این چهار رنگ را در پاییز امسال بپوشید

0

پاییز فصل رنگ هاست. و اگر تا امروز هنوز به فکر خرید لباس مناسب برای پاییز نبوده اید باید به شما بگوییم که اول این مقاله را تا انتها بخوانید و بعد از اطلاع از رنگ مناسب برای لباس خود اقدام به خرید آن ها کنید. این چهار رنگ را در پاییز امسال بپوشید. 

این چهار رنگ را در پاییز امسال بپوشید

1- رنگ شتری

رنگ شتری نیز جز رنگهای پرطرفدار است که گویا هیچ وقت از بین رنگ های لباس کنار نرفته است، هر کسی با هر سلیقه ای می تواند از این رنگ در پوشش خود استفاده کند از شال و روسری تا بوت و کفش.

این چهار رنگ را در پاییز امسال بپوشید

2- رنگ سبز زیتونی

چه رنگ زیبایی! کافیست یک بار از این رنگ در لباس های خود استفاده کنید تا متوجه شوید این رنگ چقدر با پوشش شما و فصل پاییز سازگار است.

این چهار رنگ را در پاییز امسال بپوشید

3- رنگ ارغوانی

رنگ ارغوانی برای پوشش بیرون از منزل رنگی بسیار جذاب است. این رنگ برای پوشش های ساده و بعضی از لباسها مثل شال و روسری یا تی شرت مناسب خواهد بود. به دلیل متفاوت بودن این رنگ نسبت به سایر رنگها برای پوششی مثل کفش و بوت جالب نیست. پیشنهاد شیکسون به شما این است که از این رنگ در پوشش های ساده استفاده کنید.

این چهار رنگ را در پاییز امسال بپوشید

4- رنگ آبی تیره

تصور این رنگ مانند تصور یک آسمان بارانی و ابری است، این رنگ نیز مخاطبان خاص خودش را دارد و جز رنگ هایی است که در فصل پاییز و زمستان بیشتر مورد استقبال قرار می گیرد و در ماه های گرم سال طرفداری ندارد.

مطالب مرتبط:

1- رنگ مناسب فصل بپوشید

2- کدام رنگ لباس برای مصاحبه شغلی مناسب نیست؟

3- ست کردن رنگ لباس

سارا هنجنی
نویسنده: سارا هنجنی
دوستام به من میگن خوره مد بعضی هام میگن عشق تیپ زدن. لباس پوشیدن از بچگی برام مهم بوده، چند وقتی میشه که با سایت چی بپوشم به عنوان نویسنده همکاری میکنم. خیلی خوبه که آدم کاری انجام بده که دوست داره:)


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :