نکاتی که قبل از انتخاب لباس عروس دم ماهی باید بدانید

تفاوت فرم اندام افراد باعث می‌شود برخی از مدل‌های لباس عروس به بعضی خانم‌ها بیایند و بعضی مدل‌ها بر تن آن‌ها آراسته و زیبا به نظر نرسند! اگر شما لباس عروس دم ماهی یا پری دریایی را دوست دارید باید قبلش از خود بپرسید آیا این مدل مناسب اندام من هست؟ در لباس عروس مدل دم ماهی ، دامن از قسمت زانو به پایین، گشاد می‌شود و استایلی شبیه به پری دریایی را به وجود می‌آورد. نکاتی که قبل از انتخاب لباس عروس دم ماهی باید بدانید را در چی بپوشم بخوانید.

 

لباس عروس دم ماهی مناسب کدام فرم اندام است ؟ 

میزان پهنای قسمت پایین دامن لباس عروس دم ماهی ، بنا به سلایق گوناگون می‌تواند متفاوت باشد، ولی معمولاً در انتخاب این گونه لباس تمایل بر این است که عرض دامن بیشتر باشد، چراکه جلوه بهتری به اندام شما می‌دهد و دامن‌های باریک اندام شما را مانند یک خط صاف و کشیده نمایش می‌دهد. همچنین این سبک لباس عروس برای عروس خانم‌های قد بلند مناسب است. اگر قد شما کوتاه است این لباس عروس می تواند به چالشی برای حرکت و آزادی شما در روز عروسی تبدیل شود. اگر ریز نقش هستید و این مدل را دوست دارید با تغییراتی که در دوخت لباس می‌توانید بدهید، این سبک را مطابق اندام خود کنید.

لباس عروس دم ماهی

اندام متعادل و مستطیلی در این مدل لباس عروس عالی به نظر خواهد رسید. همچنین لباس عروس دم ماهی مناسب فرم اندام ساعت شنی هم هست. این مدل لباس عروس پایین تنه را بزرگتر از چیزی که هست نمایش می‌دهد و به همین دلیل اگر در قسمت باسن و ران دارای اضافه وزن هستید این مدل برای شما مناسب نخواهد بود. اگر فرم اندام شما سیبی شکل یا گلابی شکل است این مدل لباس عروس برای شما مناسب نخواهد بود و نقص‌های اندام شما را بیشتر نمایان خواهد کرد.

لباس عروس دم ماهی

اندازه گیری نادرست بدن هنگام دوخت و پرو لباس عروس می‌تواند به کابوسی برای شما بدل شود. اگر می‌خواهید لباس عروس شما دم ماهی باشد حتما اندازه گیری‌ها را به خیاط حرفه‌ای بسپارید و خودتان این کار را انجام ندهید.

لباس عروس دم ماهی

لباس عروس مدل پری دریایی دامنه حرکتی شما را محدود خواهد کرد. در هنگام انتخاب لباس عروس حتما با لباس راه بروید و حرکت داشته باشید تا ببینید که می‌توانید با این مدل لباس در روز عروسی کنار بیایید یا نه.

لباس عروس دم ماهی

اگر می‌خواهید این مدل لباس عروس کاملا بر تن شما بنشیند، از  پارچه‌های سفت برای دوخت لباس استفاده نکنید، پارچه این لباس باید سبک باشد تا بخوبی روی بدن قرار بگیرد. سعی کنید مدل کلاسیک لباس عروس دم ماهی را با اضافه کردن جزئیات زیاد برهم نزنید. خود را به پوشیدن لباس عروس دم ماهی سفید در روز عروسی‌تان محدود نکنید. لباس عروس‌های پری دریایی زیادی به رنگ‌های بژ ، طلایی و نقره‌ای وجود دارد.

لباس عروس دم ماهی

جنس پارچه و اکسسوری لباس عروس دم ماهی

نوع پارچه و تزئینات بکار گرفته شده در لباس عروس مدل دم ماهی، نقش مهمی ‌در ایجاد جذابیت در این سبک از لباس‌ها ایفا می‌کنند. جنس پارچه نیز بسیار مورد توجه قرار می‌گیرد. معمولاً از پارچه‌های شیفون، سیلک، ساتن و دانتل در دوخت اینگونه لباس‌ عروس استفاده می‌کنند. تزئین و پر زرق و برق کردن قسمت بالای لباس عروس هم جذابیت زیادی ایجاد می‌کند.

لباس عروس مدل ماهی

مطالب مرتبط:

۱- لباس‌های عروس برای عروس‌هایی با شانه‌های پهن

۲- آشنایی با برند ریم آکرا طراح لباس عروس لبنانی

۳- نکاتی درباره انتخاب لباس عروس کوتاه

ساناز شمس
نویسنده: ساناز شمس


دیدگاه شما

آسنا در تاریخ 23 نوامبر 2017

عالی مثل همیشه

سودا در تاریخ 07 سپتامبر 2018

سلام خوبین من قدم۱۵۵هس و خیلی مدل فن ماهى و نیلوفرى دوس دارى لباس عروس جوریکه هیچ مدلى تو دلم نمیره چیکارکنم؟ارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :