امسال پاییز کدام رنگ مد است؟

تیپ های پاییزه را معمولا لایه ای انتخاب می کنند و به دلیل اینکه هوا تغییرات ناگهانی دارد از جنس ها و مدل های مختلف لباس روی هم استفاده می کنند تا در صورت بروز تغییر تیپ خود را با آب و هوا وفق دهند. امسال پاییز کدام رنگ مد است؟ 

۱- مسی

این رنگ فلزی امسال خیلی مد نظر طراحان و کمپانی های مد بوده است. در کلکسیون پاییزه تقریبا همه برند ها چند دست لباس با رنگ مسی مشاهده می شود. از این رو در انتخاب های امسالتان این رنگ مد را در نظر داشته باشید.

امسال پاییز کدام رنگ مد است؟

چگونه آن را به تن کنیم؟

از میان رنگ هایی که دهه ۶۰ در ایران مد بودند و در تصاویر قدیمی خانواده‌تان مشاهده می کنید، انتخاب کنید. رنگ های مسی در لباس های مخملی جدیدترین مدل هایی هستند که امسال می توانید به تن کنید. از طرفی این رنگ به راحتی با رنگ های مشکی، سفید، طوسی و خاکستری ست می شود. انتخاب این مدل در لباس های بافتتان هم خالی از لطف نخواهد بود. برای ژاکت ها یا اورکت هایتان رنگ شتری را پیشنهاد می کنیم.

امسال پاییز کدام رنگ مد است؟

۲- سبز – آبی

اگر از آبی و مشکی خسته شده اید، رنگی که هر زمستان مد است و هیچ گاه از مد نمی افتد همین رنگ سبز است. این فصل هم همین رنگ جنگلی مد خواهد بود اما طراحان به این فکر افتاده اند که آن را با رگه های آبی نیز ترکیب کنند.

امسال پاییز کدام رنگ مد است؟

چگونه آن را به تن کنیم؟

در انتخاب لباس های چرمی و ابریشمی از این رنگ مد استفاده کنید زیرا چرم و ابریشم به خوبی این رنگ را به خود جذب می کنند و زیباتر نشان داده می شوند. اگر رگه های آبی آن چشمتان را می زند هیچ اشکالی ندارد. انتخاب دیگر مناسب شما رنگ ارتشی است. برای اورکت ها و شلوار شش جیب ها و پیراهن هایتان به فکر رنگ ارتشی باشید.

امسال پاییز کدام رنگ مد است؟

۳- یاقوتی

از دیگر رنگ هایی که برند های معروف از بافت گرفته تا شال گردن امسال، از آن استفاده می کنند رنگ یاقوتی است.

پاییز امسال چه رنگی مُده؟

چگونه آن را به تن کنیم؟

رنگ های جواهرات به راحتی با رنگ های خاکی ست می شوند. برای مثال همین رنگ یاقوتی به خوبی با قهوه ای خاکی یا خاکستری ست می شود. اما اگر از کسانی هستید که از پوشیدن رنگ های تو پر و جیغ خجالت می کشید می توانید در انتخاب کمربند یا پوشت از آن استفاده کنید. از این رنگ برای جان دادن به پوشاکتان هم می توانید استفاده کنید. مثلا یک اورکت شتری رنگ را با پوشیدن یک بافت زمردی یا یاقوتی و پیراهن سفید بهتر نشان دهید.

امسال پاییز کدام رنگ مد است؟

۴- زمینی

رنگ های زمینی مثل بژ، زیتونی و صورتی تیره را امسال تن همه مشاهده می کنید چراکه طراحان از آن ها در طراحی هایشان استفاده کرده اند.

امسال پاییز کدام رنگ مد است؟

چگونه آن را به تن کنیم؟

انتخاب همه اجزای تیپ یا برخی از آن ها در ر‌نگ های زمینی کار درستی نیست. بهتر است یکی از آیتم های تیپتان را در این ر‌نگ انتخاب کنید تا بهتر دیده شود. این ر‌نگ در بافت ها و سویشرت ها بیشتر خودش را نشان می دهد.

امسال پاییز کدام رنگ مد است؟

۵- توتونی

این رنگ مد نیز مانند ر‌نگ سبز – آبی روی جنس های چرم و پالتو های پشمی به خوبی قرار می گیرد و آن را بهتر نشان می دهد. شاید فکر کنید این ر‌نگ مخصوص خانم هاست ولی طراحی های چند سال اخیر این قضیه را ثابت می کند که این ر‌نگ برای آقایان نیز مورد استفاده قرار می گیرد.

امسال پاییز کدام رنگ مد است؟

چگونه آن را به تن کنیم؟

این رنگ مد نیز مثل ر‌نگ مسی به خوبی با ر‌نگ های زمینی ست می شود به شرطی که قهوه ای در آن ها بیشتر و نارنجی کمتر به کار برده شده باشد. ر‌نگ هایی مثل زمردی و یاقوتی هم با آن ست می شوند. بهترین رنگی که با اورکت یاقوتی شما ست می شود ر‌نگ توتونی است. از این ر‌نگ استفاده های فراوانی در ست کردن لباس هایتان می توانید بکنید.

پاییز امسال چه رنگی مُده؟

مطالب مرتبط:

۱-  ۵ موردی که آقایان باید در مورد ر‌نگ لباس بدانند

۲- سه قانون ساده برای کسانی که می خواهند تیپ رنگی بزنند

۳- ست کردن ر‌نگ پیراهن و کراوات

محمد رضا اهوارکی
نویسنده: محمد رضا اهوارکی
چند وقتی است که در حوزه ی استایل به طور جدی فعالیت می کنم و مطالبی رو که در ارتباط با آخرین مد روز برایم جالب باشد در سایت " چی بپوشم " قرار می دهم. مهندس مخابرات هستم و برنامه نویسی iOS نیز انجام می دهم.


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :