رنگ کردن مو با قهوه ، یک روش کاملا ساده و طبیعی برای تغییر رنگ مو

رنگ کردن موها همیشه کار ساده ای نیست. به خصوص با وجود مواد شیمیایی موجود در رنگ‌هایی که در سالن‌های زیبایی استفاده می‌شوند و یا از فروشگاه‌ها می‌خریم. خوشبختانه شما می‌توانید با استفاده از قهوه موهای خود را به طور طبیعی چند درجه تیره کنید. رنگ کردن مو با قهوه ، یک روش کاملا ساده و طبیعی برای تغییر رنگ مو.

دم کردن قهوه

۱ یا دو فنجان (چیزی حدود ۲۴۰ تا ۴۷۰ میلی لیتر) قهوه ارگانیک را دم کنید. قهوه باید ارگانیک باشد زیرا قهوه‌های غیر ارگانیک مقداری مواد شیمیایی و نگهدارنده دارند که به آن‌ها اضافه شده است. بهتر است از قهوه تیره یا اسپرسو استفاده کنید. این باعث می‌شود که رنگ موها تیره‌تر شود. شما می توانید قهوه را هر طوری که راحت هستید دم کنید چه با دستگاه قهوه ساز چه روی اجاق گاز. بگذارید قهوه سرد شود و هنگامی که کاملا سرد و یا ولرم بود از آن استفاده کنید.

رنگ کردن مو با قهوه ، یک روش کاملا ساده و طبیعی برای تغییر رنگ مو

ترکیب قهوه با نرم کننده مو

شما هر مدل نرم کننده مویی را می توانید با قهوه مخلوط کنید ولی نرم کننده‌های قوی‌تر تاثیر بهتری خواهند داشت. یک فنجان از قهوه‌ای که دم کرده‌اید را با ۳۰ میلی لیتر یا دو قاشق غذاخوری نرم کننده مو و دو قاشق غذاخوری پودر قهوه ارگانیک مخلوط کنید. از قاشق کمک بگیرید و این مواد را با هم مخلوط کنید. اگر موهای شما بلند است می‌توانید مقدار موادی که گفته شد را بیشتر کنید.

مخلوط را به موهای خود بزنید

این مخلوط را با دست روی موها پخش کنید و از شانه دندانه درشت برای پخش کردن این مواد بین تارهای مو کمک بگیرید. بعد از این کار موها را بالای سر جمع کنید و اجازه دهید مواد یک ساعت روی موهای شما باقی بماند. بهتر است این مخلوط را در حمام و روبروی آینه روی موهای خود بزنید تا مطمئن باشید که تمام موها را پوشش داده‌اید. یک حوله یا پارچه روی شانه‌های خود بیاندازید تا مطمئن باشید که مخلوطی که برای رنگ کردن مو آماده کرده‌اید روی لباستان نریزد.

موهای خود را بشویید

مخلوط نرم کننده و قهوه را از روی موهای خود بشوئید. به موها شامپو نزنید و موها را فقط با آب بشوئید و پاک کنید. ممکن است لازم باشد این روند را چند بار برای رسیدن به نتیجه دلخواه تکرار کنید.

مطالب مرتبط:

۱- ۲۳ طیف از رنگ موی قهوه ای برای انواع رنگ پوست

۲- همه چیز درباره رنگ مو آمبره و آموزش گام به گام تکنیک رنگ موی آمبره

۳- کدام رنگ لباس برای خانم‌های با رنگ موی بلوند مناسب است؟دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :