سه مدل موی جدید برگرفته از هفته مد امسال

0

یکی از مواردی که در هفته های مد سالانه مورد توجه قرار می گیرد  علاوه بر لباس های جدید، مدل آرایش و مد موهای جدید زنانه  است. اگر شما نیز از مدل قدیمی موی خود خسته شده اید و می خواهید چیزهای جدیدی را امتحان کنید این مقاله را تا انتها بخوانید. سه مدل موی جدید برگرفته از هفته مد امسال را می توانید با خواندن این مقاله یاد بگیرید.

مدل نیمه باز ساده

این مدل مو که در هفته مد نیویورک و در نمایش لباس برند زک پوزن مشاهده شد حالتی رمانتیک و بافتی طبیعی و پر حجم دارد و مناسب افرادی است که موهای فر و حالت داری دارند و می توانند با این مدل از شر صاف کننده ها و نرم کننده ها خلاص شوند. برای ساختنن این مدل مو ابتدا روی همه موهای خود اسپری حالت دهنده بزنید. سپس موهای بالای سر خود را از امتداد نقطه بالای ابروی خود جدا کرده و کمی حجم دهید و بالای سر خود با سنجاق محکم کنید. سپس دو طرف دیگر را به صورت ضربدری روی قسمت و سر قرار داده با سنجاق محکم کنید و دوباره اسپری مو بزنید.

سه مدل موی جدید برگرفته از هفته مد امسال

مدل دم اسبی ساده

این مدل مو در شوی تیبی مشاهده شد و مناسب افرادی است که فرصت شستن موی خود را نداشته اند. برای درست کردن این مدل ابتدا موهای خود را فرق باز کنید یا از وسط یا کنار، با شانه آن ها را صاف کنید. موها را محکم در انتهای دو گوش بکشید و با یک کش در انتهای گردن ببندید. سپس کمی اسپری مو روی آن ها بزنید و با انگشت آن ها را صاف کنید. در انتهای با یک روبان دم اسبی را گره بزنید.

سه مدل موی جدید برگرفته از هفته مد امسال

مدل بافته جمع شده در پایین

این مدل مو که در نمایش مد نوویس مشاهده شد بسیار ساده و شیک و امروزی است. برای درست کردن این مدل ابتدا موها را فرق وسط باز کنید و در پایین و سمت چپ یا راست مو ها را دم اسبی کرده و با کش ببندید. به دم اسبی اسپری حجم دهنده بزنید و موها را به سه قسمت مساوی تقسیم کنید. بافت ساده را تا انتهای مو ها انجام دهید و با کش ببندید. بافته را در جهت افقی و دو خود بپیچانید و در پشت گردن محکم کنید.

سه مدل موی جدید برگرفته از هفته مد امسال

مطالب مرتبط:

۱- بهترین مدل موی زنانه با توجه به فرم صورت و جنس مو

۲- راه های برای ماندگاری مدل موی زنانه

۳- سه مدل موی دم اسبی جدید و زیبا

۴- ۱۸ مدل مو کوتاه زنانه به انتخاب سردبیر چی بپوشم

مهفام میرزایی
نویسنده: مهفام میرزایی
کارشناس ارشد طراحی صنعتی، طراح لباس، تصویرساز و نویسنده مد


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :