تابستان امسال، این رنگ موها ترند هستند! رنگ‌هایی درخشان برای روزهایی گرم‌

اگر اهل تغییرید آن هم با چاشنی هیجان همین حالا وقتش است. رنگ موهای‌تان هرچه که هست تغییرش دهید و به جای همان انتخاب‌های همیشگی  خودتان را بسپارید به رنگ‌های ترند تابستان پیش‌رو. رنگ‌های پیشنهادی برای این تابستان چند ویژگی مشترک دارند اغلب گرمند، تا دلتان بخواهد درخشان و بر‌خلاف همیشه کمی تا قسمتی تیره. خلاصه که  آنقدر تنوع و هیجان در آنها هست که برای انتخاب دست‌تان خالی نمی‌ماند. چه اهل رنگ‌های قانتزی باشید چه رنگ‌های کلاسیک.

بلوند از نوع سه‌بعدی

«بلوند سنگی» یکی از ترندهای تابستان امسال است. این بلوند ترکیبی است از بلوند پلاتینه محبوب، با رنگ‌های گرم مثل بژ و طلایی. نکته اینجاست که طبق الگوی رنگ‌های ترند امسال این رنگ در عین حال خنک بودنش باید لایه‌هایی هم از رنگ‌ها گرم و براق داشته باشد. در حقیقت بلوند یخی، به اندازه بلوند پلاتینه روشن است اما تونالیته‌ای از بژ و طلایی را هم در خودش دارد. نقش این سایه‌ها هم  گرم‌تر شدن نتیجه است. این بلوند چند ویژگی جذاب هم دارد اول اینکه تا دلتان بخواهد طبیعی است و دیگر اینکه به خاطر سایه‌های گرمش به موهای‌تان حالت سه‌بعدی میدهد و با خطای دیدی که ایجاد می‌کند حجم موها را بیشتر نشان میدهد.

ترند رنگ مو تابستان

 براق‌تر از همیشه

ترند رنگ مو تابستان

وقتی قرار باشد سراغ رنگ‌موهای بلوند برویم آن هم از نوع گرم طبیعی است که رنگ عجیب و کمی تا قسمتی فانتزی «بلورنج» هم دوباره روی کار بیاید. بلورنج که ترکیب بلوند و توناژی از نارنجی است تابستان امسال هم حسابی پرطرفدار است. البته امسال کمی هلویی هم چاشنی این رنگ عجیب شده تا هم جذابیتش بیشتر شود. البته هلویی کار خودش را کرده و رنگی که امسال قرار است تجربه‌کنید از بلورنچ‌های همیشگی روشن‌تر و براق‌تر است.

ترند رنگ مو تابستان

یخ‌هایی که ذوب می‌شوند

رنگ موی «اسپرسو» توناژی از رنگ قهوه‌ای است آن هم از نوع تیره اما اینکه چطور پایش به ترندهای تابستانی باز شده داستانی دارد. اول اینکه قهوه‌ای اسپرسو علاوه‌ براینکه از طیف‌های رنگی کاملا طبیعی است گرمای لازم برای ترندهای امسال را  دارد اما برای تابستانی شدن باید کمی روشن‌تر باشد و البته که براق‌تر؛ دلیل حضور تونالیته‌های کاراملی هم همین است. قهوه‌ای عمیق اسپرسو روی موهای شما با تونالیته‌هایی از کاراملی آن هم از نوع یخی، قرار است ذوب شدن یخ‌ها را تداعی کند! پس این تابستان سراغ ا«سپرسو کاراملی» بروید آن هم از نوع یخی.

ترند رنگ مو تابستان

کرم ضد چروک؛ اکسیر جوانی قرن22

بالا رفتن سن، استفاده مداوم از لوازم‌آرایشی و هوای آلوده باعث چروک شدن پوست صورت می‌شوند. با استفاده روزانه از کرم ضد چروک می‌توان چروک‌‌ها را از بین برد و از ایجادشان جلوگیری کرد، همچنین خاصیت سفت کنندگی این کرم‌ از افتادگی ماهیچه و عضلات صورت جلوگیری می‌کند.

هیجان صورتی!

ترند رنگ مو تابستان

اگر اهل رنگ‌های فانتزی هستید آن هم از نوع  اغراق آمیز این  تابستان را از دست ندهید. یکی از پینشهادهای رنگی این تابتسان رنگ صورتی است. البته از نوع درخشان و درست‌وحسابی براقش. اگر هم نگران زود رنگ‌باختن این رنگ فانتزی هستید به تکنیک  بالیاژ فکر کنید. ریشه‌ها را به رنگ دلخواه‌تان نگه‌دارید و بازی با رنگ صورتی را به ساقه و قسمت انتهایی مو بسپارید. گذرا بودن این رنگ هیجان بازی با تنالیته‌های متنوع و جذابش را به شما که اهل تنوع هستید هدیه میدهد.

ترند رنگ مو تابستان

غروب رویایی

ترند رنگ مو تابستان

ماجرای ترند شدن رنگ قهوه‌ای مایل به  قرمز آن هم از نوع بلوندش ماجرای غروب آفتاب است. با انتخاب این رنگ باید توناژهایی از رنگ قهوه‌ای قرمز را با رنگ‌های بلوند ترکیب کنید و تصویری  رویایی از یک غروب  دل‌انگیز تابستانی روی موهای‌تان نقاشی کنید. برای از بین بردن یک‌پارچگی رنگ قهوه‌ای زمینه‌ موهای‌تان یک راست بروید سراغ تکنیک‌های جذاب آمبره یا بالیاژ و  سایه‌هایی با تونالیته‌هایی از رنگ  قرمز و بلوند روی موهای‌تان ایجاد کنید.

آبی دریا

اگر رنگ صورتی آن میزان از فانتزی‌ دوستی که دنبالش بودید را در شما زنده نمی‌کند اصلا نگران نباشید کالیته رنگ‌های امسال رنگ عجیب‌تری هم برای شما دارد. «آبی اقیانوسی». از آن رنگ‌های پر جنب و جوشی که قرار است در طول تابستان یادتان بی‌اندازد چقدر دلتان خنکی و رهایی دریا را میخواهد. تبرای لذت بردن از یک دستی این رنگ به تکنیک آمبره فکر کنید با این تکنیک خیالتان بابت ریشه‌ها راحت است و باقی ماجرا آبی است و خنکی.

ترند رنگ مو تابستان

برونته از نوع براق!

ترند رنگ مو تابستان

رنگ‌های «برونته» یا همان بلوندهای تیره یکی دیگر از ترندهای تابستان امسالند. تناژ گرم این رنگ‌ها از آلبابالیی گرفته تا ماهگونی، شرابی و دانه‌اناری رنگ‌هایی هستند که میتوانید با خیال راحت سراغ‌شان بروید. نگران تناژ گرم و فرمول روزهای سرد هم نباشید، امسال ورق برگشته و هیراستایلیست‌ها  دنبال هرچه گرم‌تر شدن رنگ‌ها و درعوض براق و روشن بودنشان‌اند. بهترین روش هم برای انتخاب رنگ‌های برونته رفتن سراغ هایلایت‌های روشن روی موهایی با زمینه قهوه‌ای است.

ترند رنگ مو تابستان

نگران ریشه‌ها نباشید

ترند رنگ مو تابستان

اگر اهل شارژ کردن رنگ ریشه آن هم  سر وقت و هر ماه یک‌بار نیستید نگران نباشید. تابتسان امسال ریشه‌های طبیعی حسابی پرطرفدارند. البته به شرط آنکه به قاعده امسال به هایلایت‌ فکر کنید آن هم روی زمینه موهای خودتان در این صورت رنگ ریشه نه تنها به چشم نمی‌آید بلکه به روز هم هست. در این صورت برای رنگ هایلایت‌های‌تان که بهتر است پر هم باشد باید بروید سراغ رنگ‌های گرم و درخشان مثل بلوندهای طلایی، عسلی، و طیفی از قهوه‌ای مثل قرمز و  دارچینی.

ترند رنگ مو تابستان

بلوند مرلین!

ترند رنگ مو تابستان

بلوند طلایی دهه 90 همان بلوند طلایی که بدون شک مرلین‌مون‌رو را در ذهن‌تان تداعی میکند قرار است تابستان امسال دوباره روی کار بیاید. فقط کافی است تونالیته‌هایی از رنگ طلایی براق به آن اضافه کنیم و تمام. یادتان باشد بلوند امسال باید هرچه که هست گرم باشد پس به بلوند کره‌ای فکر کنید اگر هم پلاتینه بودن بلوند برای‌تان مهم است به بلوند مرواریدی فکر کنید.

ترند رنگ مو تابستان

رها منفرد
نویسنده: رها منفرد


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :