موهایتان را شبیه این بازیگران ایرانی هایلایت کنید؛ دلبری با شراره‌های آتش

«هایلایت تقریبا به دو دهه عمر خود رسیده است.» این جمله کاملا از نظر تاریخی اشتباه است. درستش این است که هایلات دو دهه است ترند شده و با خلاقیت‌ها و رنگ‌های جدید حسابی مش کردن موها را از دور رقابت انداخته است اما عمر آن به زمان قبل از میلاد مسیح می‌رسد.
زمانی که زنان یونان باستان می‌خواستند موهای خود را رنگ و لعاب بیشتری بدهند، یکی از آن‌ها پمادی از روغن زیتون، گرده و دانه‌های طلا را به موهای خود می‌مالید، ساعت‌ها زیر نور خورشید نشست و اولین موهای هایلایت را برای خودش ساخت.

هایلایت موی بازیگران ایرانی

درست است که تغییر رنگ مو می‌تواند تاثیر زیادی روی ظاهر و چهره ما بگذارد؛ اگر درست انتخاب شود چهره ما را بهتر و اگر اشتباه انتخاب شود چندین برابر روی صورت ما تاثیر منفی می‌گذارد.هایلایت چنین تاثیر زیادی ندارد اما بی‌اثر هم نیست. الگوبرداری از مدل مو کسانی که همیشه سعی می‌کنند بهترین چهره را دارا باشند یکی از راه‌های انتخاب می‌تواند باشد، کسانی مانند: بازیگران.

هایلات عسلی: محبوب و طبیعی

ساره بیات بر عکس مهمترین نقش‌هایی که در سینما بازی کرده- جدایی و ناهید- و زنی ساده با زیبایی مخفی در لایه رنج و سختی بوده؛ در دنیای زندگی واقعی‌اش بسیار خوش تیپ است و اهمیت زیادی به تیپ و استایل خودش می‌دهد.

هایلایت موی بازیگران ایرانی

او یکی از بازیگرانی است که در مدل موهای‌اش -که اکثرا آن‌ها را بلند نگاه داشته – تغییرات زیادی داده است و یکی از این تغییرات هایلایت کردن آن‌ها است.ساره یکی از رنگ موهایی که انتخاب و بارها آن را تکرار و تجربه کرده، هایلات عسلی (زرد طلایی) روی موهایی با رنگ‌های قهوه‌ای کهربایی بوده است.این مدل هایلایت یکی از محبوبترین‌ها و قدیمی ترین‌ها در سال‌های اخیر بوده است. صورت را بازتر نشان می‌دهد و گرمای خودخواسته‌ای به صورت می‌دهد. این مدل هایلایت بسیار به صورت‌های سفید می‌آید. خصوصا اگر آن را با یک رژ قرمز روی لبهای خود همزمان کنید.
از طرفی این هایلایت بسیار طبیعی است و در عین اینکه تاثیر زیادی روی چهره شما دارد اما شما را از حالت طبیعی خودتان خارج نمی‌کند.

مهتاب کرامتی و فوت آرایشگری با هایلایت

مهتاب کرامتی هم این مدل هایلایت را روی موهای لخت و به نظر کراتیه شده و براق خودش امتحان کرده است. او هم فوت کوزه‌گری رژ تم قرمز را رعایت کرده است. اما یک مورد مهم که هر دوی این بازیگران زیبا در نظر داشته اند. لباسی است که پوشیده اند.

هایلایت موی بازیگران ایرانی

هر دوی آن‌ها کاملا پوششی یک رنگ (مونوکرم) مشکی دارندکه قاب بسیار خوبی برای این رنگ هایلایت به شمار می‌آید و تلالو زیادی به این مدل هایلایت می‌دهد.

 

هایلایت با کلاه بهتر از تکه‌ای و فویل

یک مورد دیگر هم درباره این دوبازیگر- و البته بعدی ها- این است که بیشتر تمایل‌شان به هایلایت با کلاه بوده و سوزنی بوده و روی موهای خود تنالیته‌ای سبک از رنگ را به وجود آورده اند. هایلایتی نزدیک به رنگ موهای خودشان و نه در تضاد شدید که خیلی در چشم بزند.

هایلایت موی بازیگران ایرانی

اما ساره یکبار هم هایلایتی کاهی روی موهای‌اش داشت که تکه‌ای بود و تضاد رنگی با موی پایه‌اش داشت. خودتان می‌توانید این دو مدل را که ساره داشته باهم مقایسه کنید و ببینید تفاوت از زمین تا آسمان است.

هایلایت موی بازیگران ایرانی

البته این را هم در نظر بگیرید که سشوار و اتو کشیدن موها هم بسیار در جلوه مو موثر است، خصوصا که چند تن رنگی در موهایتان باشد. اما اگر موهای مجعدی دارید بدانید کلا هایلایت زیبایی بیشتری به موهای شما می‌دهد و نمونه‌اش هم مدل موهای سحر دولت شاهی است.
به این گروه از هایلایت‌ها بهناز طباطبایی را هم اضافه کنید.

هایلایت نقره‌ای انتخاب برتر

هرجا که حرف از هایلایت کردن است؛ ممکن نیست کسی آنجا باشد و شما را به هایلایت‌های متنوع نقره‌ای دعوت نکند.
هایلات‌های تم سفید، نقره‌ای و خاکستری از آن دسته رنگ‌های مورد توجه‌ای هستند که می‌توانند هر رنگ پایه، حتی ساده‌ترین آن‌ها را جلوه‌ای خاص بدهند. خیلی از آرایشگرها هم وقتی از آن‌ها نظرشان را درباره اینکه هایلایت رنگ قهوه‌ای و بلوند داشته باشید یا سفید و نقره‌ای به شما دومی را پیشنهاد می‌کنند.

هایلایت موی بازیگران ایرانی

ساره بیات یکی از افرادی است که زمانی که موهای‌اش را کوتاه کرده بود، این هایلایت سوزنی را در قسمت انتهایی موهای‌اش اجرا کرد.
زمینه این هایلایت بهترین‌اش مشکی و بعد تم‌های تیره هستند. این مدل هایلایت را هم می‌توانید روی موهای شقایق فراهانی هم ببینید.

هایلایت موی بازیگران ایرانی

اما او تنها شفایق نقره‌ای نبود و شقایق دهقان هم عکسی با این مدل هایلات دارد.

هایلایت موی بازیگران ایرانی

هر چند شقایق تمایلش را بیشتر به رنگ‌های گرم، قهوه ای، بلوطی نشان داده و هایلایت‌های عسلی و کاهی.

خلاصه از دو مورد هایلایت محبوب برایتان گفتیم و حالا انتخاب با شماست.

مصی روشن
نویسنده: مصی روشن


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :