راهنمای انتخاب رنگ کمربند برای آقایان

کمربند یکی از مهمترین اکسسوری‌های مردانه به‌شمار می‌آید و به استایل آقایان جذابیت می‌بخشد. اگر استایل شما رسمی یا نیمه‌رسمی باشد، کمربند عضو جدایی‌ناپذیر این استایل به‌شمار می‌آید و اگر هم استایلتان کژوآل، اسمارت‌کژوآل یا از این دست استایل‌های راحت باشد، می‌توانید از کمربند استفاده نکنید، اما انتخاب یک کمربند مناسب، باعث جذابتر شدنتان می‌شود. مهمترین و اولین نکته‌ای که باید هنگام بستن کمربند دقت کنید، این است که رنگ آن با رنگ کفشتان ست باشد. در این مطلب، درباره انتخاب رنگ کمربند مناسب با استایل و لباس توضیح خواهیم داد.

ad banner

کمربند قهوه‌ای تیره

کمربند قهوه‌ای تیره، تنوع زیادی دارد و می‌توان آن را با لباس‌های مختلفی ست کرد، اما بهترین انتخاب برای آن، کفشی به‌رنگ قهوه‌ای تیره، قرمز-قهوه‌ای، بورگاندی یا قرمز شرابی تیره است. برای کت‌وشلوار نیز انتخاب‌های زیادی دارید، اما بهترین آن شلوارهایی با رنگ‌های تیره است؛ مثل آبی ملوانی تیره یا خاکستری تیره.

کمربند مشکی

اگر کمربند مشکی را با کفش مشکی ست کنید، آنگاه برای رنگ باقی استایلتان انتخاب‌های زیادی دارد؛ از خاکستری روشن گرفته تا زغالی و مشکی، اما پیشنهاد ما برای شما استایلی مونوکروم است؛ یعنی یا یکدست مشکی یا نهایتا یک انتخاب سفید؛ مثلا پیراهن سفید.

کمربند آبی

شاید کمربند آبی کمتر در میان استایل آقایان رایج باشد، اما با چند انتخاب درست، می‌توان استایلی بانشاط و جذاب و درعین‌حال سنگین و مردانه ساخت. لباس‌هایتان بهتر است از بین توناژهای مختلف رنگ آبی یا خاکی یا ترکیبی از این دو انتخاب شود. کفش هم که طبق معمول باید همرنگ کمربند باشد، اما اگر رگه‌هایی از رنگ‌های لباس‌هایتان نیز داشته باشد، عالی می‌شود.

کمربند برنزی

کمربند برنزی و کفش برنزی، با همدیگر استایلی مردانه و درعین‌حال شیک و مجلسی می‌سازند. بهترین انتخاب برای این ست کمربند و کفش، کت‌‌وشلواری به‌رنگ آبی ملوانی است، اما رنگ‌های خاکی، بژ و قهوه‌ای ملایم نیز انتخاب‌های درستی هستند. در این صورت می‌توانید پیراهن را به رنگ قرمز تیره یا قرمز-قهوه‌ای انتخاب کنید و حتی در زمستان، پیراهنی از جنس کشمیر یا بافت زیر کت تکتان بپوشید.

بایدها و نبایدهای استفاده از کمربند

قبل از خرید کمربند، حتما مطمئن شوید که کمربند کاملا اندازه کمرتان است. کمربند بزرگتر یا کوچکتر از دور کمر، اصلا جلوه زیبایی به استایلتان نمی‌دهد.

اگر کمربندتان حصیری و احتمالا رنگارنگ است، حتما مطمئن شوید که رنگ‌هایش با سایر رنگ‌های استایل یا اکسسوری‌هایتان ست باشد.

اگر دکمه سردست یا ساعت دارید، ست کردن این آیتم‌ها با سگک کمربند، استایلتان را شیکتر می‌کند.

از میان برندهای محبوب و معروف کمربند می‌توان به جان لوییس، پائول اسمیث، لوکا فالونی و تد بیکر اشاره کرد.

شایسته عسگریان
نویسنده: شایسته عسگریان


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :