مهفام میرزایی در
0

ترفندهایی ساده برای داشتن موهای زیبا

ترفندهایی ساده برای داشتن موهای زیبا

ممکن است شما افراد خوش شانسی را دیده باشید که بدون صرف زمان و هزینه و دردسر زیاد موهای زیبا و خوش حالتی دارند. هر چند شما به جز حسرت و حسادت نمی توانید واکنشی نسبت به آن ها داشته باشید اما نگران نباشید، ترفند هایی هست که با صرف کمترین هزینه و زمان می توان موهایی زیبا و خوش حالت داشت که حسادت دیگران را بر انگیزد. این مطلب را بخوانید تا با ترفندهایی ساده برای داشتن موهای زیبا آشنا شوید.

هر چند اسپری مو باعث می شود موهای تان حالت خوبی بگیرند اما استفاده از اسپری مو به صورت زیاد روزانه برای مو ها ضرر جبران ناپذیری خواهد داشت و حالت چسبناک ناخوشایندی را به شما می دهد. اما با یک ترفند ساده هم می توانید موهای خوش حالت داشته باشید و هم از زیان ها و معایب اسپری مو دور بمانید. کافی است یک مسواک کهنه بردارید و روی آن اسپری مو بزنید. سپس با مسواک قسمت های وز شده و نا مرتب مو ها را مرتب کنید.

ترفندهایی ساده برای داشتن موهای زیبا

شما هم می توانید فرهای ملایم و خوش حالتی داشته باشید. کافی است بعد از حمام مو های نم دار خود را به صورت شل ببافید و صبح روز بعد باز کنید. البته توصیه می شود قبل از خواب موهای خود را خشک کنید چون خوابیدن با مو های خیس برای سلامتی مضر است، به خصوص برای افرادی که مشکلات سینوسی و تنفسی دارند.

شامپوی خشک محصولی است که در کشور ما کمتر مورد توجه قرار می گیرد اما در کشور های دیگر بسیار پر مصرف و محبوب است. این محصول با خنثی کردن چربی اضافی موها، مو های چرب شما را تمیز و پر پشت می کند بدون آن که به حمام و شستشو نیاز داشته باشید. طریقه مصرف آن به این شکل است که شب قبل از خواب آن را روی ریشه مو های خود اسپری می کنید و صبح روز بعد مو هایی تمیز و زیبا خواهید داشت.

ترفند هایی ساده برای داشتن موهای زیبا

فر زدن همیشه روشی پر کاربرد و محبوب بین خانم ها بوده است. اما اکثر خانم ها روش صحیح فر زدن را نمی دانند و با نتیجه ای ناخوشایند روبرو می شوند. اگر در فر زدن مو ها تبحر ندارید یک نکته مهم را باید رعایت کنید و آن این است که با هر وسیله ای که این کار را انجام می دهید فر زدن مو ها را از وسط مو ها انجام دهید و نه از انتهای مو؛ به همین راحتی می توانید صاحب موهای زیبا شوید.

ترفند هایی ساده برای داشتن موهای زیبا

بسیار از خانم ها از سنجاق مویی برای نگهداشتن موهای کوتاه و چتری ها و … استفاده می کنند اما بعد از چند ساعت بر اثر وزن مو ها از جای خود سر خورده و گم می شوند! برای اینکه سنجاق های مویی شما سر جای خود باقی بمانند و سر نخورند روی آن ها کمی اسپری مو بزنید و سپس در محل خود محکم کنید.

ترفند هایی ساده برای داشتن موهای زیبا

نکته آخر و مهم این که انواع مختلف برس و کارکرد هر کدام را بشناسید. در مطالب بعدی در این باره بیشتر خواهیم گفت.

ترفند هایی ساده برای داشتن موهای زیبا

مطالب مرتبط:

1- چگونه از موهايمان مراقبت کنيم؟

2- 11 ماده غذايي براي پرپشت کردن موي سر

3- نکاتي که بايد قبل از تغيير مدل مو بدانيددیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :