برند مشهور جواهرات، زیباترین جواهرات گریس کلی، شاهدخت موناکو را بازآفرینی کرد!

روشنایی، نور و تحرک از جمله شاخصه‌های این مجموعه‌ جواهرات برند کارتیه هستند، که هاله نور خورشید را بر روی پوست می‌تابانند. گریس کلی از مشتریان قدیمی کارتیه بود، که نقش نمادین او را در کارزار تبلیغاتی کارتیه ال فانینگ بازی می‌کند.

ad banner

بازآفرینی جواهرات گریس کلی

خانه جواهر کارتیه، با بازسازی مجموعه «گرین د کافه» ( دانه قهوه Grain de Café) به گریس کلی، شاهدخت فقید موناکو ادای احترام کرد.

بر اساس توضیحات وب‌سایت کارتیه، شاهزاده خانم گریس، که قبلا یکی از مشتریان اصلی کارتیه بود، در دهه ۱۹۵۰ و  پس از ازدواج با شاهزاده موناکو، نقش مهمی در موفقیت مجموعه «گرین د کافه» ایفا کرد.

بازآفرینی جواهرات گریس کلی

این خانه جواهر، مجموعه جدید «گرین د کافه» را در یک کارزار تبلیغاتی با بازی سفیر خود، ال فانینگ و به کارگردانی الکس پراگر، معرفی کرد.

بازآفرینی جواهرات گریس کلی

مجموعه «گرین د کافه» کارتیه، مجموعه خورشیدی (solar collection) خیره‌کننده‌ایست که ظرافت مطلق را به تصویر می‌کشد. تکه‌های طلای زرد آن، جذابیت سواحل ریویرای فرانسه دهه ۱۹۵۰ و زیبایی درخشان مرتبط با گریس کلی را به نمایش می‌گذارد. این مجموعه از دو نماد این خانه جواهر که به عنوان امضای آن شناخته می‌شود، الهام گرفته است: گلهایی ظریفی که با دقت ساخته شده‌اند و تبدیل یک تکه معمولی به چیزی گرانبها.

روشنایی، نور و تحرک از جمله شاخصه‌های این مجموعه‌اند، که هاله نور خورشید را بر روی پوست می‌تابانند. این تکه‌ها که دارای آویزهایی روی حلقه، گوشواره یا گردنبندند با الماس، روبلیت و ابسیدین تزئین شده‌اند، و با کوچکترین حرکتی می‌لرزند و صدای ظریفی می‌دهند.

بازآفرینی جواهرات گریس کلی

کارتیه این مجموعه را با تیمی متشکل از ۳۰ جواهرساز متخصص تولید کرده و بیش از ۶۰ نمونه اولیه برای رسیدن به کمال مورد نظر، نیاز بود.

بازآفرینی جواهرات گریس کلی

گریس کلی هنرپیشه آمریکایی هالیوود بود که بعد از چند سال حضور در سینما، با شاهزاده رینر سوم، شاهزاده موناکو ازدواج کرد و از آن به بعد به عنوان شاهزاده خانم گریس موناکو شناخته می‌شود.

گریس کلی در سپتامبر ۱۹۸۲، و در ۵۲ سالگی در اثر تصادف جان خود را از دست داد. همان سال شاهزاده رینر سوم، بنیاد شاهزاده خانم گریس را برای یادبود همسر فقیدش و به احترام سابقه هنری او تاسیس کرد تا بستری برای حمایت از جوانان مستعد باشد. هدف این بنیاد حمایت از هنرمندان نوظهور در عرصه‌های تئاتر، سینما و رقص است، و به رشد آنها کمک می‌کند. به هنرمندان برگزیده در هرکدام از شاخه‌های هنری مورد بحث بنیاد، مبلغ ۱۰،۰۰۰ دلار پول نقد بدون هیچ محدودیتی پرداخت می‌شود.

درآمد ماهیانه 5-20 میلیون از توی خونه با موبایل

آموزش رایگان کسب درآمد 5-20 میلیون ماهیانه از خونه و فقط با یه موبایل ساده رو در یک وبینار رایگان آموزشی یاد بگیر

المیرا فلاحیان
نویسنده: المیرا فلاحیان
میوچیا پرادا میگه لباسی که می‌پوشید راهی برای توصیف خودتون به مردم جهانه و مد و فشن زبان آنی دنیا به حساب میاد. پس لباس پوشیدن رو یاد بگیریم :)


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :