شلوار جین مشکی را چگونه بپوشیم؟

شلوار جین به تنهایی بدون هیچ صفت اضافی می‌تواند بیانگر لباس جذاب باشد اما با اضافه شدن عبارت «سیاه» یا «مشکی» روی دیگری از جذابیت شلوار جین مشخص می‌شود. سوال کلیشه ای که در مورد خوشتیپ شدن و خوش لباس دیده شدن با شلوار جین می پرسیم در مورد جین مشکی تقریبا بی معنی و جوابی بدیهی دارد. جین مشکی یا سیاه به تنهایی می تواند باعث خوش تیپی شود. جین سیاه هم مانند کت چرمی سیاه رنگ می‌تواند با لباس های مختلف زیادی پوشیده شود. کمتر لباسی وجود دارد که برای ترکیب کردن آن با جین مشکی دچار مشکل شوید. همانطور که یکی از بزرگ‌ترین خیاطان دنیا در مورد این لباس پرکاربرد عنوان کرده است، شلوار جین مشکی یکی از ضروری ترین و پرکاربرد ترین لباس های مردانه است و جالباسی بدون این شلوار کاملا ناقص و عذاب اور است. امروز در «چی بپوشم» به بررسی استایل و ترکیب‌های مناسب به همراه جین مشکی خواهیم پرداخت.

جین مشکی همیشه ترند بوده و گاهی فراتر از یک ترند عادی لباس هم پیش رفته است. لباسی که در مورد آن صحبت خواهیم کرد را می‌توانید در یک گردش روزانه بوشید و در انتهای گردش تان، برای میل کردن شام با همان لباس وارد رستوران مجلسی و کاملا رسمی شوید. البته برای هر یک از موقعیت‌ها باید لباس مخصوص به همراه آن پوشیده شود. هیچ لباسی به تنهایی معجزه نمی‌کند. نکته مهم این است که شلواری مناسب بر اساس اندام و اندازه خودتان پیدا کنید و بعد از آن با ترکیب کردن لباس های دیگر اماده رفتن به مجالس و موقعیت‌های مختلف رسمی تا دوستانه شوید. شلوار جین مشکی براساس استایل و سبک پوشیدن می‌تواند لباس، هر روز، هر ماه یا سال شما باشد به شرطی که بدانید آن را چگونه و چطور ترکیب‌بندی و استایل دهید.

جین مشکی

در قدم اول همانطور که اشاره کردیم باید شلوار مناسب با اندام خود پیدا کنید. بهترین شلوار جین مشکی که ما به شما توصیه میکنیم، شلواری است که پاهای شما را کاملا پوشش دهد و اندازه آن نباید به طور نامتعارف بزرگ‌تر از حد معمول یا خیلی اندامی باشد. برند های زیادی در بازار وجود دارند که شما می‌توانید بر اساس بودجه و میزان سرمایه‌گذاری خود روی لباس، هزینه کنید و شلوار جین مشکی از آن‌ها خریداری کنید. همانطور که به شما عزیزان همیشه گفته‌ایم، هنگام خرید کردن لباس، خساست به خرج ندهید.

استایل رسمی با جین مشکی

جین مشکی نیز همانند دیگر لباس های جین، کژوال و غیررسمی است اما می‌توانیم با استفاده از ترفندهای ساده ای آن را تبدیل به یک لباس رسمی‌ کنیم. ترفندی که باید در این مورد بکار بگیرید استفاده از تک رنگ های خنثی است. برای مثال می‌توانید جین مشکی را به همراه یک پیراهن آکسفورد سفید به تن کنید. برای افزودن یک نکاه رسمی تر، پلیور خاکستری که می‌تواند تضاد رنگی را پوشش دهد به آن‌ها اضافه کنید. در قدم بعدی اگر محیط کاری خیلی رسمی دارید، کراوات مشکی را فراموش نکنید. برای کفش، از بوت های چوکا سیاه یا خاکستری استفاده کنید. در نهایت بر اساس فصلی که در آن هستید، ژاکت سرمه ای را به تن کنید. چه استایل رسمی شیکی، بهتر از این می خواستید؟

جین مشکی

استایل کژوال با انتخاب‌های هوشمندانه

جین مشکی با اکثر ترکیب‌های لباسی می‌تواند هماهنگ شود اما با لباس های کژوالی که به صورت هوشمندانه انتخاب شده باشند، درخشش بیشتری دارد. به همین دلیل توصیه می‌کنیم برای استایل کژوال از ترکیب رنگی سفید، خاکستری و سیاه استفاده کنید. بر اساس رنگ پوست خود، یکی از رنگ های سفید یا خاکستری تیره را برای تی‌شرت و کت اسپرت خاکستری را روی آن به انضمام شلوار جین مشکی بپوشید. اگر از استایل کژوال خوشتان آمده است و دوست دارید آن را در محل کار هم بپوشید به جای تی‌شرت استین کوتاه از بلوز پلو استین بلند استفاده کنید. در مورد کت اما دقت کنید که مقداری از حالت رسمی بودن خارج شود. همانطور که در مورد کت به صورت مفصل صحبت کرده ایم، با اضافه کردن الگوهای روی پارچه می‌توانید این کار را انجام دهید. برای صورت خودتان در استایل کژوال فکری کنید و یک عینک مناسب بخرید. همچنین کفش را در خارج از محیط‌های اداری سفید اسپرت انتخاب کنید.

جین مشکی

جین مشکی برای لباس کار

بر اساس نوع پارچه، جین ها دوام زیادی دارند، پس چرا آن‌ها را به عنوان یک لباس کار شیک استفاده نکنید؟ برای این استایل شلوار جین مشکی که استر رنگ روشن دارد و پیراهن جین رنگ آبی تیره انتخاب کنید. نگران ترکیب شدن رنگ های شبیه به هم نباشید. برای فرار از این فکر اذیت کننده، پاچه شلوار را کمی تا بزنید تا تفاوت رنگی خوبی ایجاد کنید. نکته‌ای که در مورد پیراهن وجود دارد، اتوکشی مناسب آن است. پیراهن‌های جین به حد کافی شل هستند، پس سعی کنید با اتوکشی به آن‌ها شکل دهید. برای افزودن رنگ بیشتر از تی‌شرت یا پیراهن رنگ روشن کمک بگیرید. رنگ پیراهن را بر اساس رنگ پوست خود انتخاب کنید. برای کفش، ونس سیاه رنگ به همراه خطوط و کفی سفید گزینه مناسبی است.

جین مشکی

جین مشکی – مشکی

به‌راستی که رنگی بالاتر از سیاهی نیست. آسان ترین راه برای پوشیدن جین مشکی، ترکیب کردن آن با دیگر لباس های مشکی همانند آنچه که دیوید بکهام یا رایان رینولدز انجام می‌دهد است. کافی است که به شلوار مشکی، پیراهن و ژاکت چرمی سیاه اضافه کنید و همه چیز تمام است. در نظر داشته باشید که استایل شما در این حالت کاملا غیر رسمی خواهد شد. پس برای ادامه لباس هایتان همانگونه که حدس زدید، کفش اسپرت مشکلی، کلاه یا عینک آفتابی باید انتخاب کنید. نتیجه نهایی زیبا است و حتی در روزهای گرم تابستان هم می‌تواند شما را از استایل و لباسی که پوشیده‌اید راضی نگه دارد.

جین مشکی

استایل های دیگری هم در مورد شلوار جین مشکلی وجود دارد که شما می‌توانید از آن‌ها استفاده کنید. همیشه لازم نیست رنگ های تیره با آن همراه کنید. برای یک روز بهاری، پیراهن آبی، تی‌شرت خاکستری به همراه یک ژاکت بهاری مشکی همه آن چیزی است که شما را می‌تواند از بقیه متمایز کند. اگر تا به حال در مورد استایل ها و ترکیب‌هایی که با جین مشکی گفته شد، دقت کرده باشید، عنصر رنگ تیره از استایل حذف نمی‌شود و به جز شلوار تیره، در قسمت‌های دیگر هم تکرار می‌شود تا یگانگی لباس از بین نرود چرا که تیرگی شلوار ممکن است یک قسمت بزرگ و بی ربط در کل لباس دیده شود. برای اینکه بیشتر در جریان استایل و نکات لباس پوشیدن قرار بگیرید از، مطالب مرتبط چی بپوشم استفاده کنید و تجربیات خودتان را با ما در قسمت نظرات در میان بگذارید.

مطالب مرتبط:

امید جعفری
نویسنده: امید جعفری
امید هستم. اعتقاد دارم لباس ها جان دارند و قبل از خود ما با دیگران سخن می گوید.حرف هایی در گوشی در مورد ما و شما. پس باید در انتخاب انها نهایت دقت را داشته باشیم. چه جایی بهتر از چی بپوشم برای دانستن نکات شیک پوشی می تواند وجود داشته باشد؟


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :