فاطمه رحیمی در
0

راز زیبایی موی فر سیارا چیست؟

راز زیبایی موی فر سیارا چیست؟

اگر کارهای سیارا را دنبال کرده باشید، موهای فر زیبای او حتما نظرتان را جلب کرده است. اگر دوست دارید که بدانید راز زیبایی موی فر سیارا چیست؟ با ما همراه باشید. 

single_content ad banner

او درباره‌ی راز موهایش می‌گوید: “من از محصولات زیادی برای مو استفاده می‌کردم که آن‌ها را آرایشگرم به من می‌داد. او همیشه همراهم بود و بهترین محصولات مو را در اختیار من می‌گذاشت تا موهای من در بهترین شکل بماند. اما به نظر من راز اصلی این نیست که موهایتان را کاملا در آب غوطه‌ور سازید؛ می‌توانید با اسپری کمی موهایتان را نمناک کنید و وقتی به اندازه‌ی کافی (و نه کاملا) خیس شد، بگذارید که بطور طبیعی خشک شود.”

1

موهای سیارا یکی از زیباترین موهای طبیعی بین سلبریتی‌ها است. او همچنین می‌گوید که “شاید به نظر کلیشه‌ای بیاید اما مهم‌ترین توصیه‌ی من در رابطه با زیبایی این است که در ابتدا بدانید که لازم نیست برای تغییر دادن ظاهرتان مشقت بکشید؛ شما باید آن چیزی که هستید را بپذیرید و اگر می‌دانید چیزی در ظاهرتان عوض نمی‌شود، آن را قبول کنید. این برای تمام خانم‌ها مهم است که این چشم‌انداز را داشته باشند و سعی کنند چیزی را تغییر ندهند و صرفا چیزی که هستند را به بهترین شکل نشان دهند. در دنیا هر شکل خانمی وجود دارد و همه‌ی ما دوست داریم همیشه بهترین باشیم.”

مطالب مرتبط:

1- سلبریتی ها این هفته چه مدل مویی را انتخاب کردند؟

2- موی چتری با توجه به فرم صورت

3- ایده های مدل مو برای موهای موج دار

mobile_sticky_top ad banner


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :