
نویسنده: مدیر سایت
کارشناسان معتقدند که ۹۰ درصدِ نظر مردم راجع به شما در ۹۰ ثانیه اول ملاقات شما شکل می گیرد و شما هیچ وقت فرصت دیگری برای تغییر دادنِ تاثیر اولیه به دست نخواهید آورد.


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :