۳ قانون ساده برای کسانی که می‌خواهند تیپ رنگی بزنند

تیپ رنگی زدن را همه نمی پسندند و افرادی که قدرت ریسک بالایی دارند و از دیده شدن در میان جمع عبایی ندارند این گونه تیپ ها را می پذیرند. اما تیپ رنگی اگر با اصول خودش روی بدن شما قرار نگیرد تنها جز مضحکه شدن برای شما سودی نخواهد داشت. در این مقاله ۳ قانون ساده برای کسانی که می‌خواهند تیپ رنگی بزنند را آموزش خواهیم داد. 

ad banner

۱- از رنگ در اکسسوری ها استفاده کنید

آیتم های رنگی باید محدود به هسته تیپ شما شوند و اکسسوری ها بهترین مکان برای بازی کردن با رنگ ها هستند. انتخاب کردن یک کمربند با رنگ روشن آسان ترین و  ارزان ترین راه برای تزریق رنگ به داخل تیپتان است. انتخاب کمربند های آبی، سبز و قرمز به سگک های D شکل آسان ترین راه برای آقایانی است که از تزریق رنگ به تیپشان واهمه دارند. برای داشتن تیپ غیررسمی کمربند را با رنگ شلوار جین و پیراهن سفیدتان ست کنید. راه جایگزین آن در تیپ رسمی پوشیدن یک پوشت یا کراوات رنگی است.

۳ قانون ساده برای کسانی که می‌خواهند تیپ رنگی بزنند

۲- یک تکه مهم از لباس هایتان را رنگی انتخاب کنید

پوشیدن یک آیتم رنگی در تیپ شما به طرز معجزه آسایی می تواند چشم ها را به شما خیره کند ولی پوشیدن بیشتر از یک آیتم رنگی ریسک بد شدن تیپتان را به همراه دارد. دلیل این امر آن است که آیتم رنگی در تیپ شما در حال رقابت با دیگر آیتم ها برای دیده شدن است. مثلا پوشیدن یک بارانی سبز به همراه شلوار جین تیره یا شلوار خاکی ست جالبی در تیپ شما تشکیل می دهد.نکته مهمی که در این قسمت باید رعایت شود این است که  بقیه قسمت ها را باید در رنگ های پایه انتخاب کنید.

۳ قانون ساده برای کسانی که می‌خواهند تیپ رنگی بزنند

۳- مکمل های رنگ خود را بیابید

وقتی برای تیپتان رنگ انتخاب می کنید به رنگ پوستتان توجه زیادی بکنید. افرادی که پوست تیره تری دارند باید لباس های با رنگ روشن تر انتخاب کنند و بلعکس. برای مثال افرادی با رنگ پوست سبزه یا مشکی باید لباس های صورتی روشن و یا رنگ های روشن تر دیگر انتخاب کنند.

۳ قانون ساده برای کسانی که می‌خواهند تیپ رنگی بزنند

مطالب مرتبط:

۱- ۵ موردی که آقایان باید در مورد رنگ لباس ها بدانند

۲- این ۴ رنگ را پاییز امسال بپوشید

۳- نکاتی برای استفاده از لنز طبی و ر‌نگی

محمد رضا اهوارکی
نویسنده: محمد رضا اهوارکی
چند وقتی است که در حوزه ی استایل به طور جدی فعالیت می کنم و مطالبی رو که در ارتباط با آخرین مد روز برایم جالب باشد در سایت " چی بپوشم " قرار می دهم. مهندس مخابرات هستم و برنامه نویسی iOS نیز انجام می دهم.


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :