طرح جناغی انتخاب مردان شیک پوش

از آنجایی که لباس‌های زمستانی معمولا دارای رنگ‌های خنثی و بعضا تیره هستند می‌توانید با طرح مناسب پارچه، تغییری در لباس زمستانی‌تان ایچاد نمایید. باید دقت داشته باشید که تنوع پارچه در کمد لباس بسیار اهمیت دارد و طرح‌هایی کلاسیکی وجود دارد که آقایان خوش لباس در طول تاریخ از آنها استفاده کرده‌اند و هیچگاه نیز از مد نخواهد افتاد. یکی از مهم‌ترین آن طرح‌ها، طرح جناغی است. 

طرح جناغی انتخاب مردان شیک پوش

 الگوی نظامی یا هفت هشتی این طرح در طول فرایند بافندگی ایجاد شده است و هنگامی است که جهت مورب پارچه جناغی در طی فواصل منظم معکوس می‌شود. اندازه و میزان وضوح این الگو گستردگی بسیاری دارد. این الگو از جمله طرح‌های دست کم گرفته شده و از منظری راحت‌ترین الگو برای انتخاب لباس است. طرح جناغی معمولا به وفور در کت، پالتو، پیراهن و بافتنی‌های مختلف دیده می‌شود.

طرح جناغی انتخاب مردان شیک پوش

طرح جناغی نیز به شکل زیگزاگ مورب و پی در پی از طرح‌های پارچه‌های لباس‌های زمستانی همچون پالتو کت و شلوار و دامن است که روی پارچه‌های ضخیم و معمولا با کرک اندک که نوعی پارچه پشمی توئید محسوب می‌شود نقش می‌بندد. میزان وضوح الگوی هفت هشت جناغی و ریز و درشتی آن طی سال‌ها و بنا به ذوق طراحان دستخوش تغییراتی شده است اما کم و بیش شکل کلاسیک اش را حفظ کرده است.

طرح جناغی انتخاب مردان شیک پوش

اگر به دنبال استایلی خاص هستید به یاد داشته باشید که  کت و شلوار، کلاه یا پالتویی خوش دوخت با طرح جناغی قادر است از ظاهر هر مرد معمولی یک استایل کم نظیر بسازد.این طرح در پالتو، دامن و شلوار های زنانه نیز ظاهری فوق شیک ارایه می‌دهد.

مطالب مرتبط:

1- نکاتی کلیدی برای خرید کت زمستانی

2- چگونه یک اورکت برای فصل سرما انتخاب کنم؟

3- ۵ تیپ جذاب برای آقایان در پاییز

سارا هنجنی
نویسنده: سارا هنجنی
دوستام به من میگن خوره مد بعضی هام میگن عشق تیپ زدن. لباس پوشیدن از بچگی برام مهم بوده، چند وقتی میشه که با سایت چی بپوشم به عنوان نویسنده همکاری میکنم. خیلی خوبه که آدم کاری انجام بده که دوست داره:)


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :