۵ مدل مانتو مناسب برای روزهای برفی

0

معمولا بدن ما خانم‌ها نسبت به آقایون کمی ضعیف‌تر است و در برابر سرما زودتر واکنش نشان می‌دهد. یکی از مهم ترین لباس‌هایی که در زمستان می‌تواند جلوی سرما را به خوبی بگیرد، مانتو است. در این مقاله ۵ مدل مانتو مناسب برای روزهای برفی را به شما معرفی خواهیم نمود. با چی بپوشم همراه باشید. 

5 مدل مانتو مناسب برای روزهای برفی

۱- مدل مانتو زمستانی

۹۰ درصد این مانتو از پلی استر است. به هیچ وجه نباید آن را درون ماشین رختشویی قرار داد و تنها راه تمیز کردن آن خشکشویی است. این مدل مانتو زنانه توسط زیپی که در جلوی آن قرار گرفته بسته می‌شود.

5 مدل مانتو مناسب برای روزهای برفی

۲- مدل مانتو زمستانی

۴۰ درصد از این مانتو زمستانی از پشم و ما بقی از پلی استر و سایر الیاف مصنوعی تهیه شده است. این مدل مانتو نیز توسط زیپ بسته می‌شود و فاقد دکمه است. همچنین برای شستشوی این مانتو می‌توانید از ماشین رختشویی استفاده کنید.

5 مدل مانتو مناسب برای روزهای برفی

۳- مدل مانتو زمستانی 

این مانتو نیز از ترکیب پشم و پلی استر تهیه شده است. مدل یقه آن قیفی شکل است. شستشوی این مانتو نیز باید توسط خشکشویی انجام شود.

5 مدل مانتو مناسب برای روزهای برفی

۴- مدل مانتو زمستانی

 مانتویی از جنس پشم که با وجود اینکه نازک است انتخابی مناسب برای روزهای سرد سال است. همچنین رنگ خاکستری مناسب این فصل است.

5 مدل مانتو مناسب برای روزهای برفی

۵- مدل مانتو زمستانی

این مدل مانتو زیپ دار ما را به یاد اورکت‌های ارتشی می‌اندازد. این رنگ نیز انتخاب پاییز و زمستان خواهد بود.

مطالب مرتبط:

۱- چند مدل مانتو بربری برای محل کار

۲- انتخاب رنگ مانتو بر اساس رنگ پوست

۳- مانتو مناسب خانم‌های درشت و قدکوتاه

۴- تاریخچه کلاه زنانه و معرفی بهترین مدل کلاه زنانه مجلسی

سارا هنجنی
نویسنده: سارا هنجنی
دوستام به من میگن خوره مد بعضی هام میگن عشق تیپ زدن. لباس پوشیدن از بچگی برام مهم بوده، چند وقتی میشه که با سایت چی بپوشم به عنوان نویسنده همکاری میکنم. خیلی خوبه که آدم کاری انجام بده که دوست داره:)


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :