محمد رضا اهوارکی در
0

سرمایی ها چگونه لباس بپوشند؟

سرمایی ها چگونه لباس بپوشند؟

همه ما یک سری از ویژگی هایی داریم که برای بقیه عجیبه! بعضی مون سرمایی هستیم و بعضی دیگه گرمایی. البته در مورد خانوما ها موضوع یکم متفاوته. بیشتر خانوما سرمایی هستند و در محل کار، مهمانی و … بیشتر از آقایان لباس به تن می کنند. در این مقاله به خانوم ها یاد میدیم که سرمایی ها چگونه لباس بپوشند؟ 

۱- لباس پوشیدن لایه ای

لایه ای لباس پوشیدن از قوانین اصلی مد در فصل های سرد است. شما با لایه ای لباس پوشیدن علاوه بر تضمین خوشتیپ تر شدنتان تضمین گرم تر ماندن بدن را نیز دارید.

سرمایی ها چگونه لباس بپوشند؟

۲- پوشیدن لباس های مجلسی ماکسی 

اگر از جمله کسانی هستید که سرد شدن بدنشان از پایشان شروع می شود به شما پیشنهاد می کنیم که اگر به مجلسی دعوت شدید حتما لباس ماکسی بپوشید تا پایتان از سرما مصون باشد.

سرمایی ها چگونه لباس بپوشند؟

۳- پوشیدن لباس های آستین دار

از قدیم الایام هم این را گفته اند و اصلا مساله عجیبی نیست. کافیست در فصول سرد حتما بازوها و مچ دستان خود را با لباس های آستین بلند بپوشانید.

۴- انداختن ژاکت یا اورکت روی شانه ها 

شاید هوای بهار یا پاییز بعضا به قدری گرم شود که شما دیگر علاقه ای به پوشیدن بلیزر یا اورکت تان نداشته باشید. اما صبر کنید، کافیست آن را روی شانه بیندازید و هنگام سرما از آن استفاده کنید. هوای بهار و پاییز اصلا قابل پیش بینی نیست!

۵- گره زدن لباس ها دور کمر 

این کار به نوعی استفاده از مد و فشن برای گرم ماندن است اما خوب چه کسی دوست ندارد که در عین حال که سردش نمی شود خوشتیپ هم باشد؟ شما می توانید بافت ها یا سویشرت ها را به دور کمر خود بسته و از سرما خوردن جلوگیری کنید.

سرمایی ها چگونه لباس بپوشند؟

۶- پوشیدن سویشرت های بزرگ

این سویشرت ها برای کسانی که سرمایی هستند شدیدا کاراست. حین سرد شدن هوا سریعا قابل پوشیدن است و در صورتی که به آن نیاز نداشته باشید به راحتی در هر کیف یا ساکی قرار می گیرد.

۷- پوشیدن شلوارهای راحت 

اگر سرمایی شدید هستید و با اتفاق کوچکی سریعا سرما می خورید انتخاب شلوارهای گشاد به شما پیشنهاد می شود. فضای اضافی درون این شلوارها به گرم ماندن بدن شما کمک می کند.

۸- همراه داشتن سویشرت 

یک سویشرت سبک انتخاب کنید و همیشه به همراه داشته باشید. این به شما کمک می کند تا در شرایط بحرانی سریعا از آن استفاده کنید و از سرما خوردن جلوگیری کنید.

سرمایی ها چگونه لباس بپوشند؟

۹- پوشیدن ژاکت جین

ژاکت جین از جمله پوشاکی است که هیچ زمانی از مد نمی افتد و همیشه مد نظر خانم هاست. از این رو پیشنهاد ما به شما پوشیدن این ژاکت به همراه بلوز آستین بلند برای جلوگیری از احساس سرمای شدید در فصول بهار و پاییز است.

۱۰- انتخاب لباس مجلسی های پیش بند دار

آسان ترین و کم خرج ترین راه برای تیپ مجلسی خانم های سرمایی همین راه است. لباس مجلسی های سبک لباس بچه گانه که پیشبند دار نیز خوانده می شود شما را از خنک شدن زیادی مصون می دارد.

۱۱- شلوار جین پسرانه

شلوار جین های پسرانه برای خانم های سرمایی بهترین گزینه است. ضخیم تر بودن جنس آن و راحتی در آن شما را از احساس سرما دور می کند. همچنین اگر گرمتان شد می توانید پاچه ی آن را تا کنید.

مطالب مرتبط:

1- سرمایی‌ها در محل کار چی بپوشند؟

2- اصول پوشیدن لباس زمستانی

3- آقایان: در فصل بهار چی بپوشم؟

mobile_sticky_top ad banner


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :