بهترین راه درمان چاقی صورت چیست؟

داشتن صورت لاغر و استخوانی این روزها به یکی از مهم‌ترین معیارهای جذابیت تبدیل شده و به همین خاطر بسیاری از افرادی که صورت گرد و چاق دارند، به دنبال بهترین راه درمان چاقی صورت هستند. در این مطلب 3 روش اساسی لاغر کردن صورت را که نتایج ماندگارتری دارند را با شما در میان می‌گذاریم. 3 روش تزریق بوتاکس، لیپوساکشن صورت و جراحی بوکال فت هر یک به نوبه خود دارای مزایای خاص خود هستند.

بهترین راه درمان چاقی صورت

تزریق بوتاکس

بوتاکس نیز یکی دیگر از راه‌های لاغر کردن صورت است. تزریق بوتاکس به ماهیچه‌ها سبب می‌شود تا ماهیچه‌ها ریلکس و کوچک شوند. وقتی که ما بوتاکس را در ماهیچه‌های جونده تزریق می‌کنیم باعث می‌شود تا ماهیچه‌ها کوچک‌تر شوند و در نتیجه صورت لاغرتر نشان داده شود.

بهترین راه درمان چاقی صورت

کرم ضد چروک؛ اکسیر جوانی قرن22

بالا رفتن سن، استفاده مداوم از لوازم‌آرایشی و هوای آلوده باعث چروک شدن پوست صورت می‌شوند. با استفاده روزانه از کرم ضد چروک می‌توان چروک‌‌ها را از بین برد و از ایجادشان جلوگیری کرد، همچنین خاصیت سفت کنندگی این کرم‌ از افتادگی ماهیچه و عضلات صورت جلوگیری می‌کند.

لیپوساکشن

لیپوساکشن از دیگر روش‌های لاغر کردن صورت است. در این روش ابزاری به اسم کانولا، یا همان لوله لیپوساکشن توسط متخصص وارد قسمت مورد نظر می‌شود و چربی را خارج میکند. کانولا در اندازه‌های مختلفی موجود است و کانولای کوچک برای لاغر کردن گونه‌ها بسیار مناسب است.

بوکال فت

جراحی بوکال فت یک نوع جراحی به منظور تخلیه چربی بوکال است. این روش از طریق بی حسی موضعی و در نتیجه ایجاد برشی کوچک در داخل دهان انجام می شود. این تخلیه چربی اضافی جهت افزایش زیبایی با لاغر کردن قسمت پایینی صورت نقشی مهم را ایفا می کند.

بهترین راه درمان چاقی صورت

کدام روش بهتر است؟

بهترین روش لاغر کردن صورت که ماندگاری بیشتری نیز دارد، بوکال فت است. این روش عوارض بسیار کمی دارد و در مدت زمان بسیار کوتاهی نیز انجام می‌شود. جای زخم روی صورت به جای نمی‌گذارد و نتایج حاصل از آن نیز بسیار طبیعی و جذاب خواهد بود.

بهترین راه درمان چاقی صورت

مزایای بوکال فت

بوکال فت سبب می‌گردد که گونه‌ها برجسته شده و صورت از حالت گرد خود دور شود. از آن جایی که چربی صورت در این روش از داخل دهان خارج می‌شود پس در نتیجه جای زخم و اسکار به جای نمی‌گذارد. در نتیجه این جراحی خطوط گونه و زوایای فک زیباتر می‌شوند.

المیرا فلاحیان
نویسنده: المیرا فلاحیان
میوچیا پرادا میگه لباسی که می‌پوشید راهی برای توصیف خودتون به مردم جهانه و مد و فشن زبان آنی دنیا به حساب میاد. پس لباس پوشیدن رو یاد بگیریم :)


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :