محمد رضا اهوارکی در
0

شلوار مناسب خانم های چاق کدام است؟

شلوار مناسب خانم های چاق کدام است؟

از معضلات مهمی که در خانم های با کمر چاق و یا شکم بزرگ وجود دارد انتخاب شلوار مناسب است. شلوارهای با کمر مناسب، پاچه ی مناسب و قواره ی اندازه کمی مشکل است ولی امروز ما به شما ۴ اصل انتخاب شلوار را معرفی می کنیم که با رعایت آن ها دیگر درگیر این مشکلات نخواهید بود. با ما همراه باشید.

۱- انتخاب شلوارهای پاچه گشاد

انتخابی که در همه ی زمان ها به داد شما می رسد همین انتخاب است. این شلوارها برای خانم ها با سایزهای متفاوت طراحی شده اند. مهمترین نکته در انتخاب آنها طول آن هاست. اگر آن ها را با کفش پاشنه بلند می پوشید کشیده بودن آن ها باید شما را چند سانتی متر بلندتر نشان دهد و حداقل ۵ کیلو سبک تر. شلوارهایی را انتخاب کنید که از ابریشم ضخیم و حالت دار ساخته شده باشد و در قسمت کمر کاملا کشی و انعطاف پذیر باشد.

شلوار مناسب خانم های چاق کدام است؟

۲- انتخاب شلوارهای با طرح های گرافیکی

پیشنهاد دوم ما کنار گذاشتن شلوارهای مشکی کسل کننده تان و درعوض انتخاب چیزی خوش رنگ تر مانند شلوارهای طرح دار است. اگر پای شما به نسبت لاغرتر از بالا تنه است این شلوارها را در مجالس بپوشید. زیرا طرح های روی این شلوارها به گونه ایست که توجهات را به سمت پاها متمرکز می کند و توهم لاغر تر بودن را در کسی که شما را می بیند ایجاد می کند. آن ها را با صندل ست کنید و یک تیپ منحصر به فرد بسازید.

۳- انتخاب شلوارهای برش دار

شاید این شلوارها شما را چند سایز کوچکتر نشان ندهند ولی برای خانم هایی که لاغر نشان دادن خودشان به دیگران مهم نیست و به دنبال یک تیپ منحصر به فرد می گردند مناسب است. آن را با یک بلیزر و بالا پوش مناسب به تن کنید و در اکسسوری ها دریغ نکنید و گردنبندهای زنجیری تان را هم حتی به تن کنید. در نهایت یک جفت پاشنه بلند وارد کار می شود و تیپ شما را تکمیل می کند.

شلوار مناسب خانم های چاق کدام است؟

۴- انتخاب شلوار جین تیره ی چسبان

می دانم که شاید با خود بگویید این شلوارها موجب نمایان شدن باسن من می شود ولی اگر در انتخاب دقت کنید و طوری انتخاب کنید که شلوار تا پایین قوزک شما بیاید و در قسمت کشاله ی ران هم خیلی تنگ نباشد شما بهترین کار ممکن را کرده اید. آن را با مانتو های بلند ست کنید و اگر دوست داشتید پاشنه بلند هم بپوشید.

مطالب مرتبط:

1- خانم های چاق چگونه برای پاییز خرید کنند؟

2- خانم های خوشتیپ تابستان چی بپوشند؟

3- نکاتی برای خرید لباس خانم های چاق

mobile_sticky_top ad banner


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :