نکاتی برای پوشیدن شلوار جین مشکی

شلوار جین مشکی از انواع مهم و ضروری شلوار جین است که هر خانمی باید در کمد خود داشته باشد. شاید فکر کنید این رنگ تطبیق پذیری بالایی دارد اما قضیه به این سادگی‌ها که به نظر می‌رسد نیست و پوشیدن شلوار جین مشکی با لباس‌های دیگر نکات خاصی را می‌طلبد که شاید کم‌تر به آن‌ها توجه کرده باشید. در این مقاله نکاتی برای پوشیدن شلوار جین مشکی را بخوانید.

شلوار جین مشکی مدت زیادی است که در استایل‌های خیابانی افراد مشهور مشاهده می‌شود و به نظر نمی‌رسد به این زودی از مد بیفتد. این شلوار به خاطر رنگ خود رسمی به نظر می‌رسد اما بیش از آن که رسمی باشد استایلی راحتی و ورزشکاری دارد با این حال همه چیز به ترکیب استایلی که با آن می‌سازید بستگی دارد.

نکاتی برای پوشیدن شلوار جین مشکی

نکته اول: می‌توانید شلوار جین خود را در پاییز و زمستان با مانتوی رنگی و کت یا کاپشن مشکی کوتاه بپوشید. این روش بیشتر مناسب شلوارهای جین نسبتا تنگ است. رنگ مانتو می‌تواند هر رنگ دلخواهی که خیلی تیره یا خیلی روشن نیست باشد.

نکته دوم: می‌توانید شلوار جین راسته خود را با پالتو یا مانتوی ساده مشکی بپوشید. اما باید به یک نکته مهم توجه کنید و آن میزان مشکی بودن دو لباس شما است. اگر یکی از دو لباس نسبت به دیگری بورتر باشد لباس‌های شما در کنار هم زیبا دیده نخواهد شد.

نکته سوم: شلوار جین مشکی لزومی ندارد حتما راسته یا تنگ باشد. شما می‌توانید از مدل‌های دمپا گشاد این شلوارها نیز استفاده کنید به ویژه برای پوشیدن با کفش‌های پاشنه بلند.

نکاتی برای پوشیدن شلوار جین مشکی

نکته چهارم: از تضاد رنگی اسفاده کنید و شلوار جین مشکی خود را با مانتو یا پالتوی سفید بپوشید. این ترکیب باعث می‌شود هر دو رنگ در بهترین وضعیت خود دیده شوند.

نکته پنجم: شلوار جین مشکی باعث می‌شود کفش‌های شما جلوه بیشتری داشته باشد. پس در کنار آن می‌توانید از کفش‌هایی با رنگ‌های جذاب‌تر استفاده کنید.

مطالب مرتبط:

1- انتخاب شلوار جین زنانه با توجه به تنوع مدل

2- 7 مدل شلوار زنانه ضروری برای شیک پوش ها

3- انواع شلوار زنانه

مهفام میرزایی
نویسنده: مهفام میرزایی
کارشناس ارشد طراحی صنعتی، طراح لباس، تصویرساز و نویسنده مد


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :