بهترین مدل مو داماد ایرانی را در چی بپوشم مشاهده کنید

مدل مو داماد باید چگونه باشد؟ آیا می‌توان روز قبل از عروسی موها را کوتاه کرد؟ کدام آرایشگاه را انتخاب کنم؟ شاید این سوالات برای شما هم پیش آماده باشد. در این مقاله قصد داریم بهترین مدل موی داماد را به شما نشان دهیم. با چی بپوشم همراه باشید. 

ad banner

 

مدل مو داماد

چگونه مدل مو داماد مناسب انتخاب کنم؟

 

۱- قبل از چیزی باید بدانید که انتخاب مدل موی شما به میزان زیادی به مراسم و مجلس‌تان بستگی دارد؛ بنابراین تمام اختیارات را به آرایشگرتان ندهید و سعی کنید همان مدل مویی که همیشه انتخاب می‌کردید را داشت باشید؛ البته اگر مدل موی مردانه مناسبی بود!

 

مدل مو داماد

۲- برای اینکه مدل مو داماد حالت مناسب داشته باشد، بد نیست که از مواد نگهدارنده مانند: ژل موی سر، کتیرا و یا تافت استفاده کنید تا یک به بهترین مدل مو داماد برسید. توجه داشت باشید که به علت طولانی بودن مراسم امکان بهم ریختگی مو وجود دارد که به کمک این مواد به حداقل خواهد رسید.

 

مدل مو داماد

۳- یکی از اشکالاتی که معمولا بر سر آقا دامادها می‌آید این است که رد قیچی روی سر باقی مانده است؛ برای از این رفتن کافیست حدود ۶ روز قبل از مراسم موی سر را اصلاح کنید.

 

متناسب فرم صورت مدل مو را انتخاب کنید

 

۱- مدل موی دامادی مناسب برای صورت مستطیل شکل

اگر چنین شکل صورتی دارید، انتخاب‌های بسیاری خواهید داشت. مهم‌ترین مورد این است که کناره‌های مو خود را خیلی کوتاه نکنید وگرنه صورتتان را بزرگ‌تر نشان می‌دهد. معمولاً مدل موهای کلاسیک، برای این شکل صورت، بهترین مدل مو است و می‌توانید به آن پهنا بدهید. اگر موهای صاف دارید، شاید بهتر باشد اجازه دهید، بالای موهای شما بلند شود و آرایشگر اندکی طرح به آن اضافه کند. موهای فر را می‌توان اندکی بلندتر کرده و در اطراف صورت، رها کنید. اگر موهایتان فر بسیاری دارد، مدل کوتاه آفریقایی مناسب خواهد بود.

 

مدل مو داماد

۲- مدل موی دامادی مناسب برای صورت قلبی شکل

یک مدل مو که به سمت عقب مرتب شده باشد، بهترین حالت برای صورت‌های قلبی شکل است. اگر موهایی صاف یا فر داشته باشید، ریختن موها به کنار سر نیز ایده خوبی است. برای موهایی با فر بسیار، بُعد دادن به مو(پف دادن به فرم مو)، صورت را پرتر نشان می‌دهد.

 

مدل مو داماد

۳- مدل موی دامادی مناسب برای صورت مربعی شکل

برای صورت‌های مربعی شکل، موهای کوتاه و ساده، بسیار مناسب است. بهتر است موها در پشت و کناره‌های سر کوتاه باشد و در بالا اندکی طرح داشته باشد تا بُعد اضافه کرده و توجه اطرافیان را به سمت فک قوی و صورت مردانه شما جلب کند. اگر موهای صافی دارید، آن را کوتاه‌تر نگه دارید و کنترل بیشتری بر روی آن داشته باشید. برای موهای فر، در بالای سر، چند سانت موها را بلندتر نگه دارید تا به آن حالت بدهید. اگر فر بسیاری در موهای شما وجود دارد، در بالا و کناره‌ها آن را کوتاه‌تر و محو کنید.

 

مدل مو داماد

۴- مدل موی دامادی مناسب برای صورت بیضی شکل

تقریباً تمام مدل‌های مو به این صورت می‌آید. مهم‌ترین نکته این است که مو را از روی پیشانی خود کنار بزنید تا صورت شما را گردتر و چاق نشان ندهد. موهای صاف و فر را می‌توانید کوتاه نگه داشته یا بلند کنید و به سمت عقب حالت بدهید. اگر فر بسیاری در موهایتان وجود دارد، دست‌تان در این صورت کمی بسته خواهد بود. در این صورت بهتر است موهای فرتان را بسیار کوتاه نگه دارید.

 

مدل مو داماد

۵- مدل موی دامادی مناسب برای صورت دایره شکل

برای صورت‌های گرد، حالت موی مربعی مناسب خواهد بود. موهای صاف و موهای فر بهتر است کوتاه باشند تا حالت مربعی فرم صورت حفظ شود. در موهایی با فر بسیار، بهتر است هرچه به سمت پایین سر نزدیک می‌شوید، موها از کناره‌های صورت کنار زده شوند.

 

مدل مو داماد

۶- مدل موی دامادی مناسب برای صورت الماسی شکل

حجم بیشتری برای موهای خود در نظر بگیرید تا حالت صورت شما را متعادل کند. به عبارت دیگر، مدل‌های موی بلندتر برای شما بهترین گزینه است. مدل‌های کوتاه نیز در حالتی که موها روی پیشانی شما را بپوشاند، زیبا خواهد بود. اگر موها را بلند نگه می‌دارید، در اطراف گونه آن را کمی کنار بزنید. برای موهای صاف بین ۵ الی ۶ اینچ در بالای سر با حجم و پف بیشتر، می‌تواند قرار بگیرد. اگر موهای فر دارید، به آن حجم ندهید و فقط بگذارید بلند شود. موهایی که فر بسیار دارند هم می‌توانند بلند باشند. تنها مهم است که حالت موی مربعی بر روی سر خود ایجاد نکنید و موها را تا جایی که می شود، صاف نگه دارید.

 

مدل مو داماد

بهترین مدل مو داماد ایرانی را مشاهده کنید

بهترین مدل مو داماد ایرانی را مشاهده کنید

بهترین مدل مو داماد ایرانی را مشاهده کنید بهترین مدل مو داماد ایرانی را مشاهده کنید بهترین مدل مو داماد ایرانی را مشاهده کنید بهترین مدل مو داماد ایرانی را مشاهده کنید

 

 

 

مطالب مرتبط:

۱- مدل موی مردانه ایرانی : ۴۰ مدل موی مردانه زیبا و شیک

۲- چگونه بهترین مدل مو مردانه را انتخاب کنم؟

۳- ۱۷ مدل مو برای پیشانی بلند مردانه

سارا هنجنی
نویسنده: سارا هنجنی
دوستام به من میگن خوره مد بعضی هام میگن عشق تیپ زدن. لباس پوشیدن از بچگی برام مهم بوده، چند وقتی میشه که با سایت چی بپوشم به عنوان نویسنده همکاری میکنم. خیلی خوبه که آدم کاری انجام بده که دوست داره:)


دیدگاه شما

سارا هنجنی در تاریخ 28 ژانویه 2018

این آخریه اسم شو نمیدونم چیه ولی واقعا هم خوشگله هم مدل موش زیباست.
مدل موی داماد یعنی اینا…

شهریار در تاریخ 28 ژانویه 2018

عالیه دامادهای خوشتیپی هستند

مهناز در تاریخ 14 می 2019

ما برای آرایشگاه دامادی شاهکار رو انتخاب کردیم . دقیقا طبق مدلی که گفته بودیم داماد رو درست کردندارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :