معرفی مدل مو عروس متناسب با یقه لباس

۲۳ تیر ۱۳۹۵ ساعت ۱۰:۰۹

توسط نرگس حسین زاده

معرفی مدل مو عروس متناسب با یقه لباس

مدل موهای عروس زیبای بسیاری وجود دارد که با گیره و تاج‌های مختلف تزیین می‌شود. اما برخی موهای باز و برخی دیگر شنیون‌های مختلف را ترجیح می‌دهند. انتخاب مدل مو عروس متناسب با یقه لباس عروس بسیار سخت و مهم است. این انتخاب مهم‌ترین تصمیم برای هر عروسی است که علاوه بر اینکه باید متناسب با چهره عروس باشد، باید با یقه لباس عروس هم هماهنگی داشته باشد. زیرا ممکن است یک مدل موی زیبا با مدل یقه خاصی جور درنیاید. در این مقاله نکاتی را که برای انتخاب درست مدل مو متناسب با یقه لباس عروس بیان می‌کنیم.

مدل مو برای لباس عروس آستین دار

با این مدل لباس عروس هر نوع مدل مویی می‌توان به کار برد این مدل یقه این اجازه را به طراح می دهد که مدل های بسیاری به مو بدهد. پارچه تور و حریر زیبایی فراوانی به لباس می دهد و پوشاندن این زیبایی بسیار اشتباه است بناباین جمع کردن موها در بالای سر بسیار خوب است.

مدل مو مناسب با یقه یک طرفه

مدل موی مناسب برای یقه‌های یک طرفه، معمولا مدل موهای کج هستند که در ظاهر عروس توازن ایجاد می‌کنند. این مدل مو می‌تواند شنیونی یک طرفه باشند که در یک طرف همه مو جمع شود و یا می‌توان از رشته‌های صاف و یا فر در یک طرف مو استفاده شود.

 

مدل مو برای یقه باز و دکلته

برای لباس دکلته و هر نوع یقه باز دیگری، بهترین مدل مو، موهایی هستند که به صورت باز روی شانه ریخته می‌شود. این مدل مو را می‌توان به صورت فر یا لخت باز گذاشت بهتر است، موها شانه ها را بپوشانند که جلوه بهتری داشته باشد. برای این مدل یقه، هر چقدر موی بیشتری روی شانه ریخته شود زیباتر به نظر خواهد رسید. همچنین برای لباس‌‌هایی با یقه خیلی باز، بهتر است موها را در یک طرف قرار دهید. اگر موهای کوتاهی دارید، از اکستنشن برای حجیم کردن و بلند کردن مو استفاده کنید.

مدل مو برای یقه ایستاده

بهترین مدل مو برای این نوع لباس عروس، مدل موی ساده‌ای است که پشت سر جمع شده است. مدل موهایی که از روی شانه به طور کامل، جمع شده باشد زیبایی یقه لباس را بهتر نشان می‌دهد. از مدل موهایی باز، همراه این مدل لباس عروس استفاده نکنید.

مدل مو برای یقه V شکل

اگر لباس عروسی با یقه V شکل انتخاب کردید، پیشنهاد می‌کنیم از مدل موهای نیمه باز کمک بگیرید. در این مدل مو، نیمی از موها را بالا ببندید و نیمی دیگر را باز بگذارید.

مدل مو برای لباس عروس پشت باز

انواع مدل موی دم اسبی به صورت نیمه فر روی کمر پخش می‌شوند. همچنین انواع موی جمع شده نیز برای این مدل لباس بسیار جذاب است و جلوه‌ای عالی به این لباس می‌دهد.

مدل مو برای لباس عروس یقه قایقی

لباس عروس با یقه قایقی بهتر است که از یه شانه یا گیره در پشت سر استفاده کنید و یا موها را طوری ببندید که صورت را نپوشاند. مدل موی دم اسبی به صورت برای این نوع یقه هم مناسب است.

مدل مو برای لباس عروسی که با گیپور کار شده

اگر پشت یا کمر لباس عروس، گیپور کار شده باشد، بهتر است تمام موها را در بالای سر ببندید تا این قسمت لباس کاملا نمایان باشد. از مدل موی باز یا نیمه باز اجتناب کنید زیرا این کار زیبایی لباس را می‌پوشاند. اما  اگر اصرار دارید از مدل موی باز استفاده کنید، بهتر است طوری موهای خود را باز بگذارید که روی تزیینات لباستان را نگیرد.

مطالب مرتبط:

۱- انتخاب لباس ساقدوش عروس

۲- نکات مهم در انتخاب کفش عروس

۳- اشتباهات رایج در انتخاب کفش عروس

۴- نکاتی که قبل از انتخاب لباس عروس دم ماهی باید بدانید

آرایش آرایش صورت آرایش چشم استایل استایل آقایان استایل بازیگران استایل زنانه استایل مردانه اصول انتخاب لباس اصول انتخاب لباس مناسب اصول انتخاب کفش مردانه اصول خوش پوشی اصول درست لباس پوشیدن اصول شیک پوشی اصول لباس پوشیدن افراد مشهور انتخاب رنگ لباس انتخاب ساعت مچی انتخاب شلوار جین انتخاب لباس عروس انتخاب لباس مجلسی انتخاب لباس مردانه انتخاب پیراهن مردانه انتخاب کت و شلوار مردانه اکسسوری برند لاکچری برند مشهور برندهای مشهور برندهای مشهور جهان برندهای مشهور مد بوت زنانه ترفند خوشتیپ شدن تناسب اندام جواهرات خوشتیپ خوشتیپ بودن خوش تیپ بودن خوشتیپ شدن خوشتیپ شدن آقایان خوش پوشی راهنمای خرید رنگ لباس رنگ مو ساعت مچی سلامت پوست شلوار جین شلوار جین زنانه شلوار زنانه طراح لباس طراحی لباس عطر عطر و ادکلن عینک آفتابی لباس لباس زمستانی لباس زنانه لباس شب لباس عروس لباس مجلسی,مدل لباس مجلسی,لباس شب,مدل لباس شب لباس مجلسی زنانه لباس مردانه مانتو,مدل مانتو,مانتو مجلسی,مدل مانتو مجلسی مانتو مجلسی مدل لباس شب مدل لباس مجلسی مدل مانتو مدل مانتو مجلسی مد و فشن مراقبت از مو مراقبت از پوست نکات خوشتیپ شدن پالتوی زنانه چی بپوشیم کت و شلوار کت و شلوار مردانه کفش زنانه کفش مردانه کفش پاشنه بلند کمد لباس کیف زنانه

©چی بپوشم / بازنشر مطالب تنها با کسب اجازه کتبی و پرداخت هزینه بابت هر مطلب و همچنین ذکر منبع و لینک مستقیم به همان مطلب مجاز است