سه مدل موی دم اسبی جدید و زیبا

موی دم اسبی محبوب خانم های شیک و ساده ای است که علاقه ندارند وقت زیادی را برای رسیدن به خود صرف کنند. این مدل زیبا و جمع و جور است و وقت زیادی نمی گیرد. و برای هر موقعیتی مناسب است. اما باید بدانید که مدل دم اسبی فقط یک نوع نیست، انواع مختلفی از مدل های دم اسبی وجود دارند که به روش های متفاوتی درست می شوند و همیشه لازم نیست تکراری و کسل کننده باشد. در این مطلب سه مدل موی دم اسبی جدید و زیبا را که در شوهای لباس اخیر مشاهده شده اند برای شما انتخاب کرده و روش درست کردن آن ها را آموزش داده ایم.

۱- مدل پیچیده شده
مدل موی دم اسبی پیچیده شده که در شوی لباس ربکا مینکوف مشاهده شد شاید خیلی ظریف به نظر برسد ولی بسیار ساده است و هر چه موها نامرتب تر باشند نتیجه بهتر خواهد شد! برای درست کردن این مدل دم اسبی کمی اسپری حالت دهنده از ریشه به مو ها بزنید تا نامرتب شوند. سپس مو ها را در پایین سر جمع کرده و با یک کش سیاه ببندید. دم اسبی را به دو قسمت تقسیم کرده و هر کدام را در جهت خلاف دیگری ببافید. سپس دو بافته را به هم بپیچانید و انتهای مو ها را با کش نامرئی ببندید.

سه مدل موی دم اسبی جدید و زیبا

۲- مدل پاپیون دار
در این مدل که در شوی لباس کیت اسپید مشاهده شد تنها تفاوت در بستن یک روبان مخملی تیره رنگ به دم اسبی ایجاد می شود. مو ها را به صورت شل در پایین سر جمع کرده و با کش ببندید. یک روبان مخملی تیره تر از مو های خود را به صورت یک پاپیون بزرگ به دور پایه دم اسبی ببندید.

سه مدل موی دم اسبی جدید و زیبا

۳- مدل دم اسبی دوبل
این مدل که در شوی لباس رایان روچه مشاهده شده است بسیار ساده است ولی در عین سادگی ظاهر مدرن تری دارد. ابتدا مو ها را در وسط دو شقیقه جمع کنید و با یک کش نامرئی ببندید. سپس در قسمت پس گردن یک کش دیگر به دم اسبی ببندید و به آرامی قسمت بین دو کش را کمی پوش دهید.

سه مدل موی دم اسبی جدید و زیبا

مطالب مرتبط:

۱- ۵ مدل موی آسان برای خانم های تنبل

۲- تغییر مدل مو بدون قیچی

۳- ایده مدل مو برای موهای فر

۴- ۱۸ مدل مو کوتاه زنانه به انتخاب سردبیر چی بپوشم

مهفام میرزایی
نویسنده: مهفام میرزایی
کارشناس ارشد طراحی صنعتی، طراح لباس، تصویرساز و نویسنده مد


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :