مصی روشن در
961

پیشنهاد چند مدل بالیاژ مو که سلبریتی‌ها انتخاب کردند؛ شیک و جذاب شوید!

پیشنهاد چند مدل بالیاژ مو که سلبریتی‌ها انتخاب کردند؛ شیک و جذاب شوید!

چی بپوشم: بعد از چشم‌های ما که می‌گویند دریچه روح ماست- درست و اشتباهش به گردن اولین گوینده- موهای ما هستند که جلب توجه می‌کنند. این موضوع برای خانم بیشتر صدق می‌کند. در این سال‌ها و شاید بتوان گفت از زمانی که زنان توانستند چهره خود را بر آب و آیینه ببینند؛ دست به کار تغییر بر موهای‌شان شدند. رنگ کردن موها هم یکی از اصلی‌ترین روش‌های این تغییر بود.

بالیاژ مو سلبریتی‌ها

اگر بخواهیم یکی از آخرین متدها را برایتان نام ببریم، بالیاژ است. بالایاژ یک کلمه فرانسوی است به معنای جارو کردن! در این تکنیکِ رنگ مو، هایلایت‌ها با دست روی موها نقش می‌بندند به شکل تنظیم شده و یا به صورت تصادفی و بر اساس دید و نظر آرایشگ و یا شما و رنگ معمولا از وسط موها شروع و به سمت پایین مو حرکت می‌کند و بیشتر می‌شود.

اگر دوست دارید چند مدل بالیاژی که استایلیست‌های شناخته شده برای سلبریتی‌های خارجی، در آورده‌اند را ببینید این مطلب برای شماست!

بالیاژ مو سلبریتی‌ها

هالی ماریا بری، بالیاژِ یک زیبای امریکایی

این بازیگر آمریکایی کار خود را به عنوان یک مدل آغاز کرد و در چندین مسابقه زیبایی شرکت کرد و به عنوان نایب قهرمان اول در مسابقه Miss USA و رتبه ششم در Miss World ۱۹۸۶ به دست آورد.

بالیاژ مو سلبریتی‌ها

بری موهای‌اش را با ایده گرفتن از زمینه موهای‌اش کمی روشن کرد.

جسیکا بیل، کشیدگی یک صورت قلبی

جسیکا بیل بازیگر آمریکایی است. او جوایز مختلفی از جمله یک جایزه هنرمند جوان و نامزدی جایزه Primetime Emmy و دو جایزه گلدن گلوب دریافت کرده است.

بالیاژ مو سلبریتی‌ها

او یکی از طرفداران پر و پا قرص بالیاژ است. او با رنگ کردن قسمت پایین موهایش صورت قلبی‌اش را کشیده‌تر نشان می‌دهد.

سیارا، مدل برتر بالیاژ

سیارا پرنسس ویلسون که خواننده، ترانه سرا، رقصنده، بازیگر، مدل و کارآفرین آمریکایی است. او اولین آلبوم استودیویی خود را با نام Goodies در سال ۲۰۰۴ منتشر کرد.

بالیاژ مو سلبریتی‌ها

او نسخه دراماتیک بالیاژ را با ریشه‌های تیره تبدیل به یک مدل برتر این تکنیک رنگ مو کرده است.

بالیاژ مو سلبریتی‌ها

  • جسیکا آلبا، معتاد بالیاژ

جسیکا بازیگر و تاجر آمریکایی است. او حضور در تلویزیون و سینما را در سن ۱۳ سالگی در Camp Nowhere و The Secret World of Alex Mack شروع کرده و در ۱۹ سالگی به عنوان بازیگر نقش اول سریال تلویزیونی Dark Angel به شهرت رسید و برای آن نامزد گلدن گلوب شد.

بالیاژ مو سلبریتی‌ها

او که در چهارمین دهه زندگی‌اش است و بارها و بارها این تکنیک را روی موهایش امتحان کرده و می‌شود گفت هر باز زیباتر از بار پیش شده است.

بالیاژ مو سلبریتی‌ها

او تصاویری زیادی هم حین انجام این کار از خودش منتشر کرده که در ابتدای مطلب دیدید.

بالیاژ مو سلبریتی‌ها

ژیزل بوندشن، بالیاژ روی موهای ثروتمندترین مدل

ژیل یک مدل بسیار معروف و هم میهنِ پِله (برزیلی) است. او از سال ۲۰۰۱، او یکی از پردرآمدترین مدل‌های جهان بوده است. استایلیست‌های ژیل هم در این سال‌ها روی موهای‌اش بالیاژهای بسیار پُری را اجرا کرده اند.

بالیاژ مو سلبریتی‌ها

لیلی آلدریج بالیاژی با ظرافت

لیلی آلدریج یک مدل آمریکایی است. او سال ۲۰۱۰ تا ۲۰۱۸ با ویکتوریا سیکرت همکاری می‌کرد. او در این سال‌ها ظریف‌ترین بالیاژها را روی موهایش امتحان کرده است.

بالیاژ مو سلبریتی‌ها

جنیفر لوپز، پرنسسِ مو و استادِ بالیاژ

به نظرتان می‌شود از مو و مدل مو و رنگ مو گفت و از جنیفر لوپز نگفتدر حالی که او مرتباً ظاهر خود را تغییر می‌دهد و مدل و تکنیک‌های جدیدی را روی موهایش که به طور طبیعی موج دار است؛ امتحان می‌کند.

بالیاژ مو سلبریتی‌ها

او که قبلاً فاش کرده بود وقتی موهایش مجعد است و خودش برنزه، اعتماد به نفس بیشتری دارد؛ بارها بالیاژ عسلی با تنالیته‌های مختلف روی موهایش گذاشته است.

اولیویا وایلد، بالیاژ تقویت کننده

اولیویا جین کاکبرن با نام حرفه‌ای اولیویا وایلد بازیگر و فیلمساز آمریکایی است. او به بالیاژهای عسلی بیشتر توجه نشان داده که برای تقویت ویژگی‌های صورتش بهترین انتخاب بوده است!

بالیاژ مو سلبریتی‌ها

ریحانا، موج‌های آرام

ریحانا موهایی دارد که کمی حالت دارند، او با بالیاژ کردن و پیچیدن موهایش زیبایی خودش را چند برابر می‌کند.

بالیاژ مو سلبریتی‌ها

نهایتا اینکه درباره بالیاژ می‌توان گفت برای کسانی که می‌خواهند به موهای خود جزییات اضافه کنند، بهترین راه است چراکه اصل موهایشان را حفظ می‌کند.

mobile_sticky_top ad banner


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :