راهنمایی‌هایی برای انتخاب مدل موی عروس

0

یکی از مهم‌ترین روزهای زندگی هر بانویی، قطعا روز عروسی او است. و همه خانم‌ها علاقه دارند، همه چیز در این روز بزرگ به نحو احسن انجام شود. یکی از مسائل مهم، مدل موی عروس محسوب می‌شود، سعی ما بر این است در این مقاله راهنمایی‌هایی برای انتخاب مدل موی عروس را برای شما بازگو کنیم.

بیشتر عروس خانم‌ها علاقه دارند در روز عروسی‌شان متفاوت از قبل به نظر برسند، به همین علت به فکر رنگ کردن موهایشان می‌افتند. ولی بزرگترین اشتباه این است که در همان روز عروسی موهای خود را رنگ کنید، زیرا این کار ریسک بزرگی محسوب می‌شود و ممکن است رنگی که انتخاب می‌کنید به صورت و رنگ پوست‌تان نیاید. پس حتما این کار را چند روز مانده به مراسم عروسی انجام دهید تا اگر پشیمان شدید راه برگشت داشته باشید.

راهنمایی‌هایی برای انتخاب مدل موی عروس

سعی کنید یک هفته مانده به روز عروسی، از شامپوهای تقویت کننده و براق کننده استفاده کنید تا موهایتان در بهترین حالت خود قرار داشته باشد.

هنگام آرایش موهایتان حتما به آرایشگر متذکر شوید که همان مدل گفته شده را اعمال کند. شما در آن روز استرس بالایی را تحمل می‌کنید و حتی اگر کمی مدل آرایش شده را دوست نداشته باشید، احساس بدی پیدا می‌کنید.

بیشتر خانم‌ها تصور می‌کنند حتما باید مطابق مد پیش روند، اما اشتباه می‌کنند. زیرا هیچ چیز جایگزین سلیقه شخصی شما نمی‌شود، پس مدلی را که به نظرتان به شما می‌آید و چهره شما را زیبا و دلنشین می‌کند انتخاب کنید.

به آرایشگر خود بگویید هنگام آراستن موهایتان، از مواد و اسپری‌های مصنوعی استفاده نکند، زیرا حالت طبیعی مو  بسیار زیباتر و دلرباتر است.

اگر علاقه دارید در روز عروسی‌تان زیبایی طبیعی داشته باشید، به شما توصیه می‌کنیم از تاج گل بر روی موهایتان استفاده کنید. با بهره بردن از گل‌های طبیعی وحشی، زیبایی فوق العادهای به چهره خود ببخشید.

مطالب مرتبط:

۱- راهنمای انتخاب کفش مناسب برای عروس

۲- ۱۴ نکته‌ای که باید قبل از خرید لباس عروس در نظر داشته باشید

۳- برای عروسی در زمستان چه چیزهایی لازم دارید؟

حانیه محمد علی
نویسنده: حانیه محمد علی
علاقمند به دنیای مد و هنر. من آينده را دوست دارم، چون بقيه عمرم را بايد در آن بگذرانم.


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :