بهراد در
0

صبح چطور لباس بپوشیم؟

صبح چطور لباس بپوشیم؟

یکی از مشکلاتی که خیلی از ما هر روز باهاش دست و پنجه نرم می کنیم، اینه که صبح چطور لباس بپوشیم تا خوب و برازنده و شیک باشه. مسلما خیلی ها که با من همدرد هستن و میدونند که اول صبح نمیشه زیاد فکر کرد (تا سیستم عامل مغز بالا بیاد طول میکشه) و بهتره با یک سری عادت ها جایگزینش کنیم. با چی بپوشم همراه باشید تا ترفند شخصی خودم رو بهتون یاد بدم.

واقعا سخت ترین کار اینه که اول صبح ساعت 12 از خواب بیدار شی و بخوای بری جایی و حال و حوصله انتخاب لباس رو هم نداشته باشی. برای همین باید از قبل بدونی کدوم لباسات بیشتر با هم اند و ترکیب رنگ ها و اصول ترکیب لباس ها رو بدونید.

حالا قسمت مهم ماجرا میرسه.

1- کمد رو باز کنید و ببینید که بیشتر از هر چیزی دوست دارید کدوم لباس رو بپوشید. فقط یکی.

2- حالا طبق اصول بالا، فقط با جزئیات بازی کنید.

مثلا به شخصه وقتی باید برای کار مهمی برم و نیازه کت و شلوار بپوشم، تنها چیزی که انتخاب میکنم، پیراهن هستش. یکدفعه نرید یه جفت جوراب انتخاب کنید و بعد بیای بگید تو گفته بودی بهمون میگی صبح چطور لباس بپوشیم. اگه چیزی به این کوچیکی رو انتخاب کنید دست مثل حل کردن سودوکو میمونه.

صبح چطور لباس بپوشیم صبح چطور لباس بپوشیم

اصل مهمتری که باید یادتون بمونه اینه که تو اون لحظه نه چش و چالتون درست کار میکنه و نه مغزتون، به هیچ کدوم اطمینان نکنید. (به شخصه در دیگر ساعات روز هم بهشون اطمینان ندارم، شما هم نکن)  فقط باید حواسون باشه که سعی کنید کمترین تضاد رنگی رو داشته باشند، مثلا کت و شلوار با پیراهن. کمترین تضاد رنگی باعث میشه که حاشیه اطمینان داشته باشید و تنها چیزی که میتونه تضاد زیادی داشته باش و خوب بنظر بیاد همون پوشت هستش.

مطالب مرتبط:

1- ۸ مدل پوشت یا دستمال جیبی کت و شلوار

2- چه مدل پیراهن مردانه، زیر کت بپوشم؟

3- آقایان خوشتیپ و اکسسوری هایشاندیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :