مصی روشن در
680

از تیشرت طرحدار تا لباس ورزشی؛ تمام بازیگران مرد ایرانی که استایل متفاوتی داشته‌اند!

از تیشرت طرحدار تا لباس ورزشی؛ تمام بازیگران مرد ایرانی که استایل متفاوتی داشته‌اند!

این موضوع خیلی واضح است که ما بنا بر شرایط آب و هوا لباس‌هایمان را تغییر می‌دهیم. ولی به طور کلی یا مطابق مد روز لباس انتخاب می‌کنیم یا سلیقه‌مان را در اولویت قرار می‌دهیم  که این دومی گاهی با هنجارشکنی همراه است. گاهی وقت‌ها هم پیش می‌آید که به اصطلاح یک مدل پوشش بیشتر از بقیه به ما می‌آید و از آن به بعد دیگر سعی می‌کنیم لباس‌هایی انتخاب کنیم که به آن پوشش نزدیک‌تر باشد اما خیلی‌ها مخصوصا بازیگران جسارت زیادی دارند و ترسی ندارند از اینکه استایل متفاوت را امتحان کنند. در این مطلب سراغ تعدادی از بازیگران مرد رفته‌ایم که بیشتر از بقیه اهل تغییر استایل بوده‌اند.

single_content ad banner

بازیگران ایرانی با استایل متفاوت

پدرام شریفی نصف استایل رسمی و نصف غیر رسمی

پدرام شریفی از آن دسته بازیگرانیست که در مراسم مختلف با استایل رسمی تا غیررسمی و کژوال حاضر شده.  با اینکه به نظر می‌رسد پدرام از طرفداران کلاه کپ باشد و پوشیدن کت‌های جین و مخصوصا چرم و یا تی‌شرت و شلوار، مثل حضور در اکران‌های مختلف فیلم «شبی که ماه کامل شد»، یکی از اولویت‌هایش به حساب بیاید ولی  از ظاهر رسمی هم هیچ‌وقت فاصله نگرفته.

بازیگران ایرانی با استایل متفاوت

از عکس‌های مختلف این بازیگر می‌شود به این نتیجه رسید که از علاقه‌مندی‌های او پوشش‌هایی به رنگ‌ تیره و مونوکروم است.

اشکان خطیبی،خاص و متفاوت

اشکان خطیبی از معدود بازیگران خوش‌پوش و با استایلی خاص و متفاوت است. عکس‌های متعدد او در مراسم مختلف با لباس‌های کاملا رسمی و شیک در درسترس هستند البته به نظر می‌رسد این ظاهر رسمی از وقتی با آناهیتا درگاهی ازدواج کرده بیشتر مورد توجهش بوده است.

بازیگران ایرانی با استایل متفاوت

جالب این است که انواع کت‌ و پالتوهای اشکان مدل ویژه‌ای داشته و از آن دسته‌ای نیستند که قبلا دیده باشیم یا حداقل زیاد دیده باشیم. از طرفی اشکان با استایل خودمانی و راحت هم فراوان دیده شده. فقط یک جستجوی کوچک در گوگل نشان می‌دهد که او اهل انواع کلاه‌ها، باندانا، کتانی‌ و پیراهن‌های رنگی هم هست.

بازیگران ایرانی با استایل متفاوت

جواد خوشتپ با پیراهن‌های رنگی

همان‌طور که بازی جواد عزتی طی سال‌های اخیر بیشتر به چشم آمده و به یکی از بهترین بازیگران سینمای ایران تبدیل شده که نقش‌های مختلفی به او سپرده می‌شود استایل این بازیگر توانا و دوست‌داشتنی هم تنوع بیشتری پیدا کرده و به‌ویژه در دو سه سال گذشته حضور در مراسم و موقعیت‌های مختلف این گوناگونی را نشان می‌دهد.

بازیگران ایرانی با استایل متفاوت

جواد جلیقه و شلوار را با کت و یا با پالتو پوشیده و شالگردن و کاپشن و کلاه «بینی» هم از انتخاب‌هایش بوده. به نظر می‌رسد او توجهی هم به کت‌های تک ، سافاری و مخصوصا کت‌های چرم داشته باشد البته پیراهن‌های رنگی طرح‌دار شلوغ یکی از پوشش‌هایی است که جواد از آنها غافل نشده و هر از گاه سراغ آنها می‌رود.

امین حیایی چرم پوش ِ پر هیاهو

بازیگران ایرانی با استایل متفاوت

امین حیایی که  در عالم بازیگری و اجرا تجربه‌های مختلفی را پشت سر می‌گذارد و از داوری «عصر جدید» گرفته تا بازی در سریال «ساخت ایران» در برنامه‌های کاری‌اش بوده و در همین جشنواره فیلم فجر گذشته برنده سیمرغ بلورین بهترین بازیگر نقش اول مرد هم شد، نشان داده که در استایل و پوشش هم از  تجربه‌های گوناگون روگردان نیست البته که به نظر می‌رسد او به کاپشن چرم توجه ویژه‌ای داشته و تا جایی که امکانش فراهم باشد انواع مدل‌های کاپشن چرم را انتخاب می‌کند اما پالتوی بلند هم یکی از انتخاب‌های او بوده. کت زارای زیپ‌دار دین امبروز یکی از جسورانه‌ترین انتخاب‌های امین به حساب می‌آید.

پژمان جمشیدی فوتبالیست خوش استایل

بازیگران ایرانی با استایل متفاوت

پژمان جمشیدی بازیگر تواناییست که پیش از بازی در عرصه فوتبال هم قدرت خود را نشان داده بود البته نه به اندازه بازیگری. همین زمینه فوتبال هم باعث شدهگاهی اوقات برای نمایش فیلمی با لباس ورزشی حاضر شود. به هرحال او هم از جمله بازیگرانیست که در مراسم مختلف استایل متفاوتی داشته. البته بنا بر عکس‌هایی که از پژمان منتشر شده مثل اینکه کت تک از اولویت‌های اوست و به رنگ‌های خنثی از جمله مشکی، سفید و خاکستری علاقه‌مندتر از بقیه رنگ‌هاست.

mobile_sticky_top ad banner


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :