کدام رنگ لباس برای مصاحبه شغلی مناسب نیست؟

18 آگوست 2016 ساعت 09:29

توسط محمد رضا اهوارکی

کدام رنگ لباس برای مصاحبه شغلی مناسب نیست؟

مصاحبه کاری آن هم در کشور ما از جمله مواردی است که باید خیلی محتاطانه با آن برخورد کرد و همه موارد در آن لحاظ می شود. از نحوه ی لباس پوشیدن شما گرفته تا اینکه ریشتان را با تیغ می تراشید یا ماشین ریش تراش و چندبار در هفته این کار را می کنید! لباس مناسب برای مصاحبه کاری چه ویژگی هایی دارد؟ کدام رنگ لباس برای مصاحبه شغلی مناسب نیست؟

رنگ لباس برای مصاحبه شغلی

1- قرمز – رنگ لباس برای مصاحبه شغلی نیست

رنگ های روشنی مثل قرمز نشان از احساسات تحریک پذیر بالا دارند که این شاید خوب باشد ولی برای یک کارفرما اصلا مورد مناسبی نیست. بهترین کاری که می توانید بکنید دور ماندن از رنگ هایی است که همه جا توی چشم است. کارفرمایان در مورد رنگ قرمز به صورت ۰ و ۱ عمل می کنند یعنی یا قبول می شوید یا رد. پس اگر قدرت ریسکتان بالاست قرمز بپوشید.

رنگ لباس برای مصاحبه شغلی

2- نارنجی – رنگ لباس برای مصاحبه شغلی نیست

هرچقدر هم که این رنگ را دوست دارید از آن دوری کنید . طبق تحقیقات انجام شده افراد نسبت به یک سری رنگ ها  و صداها و علائم به صورت ناخوداگاه واکنش نشان می دهند. نارنجی از این رنگ هاست. نارنجی نشان دهنده ی کمبود اعتماد به نفس است که تنها چیزی است که در این روز می خواهید به کارفرما ثابت کنید. پس تا می توانید از این رنگ دور بمانید. ۲۵٪ کارفرمایان و مصاحبه گران اعلام کرده اند که نارنجی بدترین رنگی بوده که دیده اند و کاملا غیر حرفه ای شمرده می شود.

رنگ لباس برای مصاحبه شغلی

۳- قهوه ای – رنگ لباس برای مصاحبه شغلی نیست

قهوه ای شاید نماد امنیت و آرام بودن باشد ولی اکثر کارفرمایان به آن توجهی نمی کنند چراکه نشان از خیلی آرام بودن دارد. از این رنگ کارفرمای شما این برداشت را می کند که شما زیاد اهل تغییر نیستید و می خواهید همه چیز را همان طور که دوست دارید به روال قبل انجام دهید. پس این رنگ مات و تنبل را برای مصاحبه ی کاری کنار بگذارید و به جای آن طوسی به تن کنید که جذبه و کشش بیشتری دارد.

مطالب مرتبط:

1- برای مصاحبه ی دکتری چی بپوشم؟

2- این رنگ را هیچ وقت در مصاحبه ی شغلی نپوشید

3- آقایان برای مصاحبه ی شغلی چی بپوشند؟

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

آرایش آرایش صورت آرایش چشم استایل استایل آقایان استایل بازیگران استایل زنانه استایل مردانه اصول انتخاب لباس اصول انتخاب لباس مناسب اصول انتخاب کفش مردانه اصول خوش پوشی اصول درست لباس پوشیدن اصول شیک پوشی اصول لباس پوشیدن افراد مشهور انتخاب رنگ لباس انتخاب ساعت مچی انتخاب شلوار جین انتخاب لباس مجلسی انتخاب لباس مردانه انتخاب پیراهن مردانه انتخاب کت و شلوار مردانه اکسسوری برند لاکچری برند مشهور برندهای مشهور برندهای مشهور جهان برندهای مشهور مد بوت زنانه ترفند خوشتیپ شدن تناسب اندام جواهرات خوشتیپ خوش تیپ بودن خوشتیپ بودن خوشتیپ شدن خوشتیپ شدن آقایان خوش پوشی راهنمای خرید رنگ لباس رنگ مو ساعت مچی سلامت مو شلوار جین شلوار جین زنانه شلوار زنانه طراح لباس طراحی لباس عطر عطر و ادکلن عینک آفتابی لباس لباس زمستانی لباس زنانه لباس شب لباس عروس لباس مجلسی,مدل لباس مجلسی,لباس شب,مدل لباس شب لباس مجلسی زنانه لباس مردانه مانتو,مدل مانتو,مانتو مجلسی,مدل مانتو مجلسی مانتو مجلسی مدل لباس شب مدل لباس مجلسی مدل مانتو مدل مانتو مجلسی مدل مو مد و فشن مراقبت از مو مراقبت از پوست نکات خوشتیپ شدن پالتوی زنانه چی بپوشیم کت و شلوار کت و شلوار مردانه کفش زنانه کفش مردانه کفش پاشنه بلند کمد لباس کیف زنانه

©چی بپوشم / بازنشر مطالب تنها با کسب اجازه کتبی و پرداخت هزینه بابت هر مطلب و همچنین ذکر منبع و لینک مستقیم به همان مطلب مجاز است

This site is protected by wp-copyrightpro.com