سرمایی ها در محل کار چی بپوشند؟

وقتی صحبت از پوشیدن لباس های بهاره و نرم و نازک آن هم در فصل بهار که تکلیف هوا با خودش هم معلوم نیست، تازه یادمان می آید سرمایی هستیم یا گرمایی. سرمایی ها اصولا در این فصل و در محل کار آن هم صبح ها، اگر لباس های بهاره به تن داشته باشند سردشان است و می لرزند. از طرفی هم مجال پوشیدن کاپشن های ضخیم در محل کار نیست. در این پست با ما همراه باشید تا راه حل را بیابید.

بهترین راه برای مقابله این مشکل پوشیدن ژاکت های پشمی با یقه های شالگردنی است. مزیت این بافت ها اینست که اولا استایل شما را تا حد خوبی زیبا و لاکچری نشان می دهد مخصوصا اگر یک پیراهن کلاسیک در زیر آن بپوشید که محشر است. دوما بدلیل انعطاف بالا حین کار کردن مزاحم شما نمی شود و شما به راحتی به کارتان می رسید و سوما زمانی که هوا گرم می شود اگر خیلی حساس نباشید می توانید در همان وضعیت بمانید در غیر اینصورت به راحتی آن را در می آورید.

ُسرمایی ها در محل کار چی بپوشند؟ ُسرمایی ها در محل کار چی بپوشند؟ ُسرمایی ها در محل کار چی بپوشند؟ ُسرمایی ها در محل کار چی بپوشند؟ ُسرمایی ها در محل کار چی بپوشند؟

مطالب مرتبط:

محمد رضا اهوارکی
نویسنده: محمد رضا اهوارکی
چند وقتی است که در حوزه ی استایل به طور جدی فعالیت می کنم و مطالبی رو که در ارتباط با آخرین مد روز برایم جالب باشد در سایت " چی بپوشم " قرار می دهم. مهندس مخابرات هستم و برنامه نویسی iOS نیز انجام می دهم.


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :